Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Біосміття (+ консерви)
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3
Ответ на сообщение пользователя sanyock показать

Вам би аби банити)) То Степана, то Махна)) Я не вважаю їхню писанину іпсом.

По Махну ще можна сперечатись, а щодо цього перекатиполя, взагалі які можуть бути розмови.

Степана взагалі вже давно повинні були забанити, мене щиро дивує така толерантність до нього.

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя sanyock показать

Вам би аби банити)) То Степана, то Махна)) Я не вважаю їхню писанину іпсом.

А чим ти вважаєш їхню писанину? Шоколадом чи крєм-брюлє?)))

Дякую, кушайТЄ самі)))

 

muntyan

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

По Махну ще можна сперечатись, а щодо цього перекатиполя, взагалі які можуть бути розмови.

Степана взагалі вже давно повинні були забанити, мене щиро дивує така толерантність до нього.

Нє,нє.Стьопу не чипайте.А тролити потім кого?:)Я його ,як вранці почитаю,так цілий день гарний настрій:)

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

справедливості заради, я той текст бачив і в українських пабліках і то не в одному.

 

Mahno

Наскільки я зрозумів , зараз діє єдиний критерій бана -- жалоба від "обіжених" . Нащадки тих , хто писали доноси "товаріщу сталіну" продовжують справу своїх дєдов . Принаймні жодних чітких критеріїв бана я не побачив .

Потрошки старих дописувачів спробують профільтрувати на "благонадьожность" , нових сюда навряд чи когось допустять . Багато активних раніше дописувачів вже пропали , або відписуються дуже рідко . Причому серед пропавших багато дописувачів з якими в мене були непрості стосунки , жорстка полеміка , але які однією своєю наявністю показували певний зріз суспільства , думки , які розділяються частиною наших людей . А так потихеньку все йде до того , що колись живий немодерований Бункер перетвориться на птічнік , де 4 кукуха будуть співати оди 3-м пєтушкам , і навпаки . А потім в підсумку і кукухи заклюють пєтушок . Зате все буде спокійно . Як на кладовищі . "Єдиний марафон" у всій красі .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Наскільки я зрозумів , зараз діє єдиний критерій бана -- жалоба від "обіжених" . Нащадки тих , хто писали доноси "товаріщу сталіну" продовжують справу своїх дєдов . Принаймні жодних чітких критеріїв бана я не побачив .

Потрошки старих дописувачів спробують профільтрувати на "благонадьожность" , нових сюда навряд чи когось допустять . Багато активних раніше дописувачів вже пропали , або відписуються дуже рідко . Причому серед пропавших багато дописувачів з якими в мене були непрості стосунки , жорстка полеміка , але які однією своєю наявністю показували певний зріз суспільства , думки , які розділяються частиною наших людей . А так потихеньку все йде до того , що колись живий немодерований Бункер перетвориться на птічнік , де 4 кукуха будуть співати оди 3-м пєтушкам , і навпаки . А потім в підсумку і кукухи заклюють пєтушок . Зате все буде спокійно . Як на кладовищі . "Єдиний марафон" у всій красі .

І тому ти, зовсім ні на кого не ображений, повторюєш це раз за разом, намагаєшся як не вкусити, так уїсти чим більше, тим краще. І взагалі, всіляко нагадуєш, що ти маладєц. Мабуть, щоби не забулрся).

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3
Мапа сайту Повна версія Оновити