Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Збір на раціі для ЗСУ!
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 8

Доброго дня всім!

З останній нашої поїздки ми відвезли як пам'ятаєте тепловізор і багато чого іншого.Був впевнений що хлопцям потрібен старлінк,а ні... я не вгадав.Старлінк кажуть то добре,но на нам не хватає рацій.

Рація моторола 4400,саме такі їм потрібні.

Перелопатили інет, в нас цінник різний в середньому 30-35 тисяч.

Їм потрібно кількість...важко сказати чім більше тим краще.

Знайшли Б/В в Німеччині, варіант дуже привабливий,комплект із 6 шт 2 тисячі евро.

Збір для 54 бригади,2-й стрілковий батальйон.

Якщо за тиждень вдасться назбирати,то через два тижні ми їдемо.І знову веземо їм повний бус!

 

deymon

Якщо в когось є варіанти дешевше знайти, напишіть мені в лічку.

 

deymon

Карта та сама.

4149439020002303 ПБ.

 

deymon

ПершийНах))

 

ПБН

КудиНах?

Ответ на сообщение пользователя очень серьезный показать

КудиНах?

До черги, йопт!))

 

ПБН

Звітую на цей час на рахунку 7115 грн.

До цього був залишок 165 грн.

Дякую всім!

 

deymon

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

ПершийНах))

Ні четвертий)

 

deymon

Ответ на сообщение пользователя очень серьезный показать

КудиНах?

Ви Кирилович другий!)

 

deymon

Відправив. Це мій Кум передав з-за кордону. До речі, колись також був дописувачем, але не довго)

Командир угруповання військ генерал-майор Олександр Нестеренко повідомив, що забезпечення надійного зв’язку в усіх підпорядкованих військових частинах та підрозділах є одним з головних й пріоритетних напрямів роботи.

– Успіх у військових операціях залежить від якості управління, а її невідʼємною складовою є надійний зв'язок. Його стійкість, оперативність і неперервність неможливі без забезпечення сучасними засобами зв'язку та джерелами безперебійного живлення телекомунікаційного обладнання пунктів управління всіх ланок: від відділення до батальйону включно, – наголосив генерал-майор Олександр Нестеренко.

Він додав, що враховуючи те, як ворог наносить удари по об’єктам критичної інфраструктури та є часті проблеми з виключенням світла, дизельні генератори замінюють електроенергію та дають можливість 24 години на добу забезпечувати пункти управління, позиції військ, де військовослужбовці виконують свої завдання.

=======

Даже не знаю в якому місції правду сказав)

 

deymon

Майже за добу зібрано 12615 грн!

 

deymon

Ответ на сообщение пользователя deymon показать

Дмитро, це не в Німеччині, а у Британії, і відправка тільки по Британії. На жаль.

 

Yevgen

Ответ на сообщение пользователя Yevgen показать

Дмитро, це не в Німеччині, а у Британії, і відправка тільки по Британії. На жаль.

Так, Британія, але в описі є: Надішліть повідомлення, щоб отримати ціну на міжнародну доставку

 

Шум

Дякую за таку пораду і запитання, звісно я один всього зробити не можу.Є команда однодумців,мій близький друг знайшов цей варіант,по доставці є можливість до нас,є також і там надійні люди.Питання тільки скільки часу займе.І зараз дивимося дуже багато варіантів.Щоб скоріше були в нас,а далі ще бистріше до наших хлопців.І головне не підвести, всіх хто донатять на ЗСУ!

P.S тепловізор ми також починали дивитися в Польщі а знайшли в нас,за розумні гроші!

 

deymon

Якщо у Британії є зв'язки, то є і такий варіант -

https://www.ebay.co.uk/itm/165865025722?hash=item2...

 

Yevgen

А ще краще цей - https://www.ebay.co.uk/itm/295401660479

 

Yevgen

Останнє посилання, то інша рація. Sorry

 

Yevgen

Ответ на сообщение пользователя Yevgen показать

Якщо у Британії є зв'язки, то є і такий варіант -

https://www.ebay.co.uk/itm/165865025722?hash=item2...

Немає двух антен, немає в опису стан аккумуляторів...нажаль,а так ціна дуже приваблива хоч і в фунтах.

 

deymon

Звітую, зібрано 19615 грн.

Всім дякую і гарного дня!

 

deymon

В мене малий з друзями займається закупкою всякого добра для фронта . Останній раз позавчора передавали як-раз рації . Вечором можу взнати моделі і їх ціну . А передавали нашим автобусом . Якщо є лист з частини , то везуть безплатно хоч до Харкова , хоч до Запоріжжя .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

В мене малий з друзями займається закупкою всякого добра для фронта . Останній раз позавчора передавали як-раз рації . Вечором можу взнати моделі і їх ціну . А передавали нашим автобусом . Якщо є лист з частини , то везуть безплатно хоч до Харкова , хоч до Запоріжжя .

Дякую за турботу, потрібно саме ось ці,

Motorola DP4400e VHF

Узнай будь ласка.

 

deymon

Ответ на сообщение пользователя deymon показать

Дякую за турботу, потрібно саме ось ці,

Motorola DP4400e VHF

Узнай будь ласка.

Передзонив . Казав до вечора може взнає . Хоча саме з таким товаром , то моделі бувають в дефіциті . Було таке , що малий на Польщу замовляв аж з Америки Амазоном , а з Польщі вже колега передавав на автобус .

 

Stepan75ss

Деймон , ціна такої моделі 3450 зл за штуку .

 

Stepan75ss

Малий каже , що в Україні можна знайти дешевше . Але є нюанс ... Як би не неприємно це було , але в Україні велика частина любої військової амуніції -- це крадене з попередніх поставок , і його продають трохи дешевше , чим реальна ціна . Таке життя .

 

Stepan75ss

Хоча Деймон , як я зрозумів , ви самі хочете їхати на Польщу ? Якщо так , то при виїзді на кордоні оформляється повернення податку . Процедура геморойна , але вертають 23 % від ціни . Так що думай , як краще .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Малий каже , що в Україні можна знайти дешевше . Але є нюанс ... Як би не неприємно це було , але в Україні велика частина любої військової амуніції -- це крадене з попередніх поставок , і його продають трохи дешевше , чим реальна ціна . Таке життя .

Так і є.....Їхати нікуди не будемо,нам все звідти можуть доставити,хоч з Польщі,хоч з Німеччини.

Головне бистріше на схід відвезти.

 

deymon

Зібрано 22115 грн!

Всім гарного дня!

 

deymon

Мінімум одна рація вже є для ЗСУ!

29310 грн на рахунку.

Вірю що за тиждень вдасться!

 

deymon

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 8
Мапа сайту Повна версія Оновити