Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Іаіца
Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

Про 2018 рік

Я писав що в 2018 картошку брав по 4 . Де ти побачив що по 10 ?

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Я писав що в 2018 картошку брав по 4 . Де ти побачив що по 10 ?

Гаразд

Ну в Ковелі може і по 4грн/кіло у 2018 картопля коштувала.

В Харкові по 12-16 грн/кіло була тоді.

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Я вважаю, що ти дурниці пишеш. Помонітор сезонний рух цін на яйця та на скільки подорожчали інші харчі. От пік минулого року в 55 перетворився на нинішні 70. На тому все: розумному досить, дурний все одно не зрозуміє. І гілка не про яйця.

Товарищь Крокодиловъ

02.11.2022 20:51

---------------

Ну от , взяв з сусідньої гілочки . Всьо ж норм . Там ще попередній пост був , тіпа шо про зростання цін на яйця треба питати в курей . Не розумію тільки , чому Мінагрополітики домовляється з якимись посередниками , а не з курами напряму .

Дурне зебільне дівчисько навіть не розуміє, де пересмикує і бреше. Бо тупе. Шмаркляве. Ще й зебільне. Зебільним дівчатам не допомагаю. І не подаю.

Три години тому в АТБ, яке на Героїв Крут, біля ринку Черьомушки, було по 6,4 штука.

 

Clough

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Та по-моєму і автор цієї гілочки писав , що то звичайне сезонне зростання ціни . Всьо норм , цени падают .

А взагалі-то Павлік макєєвський , хоч і брехнею , але заставив Дядю Стьопу подивитись , як грабували народ при клятому Баризі . Гречка по 16 грн за кг -- це ж піздєц який грабьож !

Сезон співпав з іншими причинами, тому й така ціна... Не шукай чорну кішку в темній кімнаті, особливо коли її там нема...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя Clough показать

Три години тому в АТБ, яке на Героїв Крут, біля ринку Черьомушки, було по 6,4 штука.

Еко маркет, 5.9 шт, але не більше 3 десятків в одні руки.

 

rvv1

65 в Росте, 64 в магазинчике рядом.

В пятницу, если жив буду, снова попаду на Конный, гляну.

В АТБ нижняя планкс на месте, верхняя на пару гривень ниже: 72.

Ось таке є. Але треба перевірити в реалі.

https://shop.silpo.ua/product/yaitsia-kuriachi-zla...

 

Clough

Ответ на сообщение пользователя Clough показать

Ось таке є. Але треба перевірити в реалі.

https://shop.silpo.ua/product/yaitsia-kuriachi-zla...

Вполне может быть. Я неделю тому на рынке видел 52 и 58. Ну, и 60 тоже. Завтра там же буду.

На Конном по некоторым позициям снижение. Цены начинаются от 55-ти. Я взял десяток от Косивщины (65), чистА, шоб пережить этот дурдом. Есть т.н. "молодка", т.е. яйца тех курей, которые впервые начали нестись. Они 45. Выше 70-ти цен не видел.

Да, т.н. "двухжелтковые". Как мне одна тётка объяснила, это яйца от очень старых курей. Они очень большие, и там действительео бывает по 2 желтка, хоть и не всегда.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Вполне может быть. Я неделю тому на рынке видел 52 и 58. Ну, и 60 тоже. Завтра там же буду.

Перевірив. Взяв десяток цих Zlata Kladka з полиці, на ціннику було 56. А на касі мені кажуть 72.) По посиланню вище їх вже "немає в наявності", хоча фізично у Сільпо вони є.

 

Clough

Ответ на сообщение пользователя Clough показать

Перевірив. Взяв десяток цих Zlata Kladka з полиці, на ціннику було 56. А на касі мені кажуть 72.) По посиланню вище їх вже "немає в наявності", хоча фізично у Сільпо вони є.

Відомий розводняк. Сподіваюсь, ти їх лишив на касі)?

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Відомий розводняк. Сподіваюсь, ти їх лишив на касі)?

Так і зробив.

 

Clough

6.19 сьогодні в АТБ, ну це самі дешеві, що з лотків

 

SL001

РОСТ вниз, 59-73. С лотков наборка 59.

60, великі, інфа від закупщиків - до кінця тижня ціна піде вниз...

 

rvv1

В суботу у Кауфланді була акція-1,49 за десять.

Взагалі-1,99.

 

Justas

Клас

С1 по 50,70

С0 по 58

 

Olegechek

Еко маркет, вже 48 з хвостиком... Закупщики казали, що десь за тиждень до 40 мають впасти...

 

rvv1

Свининка сьогодні порадувала

Там де завжди брав по 200 за шію

Сьогодні сказали що вже по 180

 

ПБН

Та хулі вам ті яйця???

Сьогодні в домову чаті написав, що давайте не вмирати світло на сходах, все одне горить без толку весь вечір та всю ночь, якщо відключення немає

Усім глибоко насрати, тьфу блять

 

Шеф

Сусідка, завуч школи пише

------

Шановні сусіди!Ще ніхто не замерзає і без світла не сидить, слава Богу!

А економити треба,бо горить цілу ніч.Для чого?

 

Шеф

Пішов після настання комендантської години вимкнув світло на сходах (у під'їзді, типу калька з кацапської)

 

Шеф

не вмирати = не вмикати)

 

Шеф

Електроенергію треба економити -- то факт . У нас на роботі поставили в коридорах датчики руху .

 

Stepan75ss

Нахуя не дешевшають

 

Olegechek

Ніхуя

 

Olegechek

Другий раз беру домашні, 200 за лоток

 

SL001

Мапа сайту Повна версія Оновити