Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Іаіца

Ещё в пятницу был на Конном. Без особых изменений: 55-70. Но уменьшилась дифференциация цен, в большинстве шаг 5 гривен. Я взял два десятка косюковских по 65.

Йайця на 80%

Що та якзросло в ціні

https://podrobnosti.ua/2463108-zrostannja-tsn-na-p...

 

ПБН

Зараз ошийок Да ринку десь 185 грн

Скільки було рік тому?

 

ПБН

На ринку

 

ПБН

Ніхуя не впали в ціні. У деяких ще вдвічі здорожчали.

 

Olegechek

Все як було. Домашні 70, такі 60

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

Все як було. Домашні 70, такі 60

Ні.

Є по 170

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

Ні.

Є по 170

Але це з доставкою!

 

ПБН

кур'єром блять

 

ПБН

Мої десь півтора роки тому обійшлись десь в 15 чи 20 тис. грн. Шеф в курсі)

 

Striker

Домашні, власного виробництва)

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Мої десь півтора роки тому обійшлись десь в 15 чи 20 тис. грн. Шеф в курсі)

Єх, тобі б на закупках у МО працювати!))

 

ПБН

Там где раньше были 65-70, сегодня 59-65.

Жінка вчора купувала домашні по 60 за десяток . Хто має змогу , перекажіть цю інфу рєзнікову і його заступникам .

 

Stepan75ss

АТБ вчера 56-66.

Намалювалась "перемога" . Ніби МО скоригувало ціни на яйця до діапазону 8-9 грн/шт . Але в нас зараз домашні на базарі коштують по 5 грн/шт . А будуть ще дешевшати . Тобто зараз корупційна націнка на контрактах МО "всього" 60-80% від ринкової роздрібної ціни . Це нормально ?

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Намалювалась "перемога" . Ніби МО скоригувало ціни на яйця до діапазону 8-9 грн/шт . Але в нас зараз домашні на базарі коштують по 5 грн/шт . А будуть ще дешевшати . Тобто зараз корупційна націнка на контрактах МО "всього" 60-80% від ринкової роздрібної ціни . Це нормально ?

У нас стоїть 6.5-7.

Домашні по 70-80 київська обл

Ти що зазвичай купую: Ясенсвіт - 63 (було 62)

Ну а массове виробництво та продаж "по 50, та буде ьще дешевшати" - звичайні ковельські побрехеньки,

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Домашні по 70-80 київська обл

Ти що зазвичай купую: Ясенсвіт - 63 (було 62)

Ну а массове виробництво та продаж "по 50, та буде ьще дешевшати" - звичайні ковельські побрехеньки,

Павлік , ти можеш приїхати і сам перевірити . Але менше з тим , коли ти сам пишеш , що купуєш по 63 , а рєзніков оптом купує для Армії по по 80-90 -- це норм ? Чи може пора схаменутись адептам "великого крадівництва" ?

 

Stepan75ss

В нас є один сорт і 3.8. І що?

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Павлік , ти можеш приїхати і сам перевірити . Але менше з тим , коли ти сам пишеш , що купуєш по 63 , а рєзніков оптом купує для Армії по по 80-90 -- це норм ? Чи може пора схаменутись адептам "великого крадівництва" ?

Стьопа, я не відповідаю за Рєзнікова, а просто інколи хочу щоб ти відповідав за свої слова

Але з цим - не до тебе

А їхати у Ковель, щоб подивитися на брехунця, ну таке собі задоволення

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Стьопа, я не відповідаю за Рєзнікова, а просто інколи хочу щоб ти відповідав за свої слова

Але з цим - не до тебе

А їхати у Ковель, щоб подивитися на брехунця, ну таке собі задоволення

Тобто коли ти купуєш яйця по 6 , а я кажу , що у нас можна купити по 5 -- це тебе дуже обурює , і звичайно що бути такого ну ніяк не може . А коли чинуші з МО в цей же час купують яйця по 9 -- це тебе не обурює , і вони великі молодці . Я правильно зрозумів ?

 

Stepan75ss

Хоча ... Для ваzєлінок і по 17 за яйце була норм ціна . Ніхто і не обурювався , а особливо zавзяті навіть виправдовували .

 

Stepan75ss

Щодо того , як будуть змінюватись ціни на яйця , то можеш Павлік почитати розумних людей https://focus.ua/uk/economics/549144-ne-po-17-grn-...

" ... починаючи з травня 2023 року, можна очікувати, що яйце куряче коштуватиме менше 5 грн за штуку. "

Чи це теж "звичайні ковельські побрехеньки" ?

 

Stepan75ss

Ахах, Стьоп, сціль не відкривав, бо не цікаво про йайця у травні

Вони потрібні зараз

Тому це дійсно "звичайні ковельські побрехеньки"

А ще я розумію про ринкову ціну на яйця, зараз це 6-7 грн, але ж я можу тобі довіряти що десь під Ковелем вони є по 5, но ця інфа не до чого, там нема промислових обсягів

 

ПБН

Стьоп, а дійсно, ти розумієшь що обоговорення прогнозних цін на яйця у травні - це дичина? А ще ти настільки у темі що почав так вдосконалено вивчати цей матеріал?!

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Стьоп, а дійсно, ти розумієшь що обоговорення прогнозних цін на яйця у травні - це дичина? А ще ти настільки у темі що почав так вдосконалено вивчати цей матеріал?!

Павлік , проводити річну закупку в січні , забиваючи туда ціну , яка навіть в цьому місяці перевищує ринкову -- це явна корупція . Є сезонне коливання ціни . І як-раз зимою ціни на багато видів продукції максимальні . Можеш сам зайти в магазин , і подивитись ціну на помідори , огірки , та навіть ту ж цибулю . Літом ціни на цю продукцію будуть на максимально низькому рівні , і в рази дешевше , чим зараз . Ті ж яйця -- це продукт з обмеженим терміном зберігання . Тому в травні , червні , липні ... будуть постачатись свіжі яйця , які тоді вартуватимуть 5 , а може вже і менше . А в контракті , розрахованому на рік , вже є забита ціна . І народ весь пар випустив на позицію , де була вказана ціна 17 грн , а коли там змінили на 8-9 грн , то вже ніби і нормально стало . Хоча зовсім ні -- контрактна ціна вже на 50% вище ринкової . Ти ж сам пишеш , що в супермаркеті яйця зараз по 6 грн , а супермаркет -- це не благодійна організація , вони купують ще дешевше .

Те саме стосується і картоплі по 23 грн за кіло .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Павлік , проводити річну закупку в січні , забиваючи туда ціну , яка навіть в цьому місяці перевищує ринкову -- це явна корупція . Є сезонне коливання ціни . І як-раз зимою ціни на багато видів продукції максимальні . Можеш сам зайти в магазин , і подивитись ціну на помідори , огірки , та навіть ту ж цибулю . Літом ціни на цю продукцію будуть на максимально низькому рівні , і в рази дешевше , чим зараз . Ті ж яйця -- це продукт з обмеженим терміном зберігання . Тому в травні , червні , липні ... будуть постачатись свіжі яйця , які тоді вартуватимуть 5 , а може вже і менше . А в контракті , розрахованому на рік , вже є забита ціна . І народ весь пар випустив на позицію , де була вказана ціна 17 грн , а коли там змінили на 8-9 грн , то вже ніби і нормально стало . Хоча зовсім ні -- контрактна ціна вже на 50% вище ринкової . Ти ж сам пишеш , що в супермаркеті яйця зараз по 6 грн , а супермаркет -- це не благодійна організація , вони купують ще дешевше .

Те саме стосується і картоплі по 23 грн за кіло .

А я вангую що ціна буде нижче у середені квітня

ну ось подивимось про ьігспердів

А ще по 50 як ти знайшов, то вже можно яйкями закидати Вугледар та Часів Яр

В тебе є пропощиціі?

А ще кажуть що спеціфікації не на рік підписані а на квартал

Ті щось читав по цьому?

...

Головне з чого починали - де в країні яйця па піісят?

 

ПБН

Яйця курячі Ясенсвіт Справжні велетні С0 10шт ціна 52.12 грн.

https://gotoshop.ua/prices/product/15175-iaitse-ia...

Павлік , а ось тобі яєчки трошки менші

Яйце куряче С1 1шт 4.49 грн.

Павлік , ти задоволений ?

 

Stepan75ss

Павлік , лови ще : Яйця курячі Ясенсвіт Вільний вигул С1 10шт Варус 43.80 грн.

https://gotoshop.ua/prices/product/15176-iaitse-ia...

 

Stepan75ss

Мапа сайту Повна версія Оновити