Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Клуб вболівальників Динамо-Київ з-за кордону і нетільки-----------------
  • Страницы
  • 1
  • 3
  • ...
  • 482

Ну поки 0:1.Та і гол ніби нормальний.

 

pochti-bashkir

ДИНАМО Киев - любовь на всю жизнь!

 

Чiжик

ДИНАМО Киев - любовь на всю жизнь!

 

Чiжик

Ответ на сообщение пользователя BILL132 показать

Просто Міля забагато запіжонистий--------а при тепложопому кліматі взагалі нюх втратив------як приклад--------------вихід в люди в банному халаті--------просто Блоха цього ніколи нелюбив-----а тепер коли у Блохіна розпочинається лебедина пісня то взагалі погнав його з команди--------хоч хто знає------можливо це просто байда така---для вздрючки----і глянь----а весною знову наш Тьома на зелененькому динамівському газончику травичку топче-------

Як на мене друже, то Міля своє в ДК вже відіграв... Остаточно... Наразі, оцім своїм халатом на першій зустрічі з ОВБ, він це продемонстрував відвверто... ))

 

Subudai (Киев)

Щож гри побачити не вдалось з того що розумію... Знову мало бородьби і бажання битись.

Ну це все думаю на сборах появиться.

Коли проригаються після кожного тренування.

Блохів вдихне в них дух бійців.

Чекаю на 3 хороших трансфери.

В захист цинтрального треба і правого... Тайво теж треба подякувати. І до дому сказати щоб летів.

Це вже 3. То сподіваюсь ще на 4

 

patriot

Ответ на сообщение пользователя patriot показать

Щож гри побачити не вдалось з того що розумію... Знову мало бородьби і бажання битись.

Ну це все думаю на сборах появиться.

Коли проригаються після кожного тренування.

Блохів вдихне в них дух бійців.

Чекаю на 3 хороших трансфери.

В захист цинтрального треба і правого... Тайво теж треба подякувати. І до дому сказати щоб летів.

Це вже 3. То сподіваюсь ще на 4

Олеже, як раз сьогодні, боротьби і бажання, було вдосталь у ДК, аж занадто... )) Чекаємо на підсилення функціоналу, та поновлення гри від команди, саме після перерви...

 

Subudai (Киев)

Доброї ночі динамівці----------ну отже на якій ноті ми закінчили-----і не на мажорній----тай мінором ми це неможемо назвати---------Надія є------

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя Subudai (Киев) показать

Як на мене друже, то Міля своє в ДК вже відіграв... Остаточно... Наразі, оцім своїм халатом на першій зустрічі з ОВБ, він це продемонстрував відвверто... ))

Стас----а от Буряк сказав що загубили найталоновитішого українського футболіста---це про Мілю----------------------а тепер згадаємо Чемпіонат Світу 2006-------і той піжонистий пенальті котрий бив Міля------молодий молокосос котрого взяли тільки з молодіжної збірної-----береться бити пеналь і так піжонить------звичайно що Блохін це бачив----може невідразу бо у роздягальню сховався-------але ж з другого боку-----Тимощук тоді побоявся бити пеналь-----і не тільки Тимощук------а цей піжон взяв і по піжонськи забив----значить характер є--------------а так весною----в Ялті якщо витримає зо дві царські тропи Лобановського---то може ще щось і буде з нього-----щеж незовсім старик------невірю я у ці всі зацікавлення в Туреччині---в Італії разом з Англіями взятими-----

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя Yevgen показать

Це дуже заважає, але відповіді на своє питання я не отримав.

Євген привіт------я вже разів з десять писав про це----------------щоб тобі все пояснити треба розпочинати з 1917 року------ще відтоді як Аврора гримнула------а коротко воно так-------у мене весь мій компютер по-англійські налаштований-----тобто клавіатура---------друкувати по-українські мене навчили у Воркуті----коли працював на датчиках коли передавав інформацію про ворога нашого щоб забезпечити мирний твій сон--------------Так от як я спочатку переключався на українську я ніяк неміг знайти ні крапки ні коми ні ще чогось--------------а треба сказати що я з тої генерації що недуже в тих компютерах-----пізніше мені дещо підказали----------------------але до того часу мій правий мізиниць тільки на тире і тисне-----------Ось і уся історія------------------------------просто------і мені вже так подобається-----мені так легше писати-----а ти вже як хочеш-----або вишли мені українську клавіатуру------Євген--ти негнівайся---я ненарошно-----просто так є---Динамо-назавжди Євгене-------

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя pavuksd показать

шо ты такой дотошный и нудный? Это ж надо до чего-нибудь докопаться?! Такие и в "Отче наш" найдут до чего придраться! )))

Выпей пива, оно веселит душу! И тогда поймешь, что черточек, блин, маловато!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Мало рисочек!!!!!!!

Біле, друже! Чого це ти так мало рисочок ставиш? Це дуже дратує! Дуже!!! Треба, як мінімум, вдвічі більше!!! А то що, мені пролистувати і не читати? Я не можу читати, коли мало рисочок!!!!!!! Он у Толстого мало рисочок і я так "Войну и мир" і не подужав!!!!!!!!!!!!!!!!

;-))))))))))))))))

Ех Андре----ти такий як завжди Андре-------------почитав твій прощальний лист у старій хаті--------плюс стопітсот------

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя Subudai (Киев) показать

Олеже, як раз сьогодні, боротьби і бажання, було вдосталь у ДК, аж занадто... )) Чекаємо на підсилення функціоналу, та поновлення гри від команди, саме після перерви...

Як завжди Стас--------так воно і було-----а тепер будемо чекати-----відпуск-----і головне щоб без зайвої ваги прийшли з відпуску-----щоб ненаїли смальцю на животах-------і щоб нерозгубили смалець з голови-------

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя Чiжик показать

ДИНАМО Киев - любовь на всю жизнь!

Чіжик-----це назавжди---------Чіжик-пижік гдє ти бил---на базарє і так далі------Чіжик---ти з якого зарубіжжя будеш-----з ближнього чи з дального-------чи тобі пощасливилось залишитись на материнній землі-----

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя patriot показать

Ми----це Динамо------Динамо--це ми-------------

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя pochti-bashkir показать

Ну поки 0:1.Та і гол ніби нормальний.

ну просто якась напасть-------та краще б з перемогою йшли у відпуск-------але як раділи загребці------вони напевно за ту нічию більше зароблять від УЄФА ніж заробляють по контрактах-----порадіємо і ми за бідних------------а нам відпочити і працювати і працювати-----

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя BILL132 показать

ну просто якась напасть-------та краще б з перемогою йшли у відпуск-------але як раділи загребці------вони напевно за ту нічию більше зароблять від УЄФА ніж заробляють по контрактах-----порадіємо і ми за бідних------------а нам відпочити і працювати і працювати-----

Дзень добры шаноунае спадарство!!!!!

Прочитав післяматчеві в"ю,- все, як завжди.Все розмито.Відтепер надія тільки на Бога,на здоровий глузд Блохи і Сурка молодшого.Маю на увазі селекцію.

 

pochti-bashkir

Але ще до цих пір в голову лізе думка,на який буй Коваль туди руки протягав?Це стовідсоткове пенальті.

 

pochti-bashkir

Олеже! Ти де? Бо щось без тебе не всі "гуру" до нас на гілочку йдуть.:))))

 

pochti-bashkir

Добре,що хоть Ахметка не сказав,що буде плати головному тренерові ДК. Але то таке..... Наразі вже думаю,а може він і платив тій "шпалі".

 

pochti-bashkir

По Мілевському.Сурок каже,що це все видумки.Але щось мені підсказує,що це просто психологічна атака на Мілю.

 

pochti-bashkir

Перепрошую,але Мілевського я не захищаю.Навіть навпаки.

 

pochti-bashkir

Ответ на сообщение пользователя BILL132 показать

Чіжик-----це назавжди---------Чіжик-пижік гдє ти бил---на базарє і так далі------Чіжик---ти з якого зарубіжжя будеш-----з ближнього чи з дального-------чи тобі пощасливилось залишитись на материнній землі-----

На завжди. Потiм i СбУ. Я з Сибiру. На Материнну Землю поiду на Риздво. До речi в Чикаго живе близький родич.

 

Чiжик

Ответ на сообщение пользователя Чiжик показать

На завжди. Потiм i СбУ. Я з Сибiру. На Материнну Землю поiду на Риздво. До речi в Чикаго живе близький родич.

Я Ярослав Слизький.Живу в Мінську.Досить часто буваю в Київі,а також на Буковині,де живе моя мама.

 

pochti-bashkir

Ответ на сообщение пользователя Чiжик показать

На завжди. Потiм i СбУ. Я з Сибiру. На Материнну Землю поiду на Риздво. До речi в Чикаго живе близький родич.

Слухай но,а як тебе величають? А то якось Чіжиком тебе називати... в мене язик не повертається.

 

pochti-bashkir

Та хай буде Чiжик. З тим прiзвищим де що зв*язане в моiй сiм*i. А так ( в свiтi) я Володимир.

 

Чiжик

Ясно Володимир.

 

pochti-bashkir

Кицуню-----ти що дурна----хто тебе там посадив--------

http://www.youtube.com/watch?v=ZRnbavgWNJk

поделиться BILL132

05.12.2012 16:10

 

BILL132

Дорброго ранку динамівці--------я так само як цей Микола----за професіоналів-----

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя BILL132 показать

Дорброго ранку динамівці--------я так само як цей Микола----за професіоналів-----

Привет полуночникам! )) ПРОфессионалы уже в отпуске...

 

Subudai (Киев)

Ответ на сообщение пользователя Subudai (Киев) показать

Привет полуночникам! )) ПРОфессионалы уже в отпуске...

хто в отпсці а хто і у підвалі ще працює----і не тільки у підвалі----але і на чердаках статті строче----ну тіпа----------Динамо виграло у французів з рахунком 0-0---------------

 

BILL132

  • Страницы
  • 1
  • 3
  • ...
  • 482
Мапа сайту Повна версія Оновити