Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Клуб вболівальників Динамо-Київ з-за кордону і нетільки-----------------
  • Страницы
  • 1
  • ...
  • 482

Нас багато є закордоном-----------нас можуть неповажати як емігрантів----нас можуть нелюбити------але МИ Є-------------окрім різних видів спорту у країнах нашого проживання ми любимо футбол-------ми любимо український футбол-------і ми вболіваємо за Динамо Київ------і так як Динамо грає сьогодні---------побажаємо їм достойно завершити цей сезон------

 

BILL132

оооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо... дякую алеж це для наших теж друзів які на Батьківщині

 

patriot

Біл!!!! Дай Боже тобі здоров"я!!! Про що так довго говорилося,- накінець то сталося.

 

pochti-bashkir

Ответ на сообщение пользователя patriot показать

оооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо... дякую алеж це для наших теж друзів які на Батьківщині

Друже!!!! А як жеж!!!

 

pochti-bashkir

Ответ на сообщение пользователя pochti-bashkir показать

Друже!!!! А як жеж!!!

Друже і я радий дякуєм Біллу:)))

 

patriot

Ответ на сообщение пользователя pochti-bashkir показать

Біл!!!! Дай Боже тобі здоров"я!!! Про що так довго говорилося,- накінець то сталося.

та звичайно-----я і сам радий------за наших закордонних українців динамівців-----тай один неугомонний вболівальник Динамо просто підштовхнув-------

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя patriot показать

оооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо... дякую алеж це для наших теж друзів які на Батьківщині

Привіт Олег----та звичайно що для усіх------і нетільки динамівців-----

 

BILL132

Колись я памятаю себе пацаном------як вирізав з газет фото і статті на футбольні теми------і клеїв їх у великий зошит-------з газет---Совєтський спорт------Спортивна газета----і щотижневник футбол-хокей-------і був він досить грубий-----нажаль загубився він------а тепер скільки чудового матеріалу----то я буду трошки виставляти-------

 

BILL132

навіть при цій неприглядній ситуації що опинився наш клуб------3 захисники-----Блохін залишився вдома-----побажаємо удачі нашому клубу сьогодні-----

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя BILL132 показать

Колись я памятаю себе пацаном------як вирізав з газет фото і статті на футбольні теми------і клеїв їх у великий зошит-------з газет---Совєтський спорт------Спортивна газета----і щотижневник футбол-хокей-------і був він досить грубий-----нажаль загубився він------а тепер скільки чудового матеріалу----то я буду трошки виставляти-------

хахахаха я теж так робив:))))

 

patriot

Всем им вполне по силам на мажорной ноте закончить для «Динамо» первую часть сезона и уже пятого числа отправиться в отпуск. Но перед этим важно добыть три очка для рейтинга – ведь, по словам Михайличенко, «мы хотим попасть в число сеяных в плей-офф ЛЕ. К тому же есть рейтинг страны и премиальные. Никто не будет смотреть, последняя ли это игра или нет. Поверьте, мотивировать игроков совсем несложно».

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя BILL132 показать

навіть при цій неприглядній ситуації що опинився наш клуб------3 захисники-----Блохін залишився вдома-----побажаємо удачі нашому клубу сьогодні-----

1;3 для нас

 

patriot

Ответ на сообщение пользователя patriot показать

хахахаха я теж так робив:))))

а в яких це роках було у тебе----

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя BILL132 показать

а в яких це роках було у тебе----

я це десь почав з класу 6 і зараз десь є цей зошит:))) гарні часи були:)))

 

patriot

Ответ на сообщение пользователя patriot показать

я це десь почав з класу 6 і зараз десь є цей зошит:))) гарні часи були:)))

Та так----а я у роках 73-74-75--------це була Динамомашина яка тягнула одну шосту світу------і звичайно наш Олег Блохін----а Вітя Колотов------а Гєньо Рудаков------а Вєрємєєв----Матвієнко----Мунтян----а Анатолій Коньков-------це ж була бомба------

 

BILL132

Добрай раніці сябры!!!

Мені "повезло" дещо більше,- в мене дядько вболівав за ДК несамовито.І мене взяв під своє крило.А це були часи Турянчика,Островського,Рудакова,Войнова,КАневс... та інш. Але все так само.НУ то що? Якимсь чином треба закінчувати сезон? Які думки?

 

pochti-bashkir

Чомусь кусок поста відрізало в мене.Напевне,щоб не сильно хвалився??!!

 

pochti-bashkir

А може сьогодні імнинник і гол заб"є:).Маю на увазі Аруну.

 

pochti-bashkir

Перший раз,що останній тур,а якась "абияковість" до результатів.Окрім ДК,звичайно же.Бо в декого, ще залишилося бажання також виходити в футболці ДК і в євровесні 2013р.

 

pochti-bashkir

і як настрій бойовий? думаю проїдемось по ним:)))

 

patriot

Ответ на сообщение пользователя patriot показать

і як настрій бойовий? думаю проїдемось по ним:)))

Я вже і не хочу тої перемоги(маю на увазі вимученої).І щось задужо багато людей хтят різких змін. Це не є той шлях який дасть результат. І я про це писав на гілочці в Стаса. В Блохи це вже було і не в одній команді. Наприклад ФК Москва. В зимову сплячку входять з одним складом. Прийшла весна.Результату ніякого.ОВБ міняє майже всіх. І на протязі першого кола появляються нові люди,- на друге коло майже інша команда. Оце той момент,який може підірвати віру в ОВБ.

 

pochti-bashkir

Ответ на сообщение пользователя pochti-bashkir показать

Я вже і не хочу тої перемоги(маю на увазі вимученої).І щось задужо багато людей хтят різких змін. Це не є той шлях який дасть результат. І я про це писав на гілочці в Стаса. В Блохи це вже було і не в одній команді. Наприклад ФК Москва. В зимову сплячку входять з одним складом. Прийшла весна.Результату ніякого.ОВБ міняє майже всіх. І на протязі першого кола появляються нові люди,- на друге коло майже інша команда. Оце той момент,який може підірвати віру в ОВБ.

Ярослав я думаю все буде ок. бачу що він довіряє хлопцям які хочуть грати а не заробляти. і думаю і не прийдуть зараз в команду якісь заробітчани

 

patriot

Ответ на сообщение пользователя patriot показать

Ярослав я думаю все буде ок. бачу що він довіряє хлопцям які хочуть грати а не заробляти. і думаю і не прийдуть зараз в команду якісь заробітчани

Олеже! В цьому питанні згоден з тобою стовідсотково!

 

pochti-bashkir

Ответ на сообщение пользователя pochti-bashkir показать

Олеже! В цьому питанні згоден з тобою стовідсотково!

і важаю що Блохін якраз в фк москва був кіось як заробітчанин. а тут він віддасть серце роботі і команді

 

patriot

Доброго ранку друзі закордонці---------от і співпало------ми тільки тут почали а Динамо грає останню гру в сезоні--------

 

BILL132

звичайно що на прикладі Блохіна ми побачили що персона тренера----це 99 відсотків успіху-----звичайно невраховуючи суперзірок котрі можуть самотужки витягнути гру-----

 

BILL132

Бело-синий - самый сильный!!!

 

Subudai (Киев)

  • Страницы
  • 1
  • ...
  • 482
Мапа сайту Повна версія Оновити