Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Самопоміч голодує)
Ответ на сообщение пользователя fal30 показать

угу, усі одинадцять років злочиний вальцман-гройсман не давав виконати обіцянку Садового вирішити проблему утілізації сміття

мова не за 11 років. і Садового тут ніхто не виправдовує, в Грибовичі він збирався но нового Пришестя вивозити.

Тут мова за останій рік-два. Але, чого ж, давай у дурника пограємо, бо ти ж не бачиш як Садовому "допомагають".

 

Malder

Ответ на сообщение пользователя basque показать

а правда что уже крысы в прилегающих к мусору домах появились?

Та щурі з міста ніколи й не зникали :) Головний он у мерії прописався...

А в тунелях біля Полтви (підземна річка) екстремали на них сафарі влаштовують :))

П.С. Я у Львові вже давно не живу. Буваю наскоками по роботі, тому мої враження можуть відрізнятися від вражень мешканців.

 

Ingvar

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

Ну мэром понятно что ему уже не быть,а вот в ВР вполне! За это и борьба.

Яка ВР, я тебе прошу... З його фракції звалили всі більш-менш нормальні люди, а те, що лишилося, ще не раз проб'є дно. Ї просте треба дати щось робити, і вони це з успіхом завалять, бо вміють тільки пиздіти...

 

Ingvar

Ответ на сообщение пользователя Ingvar показать

Яка ВР, я тебе прошу... З його фракції звалили всі більш-менш нормальні люди, а те, що лишилося, ще не раз проб'є дно. Ї просте треба дати щось робити, і вони це з успіхом завалять, бо вміють тільки пиздіти...

Ну одно не отменяет другого.

Как только Самопомич пошла против шмэть,так сразу им раздрай и устроили по всем направлениям.И счас реально центральные власти уже блокируют вывоз мусора ,а потом "героически" решат,и в дамках...

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя Ingvar показать

Та щурі з міста ніколи й не зникали :) Головний он у мерії прописався...

А в тунелях біля Полтви (підземна річка) екстремали на них сафарі влаштовують :))

П.С. Я у Львові вже давно не живу. Буваю наскоками по роботі, тому мої враження можуть відрізнятися від вражень мешканців.

Я думал ты из Ужгорода

 

basque

Ответ на сообщение пользователя Malder показать

мова не за 11 років. і Садового тут ніхто не виправдовує, в Грибовичі він збирався но нового Пришестя вивозити.

Тут мова за останій рік-два. Але, чого ж, давай у дурника пограємо, бо ти ж не бачиш як Садовому "допомагають".

Людина, яка неспроможна не те що елементарно вирішити проблему (до нього в чергу ставали інвестори, а він, за деякими даними, 47!!! проектів відхилив, бо відкат не давали), а прорахувати наслідки своїх дій, повинна вилітати з політики як корок з пляшки шампанського.

Бо якщо ти йдеш в лобову на владу, то: 1) твоя репутація повинна бути бездоганна; 2) ти повинен мати міцні тили, які тебе підтримають; 3) ти повинен бути готовим до можливих провокацій і мати план протидії їм.

У Садового не було жодної з цих необхідних умов. І нахєра нам такий політик??? Він спочатку ляпне або зробить якусь хуйню, а потім міжнародний скандал буде...

Нєє, "нахуй с пляжа"...

---------------

П.С. Я скорше повірю в те, що Садовий - на гачку спецслужб сусідньої держави й виконує певне замовлення, ніж у те, що він може бути ефективним менеджером, а тим більше політиком.

 

Ingvar

Ответ на сообщение пользователя basque показать

Я думал ты из Ужгорода

Із Ужгорода був Ungvar :)

У профіль мій заглянь :))

 

Ingvar

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

Ну одно не отменяет другого.

Как только Самопомич пошла против шмэть,так сразу им раздрай и устроили по всем направлениям.И счас реально центральные власти уже блокируют вывоз мусора ,а потом "героически" решат,и в дамках...

Див. відповідь Малдеру нижче .

 

Ingvar

Ответ на сообщение пользователя Ingvar показать

Людина, яка неспроможна не те що елементарно вирішити проблему (до нього в чергу ставали інвестори, а він, за деякими даними, 47!!! проектів відхилив, бо відкат не давали), а прорахувати наслідки своїх дій, повинна вилітати з політики як корок з пляшки шампанського.

Бо якщо ти йдеш в лобову на владу, то: 1) твоя репутація повинна бути бездоганна; 2) ти повинен мати міцні тили, які тебе підтримають; 3) ти повинен бути готовим до можливих провокацій і мати план протидії їм.

У Садового не було жодної з цих необхідних умов. І нахєра нам такий політик??? Він спочатку ляпне або зробить якусь хуйню, а потім міжнародний скандал буде...

Нєє, "нахуй с пляжа"...

---------------

П.С. Я скорше повірю в те, що Садовий - на гачку спецслужб сусідньої держави й виконує певне замовлення, ніж у те, що він може бути ефективним менеджером, а тим більше політиком.

я вам про Фому, а ви мені про Садового.

Ну добре. За бажання можна зробити так, що ти свою вигрібну яму не зможеш викачати. А потім я вийду і розкажу який ти недалекоглядний був, покладаючийсь тільки виключно на свою вигрібну яму і на її викачку.

 

Malder

Ответ на сообщение пользователя Ingvar показать

Яка ВР, я тебе прошу... З його фракції звалили всі більш-менш нормальні люди, а те, що лишилося, ще не раз проб'є дно. Ї просте треба дати щось робити, і вони це з успіхом завалять, бо вміють тільки пиздіти...

Я вот впервые сегодня увидел и услышал по телеку Березюка .Не знал его, что за дебил мелет? Не только про мусор.Кто там Львов уже год как оккупировал?))))Нихуя не понял.Смешал в мусорную кучу все и всех он-медицину, пеенсии и мусор с петей и оккупацией.Кацапы что ли оккупировали?

 

elcharro

Ответ на сообщение пользователя Ingvar показать

Із Ужгорода був Ungvar :)

У профіль мій заглянь :))

а, скандинав, сорри.

 

basque

Ответ на сообщение пользователя Malder показать

мова не за 11 років. і Садового тут ніхто не виправдовує, в Грибовичі він збирався но нового Пришестя вивозити.

Тут мова за останій рік-два. Але, чого ж, давай у дурника пограємо, бо ти ж не бачиш як Садовому "допомагають".

а чому я маю у цій ситуації вірити Садовому? тому що він не вальцман-гройсман?

фігня це все. коли Грибовичі закрили, то треба було свою "хотєлку" у тридцять відсотків засунути подалі і починати найтерміново будувати завод по переробці. але ж ні, "хотєлка" вона велика і своя, а так на смітті інші будуть заробляти.

мер ніхуя не робив одинадцять років - це факт. коли вирішив проблему перекласти на державу, його послали накуй - це факт. все інше - тролінг.

з.і. може я би і поспівчував Садовому, але, те його бажання мати тридцять відсотків у сміттєпереробному заводі, вбиває усіляку емпатію

 

fal30

ну, і вишенька вам на цю купу сміття:

Наталка Волосацька

37 мин ·

Лідер Самопомочі пан Березюк голодує у Києві. А тим часом, у Миколаївській міській раді голосують за рішення приймати львівське сміття. Не ухвалили! Забракло одного голосу! Не голосувала Самопоміч!!!

 

fal30

Ответ на сообщение пользователя Ingvar показать

Див. відповідь Малдеру нижче .

Вижу.

Всё это верно,и про Садового,но это было ранее,а вот когда Грибовичи закрыли,не факт кстати что "не помогли"..,и Самопомич против шмэть пошла,тогда счас уже другой совсем расклад.

Счас будут блокировать всё что угодно для него! Не просто же так все отказались принимать,совсем не просто так..

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя Malder показать

я вам про Фому, а ви мені про Садового.

Ну добре. За бажання можна зробити так, що ти свою вигрібну яму не зможеш викачати. А потім я вийду і розкажу який ти недалекоглядний був, покладаючийсь тільки виключно на свою вигрібну яму і на її викачку.

Про біо-ями чув? :))

Ти не розумієш суті проблеми. Сміттєзвалище повинні були закрити у 1989 !!! році. Садовий став мером у 2006. Одна з його обіцянок - вирішення проблеми сміття. За 11 !!!! років ніхєра не зробив на місцевому рівні, але лізе в державну політику. З чим лізе??? В усьому світі на державний рівень ідуть ті, хто на місцевому чогось досягнув. Садовий не досягнув НІЧОГО! Аеропорт збудувала держава, дороги зробила держава, стадіон - теж держава, причому Садовий безпосередньо зробив усе можливе, щоб приватний інвестор відмовився, бо як тоді дерибанити? Туризм розвиває не місцева влада, а приватні підприємці, яким ця сама влада постійно вставляє палиці в колеса. Будівництво житла, яке зараз іде шаленими темпами - це всупереч діям влади, яка опускається вже до того, що мер особисто !!! по ТБ радить не купувати квартири в певного забудовника, бо там "проблеми з документами", а потім виявляється, що вони просто йому не занесли....

Коротше, ось ТАКА людина претендує на місце в державній політиці...

"Вам мало Коси, Вил і Вомбата Насіння? То ми йдемо до вас!!! Ваша самонеміч." Ось їхній лозунг. Можна звинувачувати центр. владу в чому завгодно, але від того не зміниться те, що таких, як Садовий, до влади допускати НЕ МОЖНА. Ну а він достатньо дурний, щоб віддати діючій владі всі козирі...

 

Ingvar

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

Вижу.

Всё это верно,и про Садового,но это было ранее,а вот когда Грибовичи закрыли,не факт кстати что "не помогли"..,и Самопомич против шмэть пошла,тогда счас уже другой совсем расклад.

Счас будут блокировать всё что угодно для него! Не просто же так все отказались принимать,совсем не просто так..

Так от щоб з Грибовичами не "помагали", треба було проблему вирішити ще у 2012. Мені вже набридло про це писати, але повторю: іноземний інвестор пропонував спалювати все, що можна, на діючому цемзаводі, а Садових захотів їм сміття ПРОДАВАТИ!!! Був посланий нах, інвестор пішов, роботу втратило десь 250 людей.

Щоб лізти у велику політику, треба мати ті три речі, які я написав вище. Не маєш? Не лізь. А поліз - вигрібай.

 

Ingvar

Ответ на сообщение пользователя Ingvar показать

Людина, яка неспроможна не те що елементарно вирішити проблему (до нього в чергу ставали інвестори, а він, за деякими даними, 47!!! проектів відхилив, бо відкат не давали), а прорахувати наслідки своїх дій, повинна вилітати з політики як корок з пляшки шампанського.

Бо якщо ти йдеш в лобову на владу, то: 1) твоя репутація повинна бути бездоганна; 2) ти повинен мати міцні тили, які тебе підтримають; 3) ти повинен бути готовим до можливих провокацій і мати план протидії їм.

У Садового не було жодної з цих необхідних умов. І нахєра нам такий політик??? Він спочатку ляпне або зробить якусь хуйню, а потім міжнародний скандал буде...

Нєє, "нахуй с пляжа"...

---------------

П.С. Я скорше повірю в те, що Садовий - на гачку спецслужб сусідньої держави й виконує певне замовлення, ніж у те, що він може бути ефективним менеджером, а тим більше політиком.

Я скорше повірю в те, що Садовий - на гачку спецслужб сусідньої держави й виконує певне замовлення

......................

Шатун не просто так ви гадали,він у головах ньо-поцріотів сидить.

 

Astor

Ответ на сообщение пользователя Ingvar показать

Так от щоб з Грибовичами не "помагали", треба було проблему вирішити ще у 2012. Мені вже набридло про це писати, але повторю: іноземний інвестор пропонував спалювати все, що можна, на діючому цемзаводі, а Садових захотів їм сміття ПРОДАВАТИ!!! Був посланий нах, інвестор пішов, роботу втратило десь 250 людей.

Щоб лізти у велику політику, треба мати ті три речі, які я написав вище. Не маєш? Не лізь. А поліз - вигрібай.

Конечно нужно было,ктож говорит что нет..

Жадность его привела к такому состоянию,ну а дальше включились "высшие" силы! Да,использовали ситуацию в свою пользу,но это не отменяет их сволочизм.

Решают полит.амбиции свои за счёт людей.

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя fal30 показать

а чому я маю у цій ситуації вірити Садовому? тому що він не вальцман-гройсман?

фігня це все. коли Грибовичі закрили, то треба було свою "хотєлку" у тридцять відсотків засунути подалі і починати найтерміново будувати завод по переробці. але ж ні, "хотєлка" вона велика і своя, а так на смітті інші будуть заробляти.

мер ніхуя не робив одинадцять років - це факт. коли вирішив проблему перекласти на державу, його послали накуй - це факт. все інше - тролінг.

з.і. може я би і поспівчував Садовому, але, те його бажання мати тридцять відсотків у сміттєпереробному заводі, вбиває усіляку емпатію

ну не хочуть вони зараз будувати завод, хочуть у Покровськ возити.

Але чому людям з Покровська заборонять прийняти і заробити кошти на утилізації?

 

Malder

прохання не писати в 30 раз, що завод хтось комусь, колись обіцяв побудувати, тому львівському сміттю зараз немає місця в Україні.

в принципі з людьми, які послуговуються категоріями - вона, він, садовийпоганиймер, вомбат, розпочинати дискусії марна справа. даремно втрачений час.

 

Malder

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

Вижу.

Всё это верно,и про Садового,но это было ранее,а вот когда Грибовичи закрыли,не факт кстати что "не помогли"..,и Самопомич против шмэть пошла,тогда счас уже другой совсем расклад.

Счас будут блокировать всё что угодно для него! Не просто же так все отказались принимать,совсем не просто так..

Так пойди против своего директора на фирме... Все такие мля оппозиционеры в чинушах просто огонь)

 

alex(kiev)

какой же позор с этим мусором( Один из красивейших городов Европы и такое тупое руководство. Чем они раньше думали?

 

Shepard

Зараз ніхто не захоче зв'язуватись з львівським сміттям . На Волині кілька райцентрів вели переговори про прийом сміття . Але після того , як замість домовлених 20т в день почали возити 100 тон , і при цьому ще і додатково скидати в лісі -- відмовились . І ніякий Гройсман не заставить селищну раду Старої Вижви вести справу з шахраями .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Malder показать

ну не хочуть вони зараз будувати завод, хочуть у Покровськ возити.

Але чому людям з Покровська заборонять прийняти і заробити кошти на утилізації?

це люди з Покровська кажуть? кинь, будь ласка, ссилку

 

fal30

Ответ на сообщение пользователя fal30 показать

це люди з Покровська кажуть? кинь, будь ласка, ссилку

все є вище

 

Malder

Андрій Садовий

близько години тому

Чи є межа цинізму пана Прем’єр-міністра? Volodymyr Groysman просить всіх допомогти Львову в ліквідації екологічної кризи, якщо я “раптом” звернусь.

Я нагадую пану Президенту та пану Прем’єр-міністру, що у них у шухлядах лежать вже П’ЯТЬ (!) звернень міської комісії з надзвичайних ситуацій з проханням про допомогу місту (або як мінімум припинити блокаду), які відверто ігноруються.

Офіційних звернень до органів місцевого самоврядування України, до обласних державних адміністра...цій і подальших відмов (найчастіше за ініціативою місцевих фракцій БПП) - сотні. Зокрема і від вірного соратника Володимира Гройсмана мера Вінниці Моргунова (на фото). Дехто відверто в очі каже, що є пряма заборона “зверху” навіть на найменший об’єм допомогти. В цьому - вся “сила” і “децентралізованість” місцевого самоврядування України.

Про 14 запропонованих ділянок під полігон в межах області я навіть не знаю як коментувати. Припускаю, що пана Прем’єр-міністра підставляють з інформацією місцеві державні чиновники. Бо це - відверта неправда! Це якщо пропозицією не вважати листи типу: “там біля села такого-то є якесь поле, ніби нічийне. Може ви там собі звалище зробите?”. Жодного іншого результату, крім збурення сільських громад, це дати не може.

 

Malder

ще раз і я тебе на хуй звідси вигоню (В.Гройсман. Избранное)

 

Malder

Садовий і вся його самопоміч є зборищем гандонів Про це я писав зразу же,коли вони вибирались у ВР.Але в даний момент їх тупо випилюють з політичної сцени

в тому числі і з цим сміттям

 

Astor

Мапа сайту Повна версія Оновити