Головний арбітр: Олександр Шандор (Львів)
Асистенти: Володимир Думенко (Харків), Станіслав Марулин (Херсонська область)

Голи: Адамюк, 45+1, Піхальонок, 68 - Смоляков, 55, Смоляков, 66

"Дніпро-1": Юрчук, Логінов (Назаренко, 59), Сваток, Амаш, Адамюк (Танчик, 70), Сарапій, Бланко (Когут, 80), Піхальонок, Гуцуляк, Довбик, Рубчинський (Громов, 59, Балулі, 80)

"Інгулець": Кучер, Нагієв (Одарюк, 76), Саків, Кучеренко, Смоляков (Кравчук, 76), Павлов, Запорожец, Сидоренко, Кухарук, Ченбай, Клименко (Марусич, 86)
Тренер: Сергій Лавриненко

Попередження: Ченбай, 75, Кучер, 81

{{widget:lineup:18197}}

У матчу, який відбувався на ужгородському стадіоні "Авангард", було два "початки". Все через тих самих окупантів, які продовжують тероризувати українців. Тільки матч розпочався, команди тільки розігрілися і почали набирати темп, так по всій території України було оголошено повітряну тривогу. Майже дві години футболісти знаходилися в бомбосховищі, поки арбітр не дозволив поновити гру.

І ось тут вже почалися дуже цікаві речі. Поки "Дніпро-1" академічно і без особливого бажання напружуватися намагався грати, "Інгулець" узяв і почав турбувати оборону суперника. За перший тайм підопічні Сергія Лавриненка втричі більше нанесли ударів по воротам, а на 33-й хвилині мали найкращу можливість, щоб повести у рахунку.

Нагієв скористався позиційною помилкою Сватка та Амаша, отримав шикарний розрізний пас з лівого флангу від Запорожця, уникнув офсайду і вийшов на Юрчука. Щоправда один в один переграти голкіпера так і не вийшло. Врятував Юрчук свою команду і на 43-й хвилині вже після удару Клименка.

Господарі на це відповіли у компенсований час, заробивши перший свій кутовий, а перший удар одразу став гольовим. Спрацювала награна комбінація: Амаш подав, а Адамюк звільнився від опіки суперника і головою пробив у ближній кут. Ще й Кучер помилися з вибором позиції. 1:0!

У другому таймі "Інгулець" не став збавляти оберти і доволі швидко зумів зрівняти рахунок. На 55-й хвилині також не обійшлося без помилки захисника з голкіпером, тільки на цей раз у "Дніпра-1". Після подачі зі стандарту Адамюк з Юрчуком не розібралися – захисник не влучив по м’ячу, а голкіпер вже не встигав зіграти. Цим скористався Смоляков, переправивши м’яч в порожні ворота. 1:1!

Гості могли забивати через сім хвилин, якби спочатку Юрчук не виграв дуель один в один, а потім не допоміг каркас воріт. Але все ж вийшли вперед на 66-й хвилині. Знову засмутив лідера чемпіонату Смоляков: знову помилилися позиційно захисники, а Артем влучно пробив після подачі з правого флангу. 1:2!

Все, що зміг "Дніпро-1" - відігратися через дві хвилини завдяки удару Піхальонка з-за меж штрафного майданчику і рикошету від захисника. 2:2! На те, щоб другий раз за тиждень вирвати перемогу, у підопічних Олександра Кучера було 25 хвилин, включно з компенсованим часом, проте ще раз пробити Кучера вони так і не змогли. Найкращий момент був у Балулі вже на п’ятій компенсованій хвилині: після прострілу з правого флангу француз пробив саме туди, де і стояв голкіпер.

Як і у грі з "Рухом", "Дніпро-1" міг виривати перемогу в самій кінцівці. Тільки цього разу так не трапилося, тому лідер вперше у цьому сезоні втрачає очки. Команда залишається на першій сходинці, хоча тепер "Шахтар" вже зрівнявся по набраним очкам. А ось "Інгулець" нарешті прорвало, підопічні Сергій Лавриненка нарешті змогли забити. Чого не скажеш про перемоги, яких у "Інгульця" в цьому сезоні досі немає.