Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Спорт для детей в Украине: перспективы
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 9
Ответ на сообщение пользователя Буллит показать

Я когда то не мог понять,что такое "зона",оффсайд по футбольному.И почему в одном случае судья свистит "проброс",а в другом нет.А моя жена начала раньше меня разбираться в правилах хоккея.Это все дело каждого,кто хочет,тот сам вникнет.Что касаемо тренеров,то зачастую они не любят при родителях хвалить или ругать ребенка.Да я обычно и не лез к тренеру с расспросами.Уже когда приехали в Киев,я после недели тренировок с новой командой у тренера спросил как у нас дела.Он сказал,что все нормально и он понимает для чего он ходит на тренировки.На выездах можем потриндеть с тренером о разном,шутки прибаутки.Ну и немного о игре.

Колись зі знайомим спілкувався, в якого дитина на шорт-треку займається. Каже, на змагання, навіть на чемпіонат України по різних вікових категорях, дай боже, щоб 3-4 батьки прийшло. Людям нецікаво. Знайшли дитині щось біля дому недалеко, ходить, займається чимось, і слава богу. Бо нічого в тому виді спорту не розуміють, й не цікаво.

Чи колись сидів, почув поруч спілкування знайомого тренера з карате з дівчиною-юніоркою. Жалілась, що мати переконує кидати той спорт. Бо дитина, на думку мами, занадто переживає, коли змагання. Каже - в тебе стреси, нафіг потрібно, кидай, сиди вдома та (грубо кажучи) вчись борщ варити. Якби мати була на тренуваннях, спостерігала, бачила прогрес, якби була зацікавленість, тренер би колись щось пояснив, звернув увагу на нюанси, "втягнув у процес" - так воно сталося б? Ні, звісно. Тоді б мати цим також горіла, переживала, підтримувала, порадилась би з тренером, може, психолога б якогось знайшли, якщо вже дійсно стреси. Але ні - просто кидай нафіг.

І третій приклад - в знайомого дитина велоспортом займається. Молодий тренер, все заміряє, контролює, порадив купити garmin з датчиком, показав татові, як у програмі в телефоні відслідковувати показники життєдіяльності організму, тому цікаво, ходить, слідкує. Спілкуються, як краще готуватись до спринтових турнірів, як до довгих дистанцій, тренер розповідає про різні типи дистанцій, про різні стратегії, горбилі травить про різні випадки на турнірах... Батько загорівся, навіть купив додому велостанок з набором дистанцій, щоб дитина й вдома крутила. Чи гонку якусь увімкне, разом подивляться, додатковий досвід.

Різні підходи.

Більш того, тренер потенційно отримує від батьків додаткову підтримку-допомогу. Бо у якомусь підлітковому віці, коли, буває, в дітей вітер в голові, й дитина на розпутті - чи кидати та з друзями районом шаритись, чи продовжувати займатись - незацікавлені батькі скажуть: набридло? Ну то й кидай. Побавились, й годі. А зацікавлені - підтримають тренера та допоможуть переконати продовжувати займатись.

І підтримка, й допомога, й фан-база.

Я про це.

P.S. Звісно, не лізти тренеру під руку зі своїєю цінною думкою, як інколи буває в батьків. )

 

Павел Булах

Заняли второе место в Молодежной Лиге.Обидно,могли бы и первое.Сейчас участвуют пять команд молодняка,мало,но хоть что то.Все команды хорошие.

 

Буллит

Ответ на сообщение пользователя Буллит показать

Заняли второе место в Молодежной Лиге.Обидно,могли бы и первое.Сейчас участвуют пять команд молодняка,мало,но хоть что то.Все команды хорошие.

А десь існує актуальне висвітлення? Знайшов лише це: https://umhl.fhu.com.ua/

Але, таке враження, що дані трошки не актуальні.

 

Павел Булах

Ответ на сообщение пользователя Павел Булах показать

А десь існує актуальне висвітлення? Знайшов лише це: https://umhl.fhu.com.ua/

Але, таке враження, що дані трошки не актуальні.

Это уже давно не актуально

 

Буллит

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 9
Мапа сайту Повна версія Оновити