Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Іаіца
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 4

Виникло питання кілька день тому. Був сьогодні на Кінному ринку, а потім заходив до АТБшки на Гіршмана. Мікрозвіт з чотирьох мікровідео. Якість одразу даруйте, не хтів продавчинь дратувати)).

Якщо коротко: на Кінному 80% вкладажться в межі 62-70, по 62-65 цілком нормальну "нульовку" можна купити. Дешевше - 52 і 58, дорожче - 71.50, 72 та 75. Є якісь "двожовткові" (хто там їх рахував) по 100.

Загалом Кінний третій тиждень без змін.

АТБшка направду трохи підросла за тиждень. Зазвичай вона на пару гривнів дешевше Кінного, зараз на ті ж самі пару гривнів дорожче. Вкладається в 64-73, крамничка невелика, всього щось із п'ять видів.

https://youtube.com/shorts/9bvjsSw5Dyg?feature=sha...

https://youtube.com/shorts/9FhYP0eunzU?feature=sha...

https://youtube.com/shorts/H9UU7OahS4s?feature=sha...

https://youtube.com/shorts/rJ3fDNuJ4f4?feature=sha...

краще вживати крашанки !

 

GOTS

Ну то я ж тобі говорив що в атб від 65

 

SL001

Хто ж на кінному ринку яйця купує. Яйця треба купувати на яйцевому ринку , а на кінному потрібно купувати коней. Чи то кінні яйця?

 

Соловей

В АТБ по 6,35 штука. Вчора купував. Дружина попросила купити 10 яєць. А ще треба було терміново зняти 5000 грн, а банкомати в районі не працювали. В АТБ є функція зняття готівки по 1000 грн за кожну покупку. То я 10 яєць розбив на 5 чеків по 2 яйця. Гроші зняв.

 

Romasanta

Ответ на сообщение пользователя Соловей показать

Хто ж на кінному ринку яйця купує. Яйця треба купувати на яйцевому ринку , а на кінному потрібно купувати коней. Чи то кінні яйця?

і правильно писати "йайчи"

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

і правильно писати "йайчи"

МудЯ

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

Ну то я ж тобі говорив що в атб від 65

Було менше, але підпосло за тиждень. Але нах то АТБ, коли є нормальні яйця на ринках?

Ответ на сообщение пользователя Romasanta показать

В АТБ по 6,35 штука. Вчора купував. Дружина попросила купити 10 яєць. А ще треба було терміново зняти 5000 грн, а банкомати в районі не працювали. В АТБ є функція зняття готівки по 1000 грн за кожну покупку. То я 10 яєць розбив на 5 чеків по 2 яйця. Гроші зняв.

В нас до 6 тис за будь-яку покупку.

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

і правильно писати "йайчи"

Я взагалі прочитав, як "Ібіца" спочатку.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

В нас до 6 тис за будь-яку покупку.

У нас 1000 грн сказали за покупку. Довелось розбивати на 5 платежів)). Я уявляю як би мепа з мене іздівався)))

 

Romasanta

Ответ на сообщение пользователя Romasanta показать

У нас 1000 грн сказали за покупку. Довелось розбивати на 5 платежів)). Я уявляю як би мепа з мене іздівався)))

Це тобі ще пощастило , що нема обмеження на покупку не більше двох яєц на одну персону. Так би ще прийшлось родичів, друзів, сусідів кликати.

 

Соловей

по 67

ясенсвіт молодільні

ще влітку лоток брав за 100 грн, зараз 200

Чомусь такі беру останні роки

другий тиждень не зростає ціна

Кажуть що до нового рогу скинуть ціну

 

ПБН

Стьопа на військовій гільці срач з яйцями підняв, а ПБ ще казав нахуй йому відповідати

а завтра він про гречку з рисом буде гілку засирати... бо про картоплю жало у дупі))

..

джекілка птахофабрик расхуячили кацапи (донеччина, запоріжжя... ще десь), щось віджали у херсонщині

Та дохуя причин чому яйця по 6-7 грн за штуку

 

ПБН

Замовив вчора лоток домашніх за 200, тільки забрати сьогодні треба, правда рядом, хвилина пішки

 

SL001

Йобана Вікторія Спартс !

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Йобана Вікторія Спартс !

Нарешті правду сказав. Тіко в словах "протухла шпротіна" забагато помилок зробив.

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Йобана Вікторія Спартс !

Стьоп, а що там про картоплю?

При папередниках була по 20, без війни

 

ПБН

Ціни на яйця. Мінагрополітики домовилося про стабілізацію з виробниками птиці

Документ спрямований на те, щоб не допустити перевищення оптово-відпускних цін реалізації від рівня цін, за якими яйця постачаються до торговельних мереж.

Згідно із повідомленням, виробники яєць взяли на себе зобов’язання наситити внутрішній ринок яйцями, зокрема збільшити чисельність поголів'я курей-несучок та обсягів виробництва яєць.

----------

А хтось казав шо ціни на яйця в нас нормальні

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Стьоп, а що там про картоплю?

При папередниках була по 20, без війни

Павлік , чому ти такий брехун ? https://economics.segodnya.ua/economics/enews/ceny...

Там ціни за 2018 рік , при попередниках . Станом на грудень місяць :

Рис -- 24,11 грн за кг

Мука -- 11, 24 грн за кг

Цукор -- 14, 24 грн за кг

Гречка -- 16,63 грн за кг

Яловичина -- 127,43 грн

Свинина -- 115,86 грн

Яйця -- 24,81 грн

Яблука -- 9,43 грн

Картошка -- 6,76 грн

--------------

Да , хуйово жилось при клятому Баризі ...

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Ціни на яйця. Мінагрополітики домовилося про стабілізацію з виробниками птиці

Документ спрямований на те, щоб не допустити перевищення оптово-відпускних цін реалізації від рівня цін, за якими яйця постачаються до торговельних мереж.

Згідно із повідомленням, виробники яєць взяли на себе зобов’язання наситити внутрішній ринок яйцями, зокрема збільшити чисельність поголів'я курей-несучок та обсягів виробництва яєць.

----------

А хтось казав шо ціни на яйця в нас нормальні

Це хто таке писав? Можна приклади?

Тобі лише писали про об'єктивні причини.

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Стьопа на військовій гільці срач з яйцями підняв, а ПБ ще казав нахуй йому відповідати

а завтра він про гречку з рисом буде гілку засирати... бо про картоплю жало у дупі))

..

джекілка птахофабрик расхуячили кацапи (донеччина, запоріжжя... ще десь), щось віджали у херсонщині

Та дохуя причин чому яйця по 6-7 грн за штуку

Ну ще тому що треба побільше зідрати з покупців.

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Стьоп, а що там про картоплю?

При папередниках була по 20, без війни

Врожай

Ще на коняці, як купляв, продавці казали. Всього вродило, крім цибулі.

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Це хто таке писав? Можна приклади?

Тобі лише писали про об'єктивні причини.

Та по-моєму і автор цієї гілочки писав , що то звичайне сезонне зростання ціни . Всьо норм , цени падают .

А взагалі-то Павлік макєєвський , хоч і брехнею , але заставив Дядю Стьопу подивитись , як грабували народ при клятому Баризі . Гречка по 16 грн за кг -- це ж піздєц який грабьож !

 

Stepan75ss

Щодо цін на картолю , то цього року брав по 5 грн . Минулого і позаминулого -- по 6 . В 2018-му при папєрєдніках була по 4 .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Та по-моєму і автор цієї гілочки писав , що то звичайне сезонне зростання ціни . Всьо норм , цени падают .

А взагалі-то Павлік макєєвський , хоч і брехнею , але заставив Дядю Стьопу подивитись , як грабували народ при клятому Баризі . Гречка по 16 грн за кг -- це ж піздєц який грабьож !

Зебільне дівчисько бреше. Як завжди. Я не казав, що все нормально. Зебільно дівчисько на прізвисько "ссяпа" вчилрся тролити в москалів. Виходить відповідно.

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Щодо цін на картолю , то цього року брав по 5 грн . Минулого і позаминулого -- по 6 . В 2018-му при папєрєдніках була по 4 .

Ну в Ковелі може і по 10.

В Харкові по 12-16 була.

 

Olegechek

Я вважаю, що ти дурниці пишеш. Помонітор сезонний рух цін на яйця та на скільки подорожчали інші харчі. От пік минулого року в 55 перетворився на нинішні 70. На тому все: розумному досить, дурний все одно не зрозуміє. І гілка не про яйця.

Товарищь Крокодиловъ

02.11.2022 20:51

---------------

Ну от , взяв з сусідньої гілочки . Всьо ж норм . Там ще попередній пост був , тіпа шо про зростання цін на яйця треба питати в курей . Не розумію тільки , чому Мінагрополітики домовляється з якимись посередниками , а не з курами напряму .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

Ну в Ковелі може і по 10.

В Харкові по 12-16 була.

В Ковелі картошка зараз не по 10 . Де ти таку ціну в моїх постах побачив ?

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

В Ковелі картошка зараз не по 10 . Де ти таку ціну в моїх постах побачив ?

Про 2018 рік

 

Olegechek

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 4
Мапа сайту Повна версія Оновити