Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Клуб вболівальників Динамо-Київ з-за кордону і нетільки-----------------
  • Страницы
  • 2
  • ...
  • 482

та того Аруну ми тут освистували------а Блоха повірив----

 

BILL132

а в цього малюха Дуду--------

 

BILL132

любить Блоха тих хто біжать------і як їх нелюбити------завжди цим і подобалось Динамо---усі працювали---------------ми говоримо про справжнє Динамо а нетепложопівське-------

 

BILL132

Бело-синий - самый сильный!!!

---------------Стас ----безумовно-------Я хочу зробити фото з нашого Українського клубу в Чікаго і показати вам вболівальників Динамо тут-----просто щоб ви мали уяву---------

 

BILL132

Добре----я хочу ще зайти на нашу головну Дружню гілочку--------Динамо---назавжди--------

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя BILL132 показать

а в цього малюха Дуду--------

Біл! А мені здається ,що той Дуду ще менший від мене???:)))) Чи таких не буває?

 

pochti-bashkir

Ответ на сообщение пользователя Subudai (Киев) показать

Бело-синий - самый сильный!!!

Стас!!! Дай Боже здоров"я! Слухай но.а чому зняли твою гілочку?

 

pochti-bashkir

Ответ на сообщение пользователя Subudai (Киев) показать

Бело-синий - самый сильный!!!

Перепрошую друже,не замітив.:))))

 

pochti-bashkir

Ответ на сообщение пользователя pochti-bashkir показать

Біл! А мені здається ,що той Дуду ще менший від мене???:)))) Чи таких не буває?

ну ти розсмішив-------------та звичайно що ті малюхи вони трохи смішні------але навіть у баскетболі тримають одного щоб по під руками ганяв--------кажуть що Волинь любить веліканів---ну і що------тут головний щоб з мячем був проворний--------а менший тебе---це хіба тільки Мессі-------

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя BILL132 показать

Бело-синий - самый сильный!!!

---------------Стас ----безумовно-------Я хочу зробити фото з нашого Українського клубу в Чікаго і показати вам вболівальників Динамо тут-----просто щоб ви мали уяву---------

Отличная идея, коллега!

 

Subudai (Киев)

Ответ на сообщение пользователя pochti-bashkir показать

Перепрошую друже,не замітив.:))))

Еще не создавал здесь веток, Ярослав... Успеется, зима у нас будет дооолгая, без футбола... ))

 

Subudai (Киев)

Ответ на сообщение пользователя Subudai (Киев) показать

Еще не создавал здесь веток, Ярослав... Успеется, зима у нас будет дооолгая, без футбола... ))

Стас! Три хвилини часу і юж,- маємо футбольну весну.:))))

 

pochti-bashkir

Ответ на сообщение пользователя Subudai (Киев) показать

Еще не создавал здесь веток, Ярослав... Успеется, зима у нас будет дооолгая, без футбола... ))

Стас! Трохи мені не до сподоби,що ОВБ ще не дігравши сезон,а вже об"явив/прийняв рішення кого куди.

Про це і Литовченко сказав.

 

pochti-bashkir

Ответ на сообщение пользователя pochti-bashkir показать

Стас! Трохи мені не до сподоби,що ОВБ ще не дігравши сезон,а вже об"явив/прийняв рішення кого куди.

Про це і Литовченко сказав.

цей Блохін мені трохи нагадує одного форумчанина з Білої Русі-----і правильно робить----молодець----мені це подобається-----це звичайно тільки моя думка-----а курчат у нас по весні рахують-----

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя pochti-bashkir показать

Стас! Три хвилини часу і юж,- маємо футбольну весну.:))))

Хорошо бы, но... ))

 

Subudai (Киев)

Ответ на сообщение пользователя pochti-bashkir показать

Стас! Трохи мені не до сподоби,що ОВБ ще не дігравши сезон,а вже об"явив/прийняв рішення кого куди.

Про це і Литовченко сказав.

А может он так пытался мотивировать игроков, на "подвиги", на Милю видишь не подействовало, а вот ДУду и Аруна забегали... ))

 

Subudai (Киев)

Ответ на сообщение пользователя BILL132 показать

цей Блохін мені трохи нагадує одного форумчанина з Білої Русі-----і правильно робить----молодець----мені це подобається-----це звичайно тільки моя думка-----а курчат у нас по весні рахують-----

Зачем ставить столько дефисов в сообщении?

 

Yevgen

Ответ на сообщение пользователя Subudai (Киев) показать

А может он так пытался мотивировать игроков, на "подвиги", на Милю видишь не подействовало, а вот ДУду и Аруна забегали... ))

Просто Міля забагато запіжонистий--------а при тепложопому кліматі взагалі нюх втратив------як приклад--------------вихід в люди в банному халаті--------просто Блоха цього ніколи нелюбив-----а тепер коли у Блохіна розпочинається лебедина пісня то взагалі погнав його з команди--------хоч хто знає------можливо це просто байда така---для вздрючки----і глянь----а весною знову наш Тьома на зелененькому динамівському газончику травичку топче-------

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя Yevgen показать

Зачем ставить столько дефисов в сообщении?

Євген привіт------невже тобі це дуже заважає-------я недумаю що так вже дуже-----ти ж мене розумієш----от і добре--------Динамо вперед-------

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя BILL132 показать

Євген привіт------невже тобі це дуже заважає-------я недумаю що так вже дуже-----ти ж мене розумієш----от і добре--------Динамо вперед-------

Це дуже заважає, але відповіді на своє питання я не отримав.

 

Yevgen

Ответ на сообщение пользователя Yevgen показать

Це дуже заважає, але відповіді на своє питання я не отримав.

Євгене! Друже!!!! Людина формувалася в часи Радянського Союзу,тим більше при проходженні сужби в РА. І два роки жити в палатці на крайній півночі- це уявити собі важко. Тому майже все спілкування пройшло на азбуці "Морзе". Це зараз виглядає кумедно,а тоді при захисті Землі Франца Йосипа(повірь на слово,така є),було зусім не не смішно.І як дань тому часу,Біл(а він вже більше 20-и років живе в США) пише с морзянкою.І можливо навіть тому,що здоровий повернувся на Батьківщину.І повірь,що це не саме гірше,що може бути у людини.Давай ми йому підемо на зустріч,він же нікого не обзиває,не стріляє.Євгене! Будь великодушним.

 

pochti-bashkir

Ответ на сообщение пользователя pochti-bashkir показать

Євгене! Друже!!!! Людина формувалася в часи Радянського Союзу,тим більше при проходженні сужби в РА. І два роки жити в палатці на крайній півночі- це уявити собі важко. Тому майже все спілкування пройшло на азбуці "Морзе". Це зараз виглядає кумедно,а тоді при захисті Землі Франца Йосипа(повірь на слово,така є),було зусім не не смішно.І як дань тому часу,Біл(а він вже більше 20-и років живе в США) пише с морзянкою.І можливо навіть тому,що здоровий повернувся на Батьківщину.І повірь,що це не саме гірше,що може бути у людини.Давай ми йому підемо на зустріч,він же нікого не обзиває,не стріляє.Євгене! Будь великодушним.

мені дуже подобається спосіб спілкувння Білла це так сказати його коник його манера а кому заважає хай не читає і все

 

patriot

Ответ на сообщение пользователя patriot показать

мені дуже подобається спосіб спілкувння Білла це так сказати його коник його манера а кому заважає хай не читає і все

Ну,Олеже!!! Що можу??!! А можу,те що можу.:)))))

 

pochti-bashkir

Ответ на сообщение пользователя pochti-bashkir показать

Ну,Олеже!!! Що можу??!! А можу,те що можу.:)))))

так Ярослав головне що нам все подобається чужим не мусить:))

 

patriot

pochti-bashkir

04.12.2012 20:13

Чому тоді не крапки? А якщо хтось припустимо ніс службу на кордоні з Китаєм, то він може ієрогліфи ставити, як данину тому часу. Але ж текст від цього стає майже нечитабельним без надмірного навантаження на мозок. Навіщо? Щоб якось виділитися? Я можу бути великодушним, але йти назустріч не можу. Мої очі і мій мозок мені дорожчі. Я буду й надалі пропускати такі повідомлення. Якщо чоловік хотів саме цього, то він досягнув своєї мети - спілкуватися тільки з окремими людьми, як наприклад, Ви з Патріотом.

patriot

04.12.2012 20:21

А й не читаю. Але повинен пролистувати повідомлення так, щоб не бачити цих тіре, часто й густо пролистую разом з тим і ті повідомлення, що йдуть поруч, і котрі мені були б цікаві.

 

Yevgen

Ответ на сообщение пользователя Yevgen показать

pochti-bashkir

04.12.2012 20:13

Чому тоді не крапки? А якщо хтось припустимо ніс службу на кордоні з Китаєм, то він може ієрогліфи ставити, як данину тому часу. Але ж текст від цього стає майже нечитабельним без надмірного навантаження на мозок. Навіщо? Щоб якось виділитися? Я можу бути великодушним, але йти назустріч не можу. Мої очі і мій мозок мені дорожчі. Я буду й надалі пропускати такі повідомлення. Якщо чоловік хотів саме цього, то він досягнув своєї мети - спілкуватися тільки з окремими людьми, як наприклад, Ви з Патріотом.

patriot

04.12.2012 20:21

А й не читаю. Але повинен пролистувати повідомлення так, щоб не бачити цих тіре, часто й густо пролистую разом з тим і ті повідомлення, що йдуть поруч, і котрі мені були б цікаві.

Євген не брешіть що не можна читати бо мозок і очі болять... ви просто людина що все мусить бути в ідеалі чому не так як всі чому??? а не можете просто доцінити фантазію ???

 

patriot

Ответ на сообщение пользователя Yevgen показать

pochti-bashkir

04.12.2012 20:13

Чому тоді не крапки? А якщо хтось припустимо ніс службу на кордоні з Китаєм, то він може ієрогліфи ставити, як данину тому часу. Але ж текст від цього стає майже нечитабельним без надмірного навантаження на мозок. Навіщо? Щоб якось виділитися? Я можу бути великодушним, але йти назустріч не можу. Мої очі і мій мозок мені дорожчі. Я буду й надалі пропускати такі повідомлення. Якщо чоловік хотів саме цього, то він досягнув своєї мети - спілкуватися тільки з окремими людьми, як наприклад, Ви з Патріотом.

patriot

04.12.2012 20:21

А й не читаю. Але повинен пролистувати повідомлення так, щоб не бачити цих тіре, часто й густо пролистую разом з тим і ті повідомлення, що йдуть поруч, і котрі мені були б цікаві.

шо ты такой дотошный и нудный? Это ж надо до чего-нибудь докопаться?! Такие и в "Отче наш" найдут до чего придраться! )))

Выпей пива, оно веселит душу! И тогда поймешь, что черточек, блин, маловато!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Мало рисочек!!!!!!!

Біле, друже! Чого це ти так мало рисочок ставиш? Це дуже дратує! Дуже!!! Треба, як мінімум, вдвічі більше!!! А то що, мені пролистувати і не читати? Я не можу читати, коли мало рисочок!!!!!!! Он у Толстого мало рисочок і я так "Войну и мир" і не подужав!!!!!!!!!!!!!!!!

;-))))))))))))))))

 

pavuksd

Андре

:-)

 

patriot

patriot

04.12.2012 21:05

А чого я вам мушу брехати? Якщо мені це дошкуляє, то я про це пишу. А не для того щоб постібатися. До побачення.

 

Yevgen

Ответ на сообщение пользователя Yevgen показать

patriot

04.12.2012 21:05

А чого я вам мушу брехати? Якщо мені це дошкуляє, то я про це пишу. А не для того щоб постібатися. До побачення.

більше не заходьте бо часто будете Білла повідомлення читати бувайте

 

patriot

  • Страницы
  • 2
  • ...
  • 482
Мапа сайту Повна версія Оновити