Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Збір на раціі для ЗСУ!

Скільки зібрали?

 

Yevgen

Ответ на сообщение пользователя Yevgen показать

Скільки зібрали?

Майже 60

 

SL001

Слава Україні!

 

Симон Изгоев

Всіх з Днем Європи!

На цей час зібрали майже 75 тисяч.

За Мавік сплатили вже!

Тож залишилося решту зібрати на авто!

 

deymon

Ответ на сообщение пользователя deymon показать

Всіх з Днем Європи!

На цей час зібрали майже 75 тисяч.

За Мавік сплатили вже!

Тож залишилося решту зібрати на авто!

Діма , номер картки привату той же ? А то я за майже місяць в німецькій лікарні не заходив сюди .

Ответ на сообщение пользователя очень серьезный показать

Діма , номер картки привату той же ? А то я за майже місяць в німецькій лікарні не заходив сюди .

Здається так. Він є у повідомленні від 28 квітня.

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Здається так. Він є у повідомленні від 28 квітня.

Дякую , перевірив , вона у мене в додатку приватівському забита , значить ок , переведу гроші .

Друга справа зроблена!Авто з вівторка буде на ремонті, залишається третя справа зібрати на ремонт авто!

За цьома зборами стоїть 116 платежів від багатьох людей,котрі вірять в перемогу і ЗСУ!

З 27 квітня зібрали 87678 грн.Ціль 110000!

4149439020002303 ПБ

==========

Багато знайомих прізвищ форумчан в платежах,по цьому збору так і в цілому! Дякую вам!А верніше ті хто боронять Україну!

 

deymon

Ответ на сообщение пользователя очень серьезный показать

Діма , номер картки привату той же ? А то я за майже місяць в німецькій лікарні не заходив сюди .

Кирилович в мене ця картка офіційно оформлена в податковій,як волонтерські збори для ЗСУ.

Тож іншої поки не буде до кінця терміну її,є ще дві валютні,но вони поки що в нулях.

 

deymon

Ответ на сообщение пользователя deymon показать

Кирилович в мене ця картка офіційно оформлена в податковій,як волонтерські збори для ЗСУ.

Тож іншої поки не буде до кінця терміну її,є ще дві валютні,но вони поки що в нулях.

Я уточнював для того , щоб спокійно і регулярно переводити гроші . Не ждучи твоєі об'яви на черговий збір . Скільки зможу .

Поки писав попередній піст,за цей час збір зібран з +!

Тож зібрано 117728 грн! 119 платежів!

Всім велика подяка ще раз,від 142 бригади!

А поки писав цей,ще задонатили

Тож 120828 грн.

Все поки стоп!

Поки це рекорд за один збір!

 

deymon

Ответ на сообщение пользователя очень серьезный показать

Я уточнював для того , щоб спокійно і регулярно переводити гроші . Не ждучи твоєі об'яви на черговий збір . Скільки зможу .

поддерживаю!!!

 

Tetrahydrocannabinol

Ответ на сообщение пользователя deymon показать

Поки писав попередній піст,за цей час збір зібран з +!

Тож зібрано 117728 грн! 119 платежів!

Всім велика подяка ще раз,від 142 бригади!

А поки писав цей,ще задонатили

Тож 120828 грн.

Все поки стоп!

Поки це рекорд за один збір!

Выскажу своё скромное мнение, сами попали примерно в такую же ситуацию, была машина (пикап) оч неплохая, можно было забрать бесплатно со стоянки в Киеве, нужны были деньги на запчасти и ремонт, плюс транспортировка, всё бы обошлось примерно в двушку у.е., не успели... не успели собрать необходимую сумму, срок был два дня, а запаса в наличии не было... но порадовало, что машинка ушла туда куда бы и хотелось, чтобы она ушла

Так что поддержу "очень серьезного" - спокійно і регулярно переводити гроші . Не ждучи твоєі об'яви на черговий збір!

После этого случая, пытаемся держать не большой плюс в запасе, на всяк случай.

 

Tetrahydrocannabinol

Ответ на сообщение пользователя deymon показать

Кирилович в мене ця картка офіційно оформлена в податковій,як волонтерські збори для ЗСУ.

Тож іншої поки не буде до кінця терміну її,є ще дві валютні,но вони поки що в нулях.

"ще дві валютні,но вони поки що в нулях"

пробывали перевести туда, не проходит, инвалютные переводы в Украине имеют свои нюансы, как оказалось, физ лица не могут как в гривне просто перекинуть друг другу валюту на карту как гривну, это коснулось и переводов на текущие счета, когда мы пытались среди своих деньги переводить

 

Tetrahydrocannabinol

Ответ на сообщение пользователя Tetrahydrocannabinol показать

"ще дві валютні,но вони поки що в нулях"

пробывали перевести туда, не проходит, инвалютные переводы в Украине имеют свои нюансы, как оказалось, физ лица не могут как в гривне просто перекинуть друг другу валюту на карту как гривну, это коснулось и переводов на текущие счета, когда мы пытались среди своих деньги переводить

Можливо потрібно на IBAN UA693052990262066400946069414 котрий прив'язаний до карти,це доларовий.

 

deymon

дело не в IBAN, а в том что это валютные операции, для физ лиц есть свои нюансы, я пытался перевести со своего текущего счета товарищу деньги, неа, когда мне работодатель (юр лицо) переводит, с указанием, что это salary, то без проблем, а так чтобы я перевёл, то надо кое какие бумаги оформлять и всё равно в конце всплывает, призначення платежу и тд

 

Tetrahydrocannabinol

Ответ на сообщение пользователя Tetrahydrocannabinol показать

Выскажу своё скромное мнение, сами попали примерно в такую же ситуацию, была машина (пикап) оч неплохая, можно было забрать бесплатно со стоянки в Киеве, нужны были деньги на запчасти и ремонт, плюс транспортировка, всё бы обошлось примерно в двушку у.е., не успели... не успели собрать необходимую сумму, срок был два дня, а запаса в наличии не было... но порадовало, что машинка ушла туда куда бы и хотелось, чтобы она ушла

Так что поддержу "очень серьезного" - спокійно і регулярно переводити гроші . Не ждучи твоєі об'яви на черговий збір!

После этого случая, пытаемся держать не большой плюс в запасе, на всяк случай.

Абсолютно поддерживаю.

Сам давно подкидываю помалу, независимо от сборов. И считаю, что deymon давно должен был завести такую карту. Я ему пилил мозги на эту тему с середины прошлого лета)).

Ответ на сообщение пользователя Tetrahydrocannabinol показать

Выскажу своё скромное мнение, сами попали примерно в такую же ситуацию, была машина (пикап) оч неплохая, можно было забрать бесплатно со стоянки в Киеве, нужны были деньги на запчасти и ремонт, плюс транспортировка, всё бы обошлось примерно в двушку у.е., не успели... не успели собрать необходимую сумму, срок был два дня, а запаса в наличии не было... но порадовало, что машинка ушла туда куда бы и хотелось, чтобы она ушла

Так что поддержу "очень серьезного" - спокійно і регулярно переводити гроші . Не ждучи твоєі об'яви на черговий збір!

После этого случая, пытаемся держать не большой плюс в запасе, на всяк случай.

Ось і в мене цей случай наступив.

Позавчора написали,що потрібні спреї,спіральки від комах, більше від комарів.

З запасу витратив майже півтори тисячі гривень.

 

deymon

Зараз чекаю скільки буде коштувати ремонт авто,котру купили.Дефіктовку з понеділка почнуть робити.

Потім повний звіт.

 

deymon

Ответ на сообщение пользователя deymon показать

Ось і в мене цей случай наступив.

Позавчора написали,що потрібні спреї,спіральки від комах, більше від комарів.

З запасу витратив майже півтори тисячі гривень.

Щоб ті комари повиздихали ...)

Разрм з москалями!

 

ПБН

Всім привіт, вчора їздили на Схід.В більшості що вони просили ми відвезли.

Сьогодні мені дали відповідь,по ремонту двигуна,затягне до 15 тисяч гривень!!!

Запчастини вже замовили,ще я попросив щоб зробили на дверях скло підйомники.Тож я дуже задоволений Б4 за 1000$ з ремонтом і авто поїхало!

Всім подяка за ваш внесок в допомозі 142 бригади!

 

deymon

Ответ на сообщение пользователя очень серьезный показать

Щоб ті комари повиздихали ...)

Комашня кусучя там, прийшлося і мені на себе спрей бризкать, допоміг!)

 

deymon

Ответ на сообщение пользователя deymon показать

Комашня кусучя там, прийшлося і мені на себе спрей бризкать, допоміг!)

Ну що ж , літо довге , мошкари багато , прийдеться помагати з нею боротися , куди дінешься )))

Доброго ранку всім.

Нажаль авто ще на ремонті,є проблеми по запчастинах.Поки що заплатив за ремонт 13000.

На цій неділі терміново потрібно було придбати 3 планшета для операторів дронів,зробили по гарній ціни 16000 за три штуки, саме ті які попросили.І вони вже працюють в їх руках.

Всім велика подяка за допомогу!

 

deymon

Потреб дуже багато.Описувати...ви і так про них знаєте.

https://send.monobank.ua/jar/4yjdm432JD

5375411206483856 Моно 1688 грн зібрано

4149439020002303 ПБ 32968 грн залишок

 

deymon

Ответ на сообщение пользователя deymon показать

Потреб дуже багато.Описувати...ви і так про них знаєте.

https://send.monobank.ua/jar/4yjdm432JD

5375411206483856 Моно 1688 грн зібрано

4149439020002303 ПБ 32968 грн залишок

Як і казав , буду переводити скільки можу , думаю люба копійчина допоможе ділу .

Всім доброго ранку!

Працюємо на ЗСУ.

Авто вже на прямій по ремонту, наступного тижня вже буде в лавах 142 бригади.

Купили задешево, нажаль ремонт вийшов не дешево.

Кап.ремонт двигуна затягнув 33000 грн,окрім голови нічого цілого не було.

Все якби добре,завели...а воно і турбіні гаплик, сьогодні її на ремонт.Інше по мілочі,колодки,задні амортизатори, склопідйомники зробили,трапецію двірників замінили.

Вчора завдяки вам придбав на 10400 6 акумуляторів до рацій з Type-C,щоб на нулі заряджати від ПаверБанку.

 

deymon

Мапа сайту Повна версія Оновити