Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Збір на раціі для ЗСУ!

Нажаль війна забирає найкращих...в четвер бачились....а вчора віддали своє життя за нашу Україну,два найкращих її сини з Кривого рогу і Хмельницької області.

=======

Від ротного:

Хай з Богом спочивають.

Дуже велика і болюча втрата, особисто для мене…

======

Поки є сили і віра до перемоги ,будемо допомагати!

 

deymon

Кривого Рогу

 

deymon

Доброго дня всім.

Буду просити про допомогу.

Нажаль дуже багато чого потрібно для хлопців з 54 бригади.

Біноклі 3 шт

Монокуляри 3 шт

Рації....

Разгрузки і підсумки допоможуть Molly.com

На рахунку зараз 16095 грн.

Хто скільки може,будемо дуже вдячні вам.

Нажаль-це війна..

4149439020002303 ПБ.

 

deymon

Доброго дня всім, біноклі і монокуляри відміняються.Вони не потрібні,нажаль того тепловізора більше немає.....трохи більше двух місяців він хлопцям допомогає...

Потреба зараз у бригади тільки в тепловізорі і в раціях...

 

deymon

допомогає= допомогав.

 

deymon

Трохи вам звіту.

Зібрано 41800 грн.

Один із наших форумчан,взяв на себе такий тягар щоб придбати тепловізор хлопцям.

А з цих грошей придбаємо рацію.

Якщо вдасться назбирати більше,то можливо дві.

Якщо ні,то решта буде на той же збір.

Всім подяка!

 

deymon

4149439020002303 ПБ

5-й збір.Один із найважчих.Велика всім подяка що ви вірите в ЗСУ!

Завдяки вам вже куплена рація за 22000 грн,вона б/у в гарному стані.Тож маю надію ще придбати для них одну, питання тільки яка ціна, максимум 29500,я шукаю найвигіднішу ціну, розумію як ці гроші даються вам.Також велика подяка Андрію з міста Лева котрий зібрав на тепловізор і він вже в мене,і через декілька днів буде у хлопців з 54 бригади.

Вірю в ЗСУ!

Вірю в рідну Україну!

4149439020002303 ПБ

 

deymon

Упс, скопіював з фб свій допис))

На рахунку 30595 грн.

Тож так хватає,но знаю що потреби не тільки в раціях.

 

deymon

Завершився наш 5-й збір! Залишок 14390 грн.Далі ціль як і була це збір на рації.

В ньому знову прийняло участь багато небайдужих людей,так і волонтерських організацій.

З тепловізором вирішив питання Андрій з міста Лева, котрому допомогли його колеги і друзі в такому необхідному приборі для ЗСУ!

Рацію купили б/у дуже в гарному стані за 22000 грн + в додаток акб і антена з подовжувачем.

Виникла гостра потреба, придбати хлопцям підсумки під магазини 60 шт + РПС. 14850 грн +175 послуги НП.

Також вирішили питання,щоб в них був якийсь відпочинок після ротації(окопів),і в них була пральна машина,знайшли нову по дуже гарній ціни 4500 грн.

Ми змогли сьогодні відвідувати і передати різні речи,воду,продукти харчування і смаколики, енергетики,спальники,для 54,66, 92 бригади і 225 батальйону.

Тож ще витратили на дизпаливо 2500 грн.

(Добре що дешевіє)

Я не можу кожному персонально виразити ту неоціненну подяку! Ну вона дійсно безцінна,без вас цього неможливо було.

Дякую всім що ви вірите в ЗСУ,а ЗСУ вірить в вас!#ГОЄдинеДжерело,#ГОFamilyline,#ГОВечірні Зорі.

Як сказав сьогодні один воїн-:"Спілкуючись з вами як наче дому побував".Від таких теплих зустрічей, в них ще більше мотивація,що за ними Україна!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!

 

deymon

Дякую всім вам форумчанам,хто не стоїть в стороні і допомогає без різниці кому,головне що це допомога ЗСУ!

 

deymon

Всім доброго вечора!

Не писав,були причини.

Перше один фонд пообіцяв допомогти ,в вирішенні питання по раціям в кількості 10 штук.

Ну поки що далі діло обіцянок не пішло.

Одні пообіцяли по 490 евро за рацію,і що я тільки посміхнувся)

Поки є один варіант 24300-24500,чекаю і сьогодні і завтра .....По збору в мене 41800 грн.

І тепер розумію що я марно втратив для ЗСУ цілий тиждень.

 

deymon

Щоб не було в п'ятницю їдемо к хлопцям!

 

deymon

Перше посилання - дві рації, але відправка тільки по Британії, друге - 11 шт. Там де дві рації сьогодні закінчується аукціон.

https://www.ebay.co.uk/itm/394543774526

https://www.ebay.co.uk/itm/256018970061

 

Yevgen

Ответ на сообщение пользователя Yevgen показать

Перше посилання - дві рації, але відправка тільки по Британії, друге - 11 шт. Там де дві рації сьогодні закінчується аукціон.

https://www.ebay.co.uk/itm/394543774526

https://www.ebay.co.uk/itm/256018970061

По першому посиланню, немає повністю розшифровки.

По другому вони не підходять.

Потрібні DP4400 E VHF це на коротких хвилях.

 

deymon

Варіант нової 24300 зійшов.

Їх всі забрали,головне щоб не перекупам...

А так на сьогодні знайшов за 28000.Тож варіантів мало.

 

deymon

Ответ на сообщение пользователя deymon показать

По першому посиланню, немає повністю розшифровки.

По другому вони не підходять.

Потрібні DP4400 E VHF це на коротких хвилях.

я в рациях не особо разбираюсь, но помню как примерно год назад искали пару DP4400 парням, так вот DP4400 E были в наличии, а DP4400 не нашли, а от рации с буквой Е они отказались, я в подробности не вникал, с их слов эта Е значит, что местоположение рации, умеючи, можно через GPS вычилсить, как на самом деле сказать не могу, у кого есть нормальный интернет мог бы сравнить характеристики, в чем различие

 

Tetrahydrocannabinol

но речь не об этом, Дима есть одна рация GP 328, она тоже коротковолновая и вполне нормально работает с 4400, она правда не новая, но рабочая и в полном комплекте,в Украине будет в первой половине мая, если подойдет, я тебе почтой перешлю, фотку скину тебе в телегу

 

Tetrahydrocannabinol

Ответ на сообщение пользователя Tetrahydrocannabinol показать

я в рациях не особо разбираюсь, но помню как примерно год назад искали пару DP4400 парням, так вот DP4400 E были в наличии, а DP4400 не нашли, а от рации с буквой Е они отказались, я в подробности не вникал, с их слов эта Е значит, что местоположение рации, умеючи, можно через GPS вычилсить, как на самом деле сказать не могу, у кого есть нормальный интернет мог бы сравнить характеристики, в чем различие

Привіт в телегу скинув відповідь.

Я сам в них не дуже шарю

Зі слів радистів,Ешки краще шиються і вони підходять під AEC 256.

Вчора знайшов 4401 без Е.Сказали ні не підходить.

 

deymon

Зібрано було 46345 грн.По цьому збору нажаль не вдалося придбати рацію,по адекватним грошам,їх або розібрали,або шахрайські схеми,ризикувати не маю право.Тож кожного дня шукаю!

Тож придбали на 7350 грн Ліхтари, акумулятори до них,плащі(дощовики), противогази,підсумки під турнікет і аптечку.

Хлопці зі Львова в обличчі Андрія подарували Планшет,котрий дуже потрібний.Завтра їдемо вітати в багато різних підрозділів, з пасхальними святами і підтримати наших воїнів,як завжди під зав'язку бусік!

#ГОЄдинеДжерело,#ГОВечірніЗорі,#ГOFamelyLine І багато інших людей котрі прийняли і приймать участь в допомозі.

 

deymon

Ще приклад є рації аналог 4400Е.

Так звані R7 R7A

Так ось в них можно зламати 40 бітний ключ,і все русаки можуть прослуховувати.

 

deymon

Терміново потрібно зібрати 10-11 тисяч гривень,на цю автомобільну рацію для 54 бригади,2-стрілковий бат.В наявності вона є.

Картка 4149439020002303 ПБ

4149499376977441 USD

4149499376958805 EUR

З останнього збору.

Витратив ще на дощовики,лопати і сокири.

Також по дуже смішній ціни закупили основу для маскувальних сіток,600 грн за 150 м2,ну то інша історія о котрій пізніше розповім.

Тож на рахунку зараз трохи більше 29000.

Сама рація 32000 + антена + установити АЕС.Виходить майже 39000.

Якщо за добу вийде зібрати.

То надіюсь в суботу вже буде в них

 

deymon

https://radiowave.com.ua/catalog-ua/racii-iaksessy...

Всі велика подяка!

Рацію вже проплатив,зробили її за 37700 грн +антена +кабель +АЕС

В цьому зборі,і самі хлопці задонатили,я не хотів приймати,но мене запевнили що то друзі зі штатів допомогли.

Тож на рахунку трохи 9 тисяч гривень.

 

deymon

Доброго всім вечора!

Мені дуже приємно,що радіостанція підійшла!

Фото з міркувань безпеки викладати не буду, багато людей с форума побачили!

Всім велика подяка!

На решту з 9 тисяч,закупили балончики з газом,ВД.

І ще деякі потреби.

 

deymon

На разі 54 бригаду трохи забезпечили зв'язком.

І це радує!

Тож відкрив збір,на одну із бригад по забезпеченню авто і мавік.Котрі дуже потребують!

 

deymon

4149439020002303 ПБ

4149499376977441 USD

4149499376958805 EUR

До мене звернувся мій близький друг і ваш також,котрого дуже багато людей знають як по життю так і по фб.Котрий майже як три місяці пішов боронить нашу Країну!

Ситуація така, що він сам не взмозі справиться.

=======

Цей авто продають всього за 20 тисяч гривень,він потребує ремонту двигуна, бюджет до 25 тисяч.Тож максимум 45000 під ключ і автівка буде допомогати хлопцям!

=========

І ще одна дуже гарна пропозиція Mavic-3т посилений,без тепловізора всього за 65 тисяч(чому така ціна,решту сплатив один фонд).За нього можно розрахуватися за два тижні, дадуть його хоч завтра під чесне слово офіцера!

Тож ціль 110000 грн.

Ваш старший лейтенант ЗСУ "Рубін"

Репост вітається!

 

deymon

Мапа сайту Повна версія Оновити