Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Самопоміч голодує)
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 4
Ответ на сообщение пользователя Winkey показать

Єгор Соболєв

14 год. · Kyiv ·

Львів має три унікальних цінності для всієї України.

Перша - історична. Йдеться про центр регіону, де українська ідентичність не уривалася з часів Київської Русі. Нинішніми словами, там ніколи не забували, що це - Україна.

Друга - військова. Якщо Путін піде на широкомасштабне вторгнення (не дай Боже, але це було в усії попередніх випадках нищення Москвою нашої Незалежності), Львів буде останнім центром боротьби. Нашою останньою фортецею. У Москви, думаю, є таке розуміння. Важливо, щоб воно було і в нас.

І третя цінність Львова - в останні роки він став символом успіху. Нашого, українського. Його розквіт надихав нас всіх, хто приїжджав милуватися його вулицями та вчитися його успіхам.

Тепер час це захищати. Я дуже розумію відчайдушне рішення мого друга Oleh Berezyuk. Але, боюся, лише ненасильницьким спротивом атаку на місто не зупиниш. Львів'янам просто не дадуть землю для нового сміттєзвалища та заблокують будівництво заводу для утилізації сміття. Місту треба самоорганізуватися, проголосити ясний покроковий план визволення від сміттєвої облоги і силами тисяч, а як треба - і десятків тисяч городян домагатися від усіх потрібних посадовців втілення усіх потрібних рішень.

Ми із радістю допоможемо.

Як львів'яни завжди допомогали всій Україні

Бляха-муха, шо вони пиздЯть??? Минулого тижня сам Садовий розповідав, що ділянки вже виділено, погоджено, розробляється вся необхідна документація.

Далі, яке відношення має Київ до виділення землі в межах міста під що-небудь??? Чому вони такі ідіоти???

 

Ingvar

Ответ на сообщение пользователя Ingvar показать

За стадіон - через "мудрість" Садового стадіон збудували за понад 300 !!! млн долярів. Це оте недороблене необлагороджене одоробло на околиці. І тепер він на шиї в держави. Бо якби на Садовий, то мали б зараз нормальний стадіон у приватній власності, на який би держава не потратила ні копійки. А так це "чуда враждєбнай тєхнікі" за гроші платників податків відгрохали. У т.ч. за твої й мої. А я, наприклад, був проти такого.

А про гроші на місцеві дороги - не свисти. Тоді гроші виділялися спецом з Києва під Євро і ніякого відношення до місцевого бюджету вони не мали.

Ще раз,300000000$ за стадіон,це ДЕРЖАВА.А держава- це Я!,,Сказав Янукович і азіров за допомогою Альткому(нагадаю-донецького)збудував стадіон.Там всі від чорнороба до директора були данєцкіє(могли спіонєрити і 500млн.чому тільки 300?).

А дороги за держ кошти робили по області ,міжнародки.У Львові тільки невеличкий шматок до стадіону.

Зараз ти тільки глянь на р-н Сихів(населення більше 200000)-дзеркало.

Щодо відкатів ,я вже говорив,тут можна дискутувати.

 

анонім

Ответ на сообщение пользователя анонім показать

Ще раз,300000000$ за стадіон,це ДЕРЖАВА.А держава- це Я!,,Сказав Янукович і азіров за допомогою Альткому(нагадаю-донецького)збудував стадіон.Там всі від чорнороба до директора були данєцкіє(могли спіонєрити і 500млн.чому тільки 300?).

А дороги за держ кошти робили по області ,міжнародки.У Львові тільки невеличкий шматок до стадіону.

Зараз ти тільки глянь на р-н Сихів(населення більше 200000)-дзеркало.

Щодо відкатів ,я вже говорив,тут можна дискутувати.

Слухай, ти якщо в економіці не шариш, то хоч не ганьбися. Держава, держава... А гроші звідки в держави беруться? З податків. Твоїх і моїх. І нас не питаючи з твоїх і моїх коштів відгрохали он те одоробло. Ти згоден на таке? Я - ні. Я хочу ефективного використання коштів, а не їх закопування в пісок.

Щодо доріг по місту, то їх почали масово робити якраз під Євро, магістральні вулиці, і гроші на це виділяв Кабмін. Там ціла програма була. Кошти так поспішали освоїти, що деякі ділянки зробили тяп-ляп, а потім довелося переробляти. А потім уже пішли намагання міста самостійно підтримувати темп. Тільки я тебе розчарую: місцевий бюджет там задіяний дуууже мало. В основному кошти ЄБРР, які потім треба буде віддавати з відсотками...

 

Ingvar

Ответ на сообщение пользователя анонім показать

Ще раз,300000000$ за стадіон,це ДЕРЖАВА.А держава- це Я!,,Сказав Янукович і азіров за допомогою Альткому(нагадаю-донецького)збудував стадіон.Там всі від чорнороба до директора були данєцкіє(могли спіонєрити і 500млн.чому тільки 300?).

А дороги за держ кошти робили по області ,міжнародки.У Львові тільки невеличкий шматок до стадіону.

Зараз ти тільки глянь на р-н Сихів(населення більше 200000)-дзеркало.

Щодо відкатів ,я вже говорив,тут можна дискутувати.

От Сихів - якраз і дзеркало роботи Садового.Особливо вул.Стуса на якій колектори провалюються раз у півроку,стовпи на трамваї падають і другу полосу біля ВОГ хуй зна коли здадуть.

Ответ на сообщение пользователя Ingvar показать

Бляха-муха, шо вони пиздЯть??? Минулого тижня сам Садовий розповідав, що ділянки вже виділено, погоджено, розробляється вся необхідна документація.

Далі, яке відношення має Київ до виділення землі в межах міста під що-небудь??? Чому вони такі ідіоти???

Та я взагалі до бариг ставлюся однаково. Що в Києві, що по дорозі до Львова в Хюндаї. Хочу, щоб проблема була вирішена якомога швидше, щоб уникнути пандемії. А розбірки бариг мені до лампочки. Обидва ставлять свої рейтинги вище інтересів львів'ян. Один барига більше, другий трошки менше, вам від того не легше.

 

Winkey

Ответ на сообщение пользователя Ingvar показать

Слухай, ти якщо в економіці не шариш, то хоч не ганьбися. Держава, держава... А гроші звідки в держави беруться? З податків. Твоїх і моїх. І нас не питаючи з твоїх і моїх коштів відгрохали он те одоробло. Ти згоден на таке? Я - ні. Я хочу ефективного використання коштів, а не їх закопування в пісок.

Щодо доріг по місту, то їх почали масово робити якраз під Євро, магістральні вулиці, і гроші на це виділяв Кабмін. Там ціла програма була. Кошти так поспішали освоїти, що деякі ділянки зробили тяп-ляп, а потім довелося переробляти. А потім уже пішли намагання міста самостійно підтримувати темп. Тільки я тебе розчарую: місцевий бюджет там задіяний дуууже мало. В основному кошти ЄБРР, які потім треба буде віддавати з відсотками...

Давай небався в Пинзеника.

1.Держава це колгосп(покрайній мірі в розумінні наших можновладців),а наїбати колгоспника це святе.Що і зробив Азаров з ,,Альткомом".Ось і вся твоя економіка,а ти все податки,податки.

Там гроші не тільки твої ,але і Макса,Astora(він ще тоді в Україні людей травив спиртярою),у де тут вуха Садового стирчать?

 

анонім

Ответ на сообщение пользователя Winkey показать

Та я взагалі до бариг ставлюся однаково. Що в Києві, що по дорозі до Львова в Хюндаї. Хочу, щоб проблема була вирішена якомога швидше, щоб уникнути пандемії. А розбірки бариг мені до лампочки. Обидва ставлять свої рейтинги вище інтересів львів'ян. Один барига більше, другий трошки менше, вам від того не легше.

Мені від того взагалі ніяк. Я у Львові не живу :)

 

Ingvar

Ответ на сообщение пользователя анонім показать

Давай небався в Пинзеника.

1.Держава це колгосп(покрайній мірі в розумінні наших можновладців),а наїбати колгоспника це святе.Що і зробив Азаров з ,,Альткомом".Ось і вся твоя економіка,а ти все податки,податки.

Там гроші не тільки твої ,але і Макса,Astora(він ще тоді в Україні людей травив спиртярою),у де тут вуха Садового стирчать?

Ти от якщо не знаєш теми, ліпше не коментуй. Вуха Садового стирчать тому, що спочатку був приватний інвестор, яких хотів збудувати стадіон за 140 лямів, але туди рильце не всунеш, тому Садовий тупо заблокував виділення землі під будову, віднадив інвестора, зірвав усі терміни підготовки міста до Євро, а тоді "бодрим шагам і с пєснєй" почав разом із Тарутою дерибанити бабло на стадіон і аеропорт. Прийшли "данєцкі", так він і з "Богєй" знайшов "опшій язик" і продовжив у тому ж дусі.

Але ти продовжуй вірити, що "в нього там вуха не стирчать"...

 

Ingvar

Ответ на сообщение пользователя анонім показать

Давай небався в Пинзеника.

1.Держава це колгосп(покрайній мірі в розумінні наших можновладців),а наїбати колгоспника це святе.Що і зробив Азаров з ,,Альткомом".Ось і вся твоя економіка,а ти все податки,податки.

Там гроші не тільки твої ,але і Макса,Astora(він ще тоді в Україні людей травив спиртярою),у де тут вуха Садового стирчать?

не втягуй мене у свої фантазії

ти отравленим вродився

тепер лише похмеляєшся

 

Astor

Ответ на сообщение пользователя Ingvar показать

Ти от якщо не знаєш теми, ліпше не коментуй. Вуха Садового стирчать тому, що спочатку був приватний інвестор, яких хотів збудувати стадіон за 140 лямів, але туди рильце не всунеш, тому Садовий тупо заблокував виділення землі під будову, віднадив інвестора, зірвав усі терміни підготовки міста до Євро, а тоді "бодрим шагам і с пєснєй" почав разом із Тарутою дерибанити бабло на стадіон і аеропорт. Прийшли "данєцкі", так він і з "Богєй" знайшов "опшій язик" і продовжив у тому ж дусі.

Але ти продовжуй вірити, що "в нього там вуха не стирчать"...

Ти сам вище пишеш що ти не львів'янин,то звідки така обізнаність?А що до себе ,то ЗУБ даю,за Садіка на виборах мера я не голосував,це щоб зняти якісь підозри.Але й дивитись на те як зараз починають всі біди валити на нього теж не можу спокійно.Щоб прийняти більш менш якесь серйозне рішення воно проходить через раду(міськраду),а в часи ЄВРО-2012 в міськраді ,якщо я не помиляюсь,заправляла Свобода.Так як в любому криміналі спочатку треба розібратися кому це вигідно.Будь яке рішення залежало від них.

 

анонім

Ответ на сообщение пользователя Astor показать

не втягуй мене у свої фантазії

ти отравленим вродився

тепер лише похмеляєшся

Так що ти і тоді тих копійчаних податків Ненці неплатив?

Тепер мені зрозуміло чому ти в штати дризданув,але янкі й А.Капоне за це дістали,краще заплати і спи спокійно

 

анонім

Igor Feldman

Вчора о 17:20 ·

О львовском мусоре, Садовом и Порошенко всерьез. Без стеба. Просто то, как я это вижу.

Первое.

Я вижу слова против слов: Гройсман говорит, что каждые две недели он обзванивает мэров маленьких городов и просит их принять мусор, но Садовой не готов сказать как долго он будет вывозить туда Львовский мусор, а мэры маленьких городов с небольшими свалками боятся, что это надолго и их свалки попросту со временем будут исчерпаны и тогда они сами будут искать кому бы теперь вывозить уже свой мусор.

Садовой говорит, что он проблему с мусором решить не может и маленькие города его не пускают не потому что переживают за свои свалки, и их меры за свой рейтинг перед избирателями, принимая львовский мусор, а потому что им "на самом верху" запретили принимать мусор из Львова. А так бы они уже давно принимали не свой мусор.

И то и другое слова против слов. Я могу верить или не верить кому угодно. Но знаю, что еще баллотируясь на первое мэрство, Садовой сказал, что он эту проблему решит. И я бы поверил, что ему мешает Порошенко/Гройсман если бы он успел сделать хотя бы часть работ по решению этой проблемы, а именно сейчас бы все и остановилось (напомню, за время его мэрства сменилось три президента). Тогда это было бы достаточно очевидно, что пока у власти был Янукович или Ющенко - у него все получалось, а вот Порошенко ему реально мешает. Но за предыдущие годы ничего ведь и не было сделано. А это и есть та самая реальность, которая никак не зависит от текущих словесных войн.

Второе.

Допустим у меня есть проблема которую я сам решить не в состоянии. Но ее могут помочь решить мои соседи. То есть я рассчитываю на то, что соседей удастся вовлечь в решение моей проблемы. Вполне логично, что после этого я сделаю все возможное, чтобы соседи ко мне относились как другу, а не как врагу. Потому как если я буду все время демонтировать свое враждебное к ним отношение, то вряд ли они подключатся к решению моих проблем. Сделал ли Садовой хоть что-то чтобы стать другом для тех от кого он ждет помощи или же он наоборот, пытался действовать путем угроз и шантажа? Кем он был это время: действующим мэром или потенциальным кандидатом в президенты?

Допустим, что Садовой прав и что Львов страдает из-за его персонального конфликта между ним и Порошенко. То есть его персональный конфликт сказывается на всех горожанах города в котором он мэр. Советовать ему я ничего не могу, но лично я бы в такой ситуации, вышел бы к своим избирателям и сказал, что не хочу делать город заложником своего конфликта и поэтому ухожу в отставку. Город для меня важнее, чем мои личные амбиции.

То же что фактически происходит сейчас (если принимать слова Садового за правду) - это усугубление ситуации. Такой путь точно не приведет к решению проблемы с мусором. Если же считать, что решение проблемы мусора для него не главное, а куда важнее это борьба с рейтингом своего потенциального конкурента на следующих президентских выборах, то тогда все эти голодовки и политические заявления вполне логичны. Но тогда не надо говорить, что ты хочешь решить проблему мусора.

P. S. За долгие годы я научился отличать ситуацию, когда люди хотят решить проблему и когда они хотят найти виноватых. Это две абсолютно разные задачи и поведение людей в этих ситуациях достаточно прозрачно намекает на то какую их этих двух задач он фактически решает.

https://www.facebook.com/i.m.feldman/posts/1827454...

 

sapalay

Ответ на сообщение пользователя анонім показать

Так що ти і тоді тих копійчаних податків Ненці неплатив?

Тепер мені зрозуміло чому ти в штати дризданув,але янкі й А.Капоне за це дістали,краще заплати і спи спокійно

йди нахер

не люблю чмошних пиздунів

 

Astor

Ответ на сообщение пользователя Astor показать

йди нахер

не люблю чмошних пиздунів

Не дотримуйся принципу If police didn't see it,I didn't do it.В штатах це не пройде.

 

анонім

Ответ на сообщение пользователя анонім показать

Не дотримуйся принципу If police didn't see it,I didn't do it.В штатах це не пройде.

Ти мене вразив пізнанням англійської

Рілі

 

Astor

Ответ на сообщение пользователя анонім показать

Ще раз,300000000$ за стадіон,це ДЕРЖАВА.А держава- це Я!,,Сказав Янукович і азіров за допомогою Альткому(нагадаю-донецького)збудував стадіон.Там всі від чорнороба до директора були данєцкіє(могли спіонєрити і 500млн.чому тільки 300?).

А дороги за держ кошти робили по області ,міжнародки.У Львові тільки невеличкий шматок до стадіону.

Зараз ти тільки глянь на р-н Сихів(населення більше 200000)-дзеркало.

Щодо відкатів ,я вже говорив,тут можна дискутувати.

Та ти що?

http://www.dw.com/uk/%D1%94%D0%B2%D1%80%D0%BE-2012...

" Цьогоріч Львів мав отримати 500 мільйонів гривень, було обіцяно керівництвом держави, але не надійшло жодної копійки...!

 

prepod

Тут ще про ремонт доріг у Львові і їх фінансування http://www.lvivpost.net/lvivnews/n/10127

 

prepod

Ответ на сообщение пользователя анонім показать

Ти сам вище пишеш що ти не львів'янин,то звідки така обізнаність?А що до себе ,то ЗУБ даю,за Садіка на виборах мера я не голосував,це щоб зняти якісь підозри.Але й дивитись на те як зараз починають всі біди валити на нього теж не можу спокійно.Щоб прийняти більш менш якесь серйозне рішення воно проходить через раду(міськраду),а в часи ЄВРО-2012 в міськраді ,якщо я не помиляюсь,заправляла Свобода.Так як в любому криміналі спочатку треба розібратися кому це вигідно.Будь яке рішення залежало від них.

Я родом зі Львова. Більшу частину життя там прожив, але останні 20 років ні. Спочатку ще працював, потім бізнес з львів'янами, але місто мені небайдуже, як розумієш. Прикро, що втрафило до рук такого недоумка як Садовий...

А щодо обізнаності - я мав безпосереднє відношення до підготовки до Євро і надивився на той блядський цирк... Особливо з аеропортом...

 

Ingvar

кончіли голодувать

--

Нардепи від "Самопомочі" Олег Березюк і Тарас Пастух припиняють голодування під Адміністрацією президента.

Про це Березюк заявив на брифінгу в суботу.

РЕКЛАМА:

"Ми будемо більше потрібні Львову, який завтра збирається на віче. Бо Львів сьогодні має сказати своє слово. Тут, по великому рахунку, нема до кого говорити", - сказав він.

ФОТО МАР'ЯНИ П'ЄЦУХ, УП

"Ми вирішили, що ми сьогодні з Тарасом закінчуємо цей непростий шлях, але починаємо шлях від влади до своїх домівок", - додав він.

Водночас глава партії, мер Львова Андрій Садовий подякував Березюку, Пастуху і Оксані Сироїд за їхній "мужній вчинок".

"Владі не вдалося нас нагнути, ми вистояли", - сказав Садовий.

Він закликав мешканців міста взяти участь у Віче, що відбудеться о 14:00 на Площі Ринок у Львові.

 

Січеслав

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 4
Мапа сайту Повна версія Оновити