Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Біосміття (+ консерви)
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3

Большинство украинцев хотят, чтобы 8 марта оставалось выходным днем.

Такие результаты публикуются в приложении "Дия", где проводился опрос.

За выходной на 8 марта выступает почти 62% украинцев. Против - почти 33%.

В опросе приняли участие более 2,1 млн украинцев.

Ранее в парламенте зарегистрировали законопроект об отмене выходного в этот праздник, а также на 9 мая, в День победы. Среди авторов есть "слуги народа".

І оце у дії ,якою користується молоде і освідчене покоління, жах!

 

nepeKoTunoJIe

После опроса в "Дие", где большинство украинцев призвали оставить 8 марта выходным, в Раде предложили переименовать этот праздник.

Нардеп от "Слуги народа" Марина Бардина хочет, чтобы Международный женский день назывался "Международный день защиты прав женщин".

Так, по ее словам, он называется в ООН. Она уже внесла в Раду законопроект по этому поводу.

Бардина заявила, что голосовала за отмену выходного в этот день. И выразила надежду, что со временем 8 марта станет для украинцев рабочим.

Ох і дебіли

 

nepeKoTunoJIe

Зараз взагалі всі вихідні святкові дні відмінені .

 

Stepan75ss

у німеччині теж вихідний - і що?

 

Mahno

https://youtu.be/nn-BKcY5uwA

Ще одна тварина

 

nepeKoTunoJIe

https://t.me/stranaua/93950

тварина вже вибачається

 

nepeKoTunoJIe

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

у німеччині теж вихідний - і що?

Ну так є ж різниця що святкують в цей день в німеччині і що святкували в совєцкому союзі

 

nepeKoTunoJIe

Ответ на сообщение пользователя nepeKoTunoJIe показать

Ну так є ж різниця що святкують в цей день в німеччині і що святкували в совєцкому союзі

а що святкували в совєцькому союзі?

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

а що святкували в совєцькому союзі?

Совітську жєньщіну мать

 

nepeKoTunoJIe

Ответ на сообщение пользователя nepeKoTunoJIe показать

Совітську жєньщіну мать

ну х.з... я взагалі то знаю шо свято називалось "міжнародний жіночий день", а започаткувалось воно за совіцькою легендою двома німецькими (!) феміністками - розою люксембург і кларою цеткін.

ну а в чому западло подарувать букет квітів матері хоч раз в рік я зовсім не втямлю..

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя nepeKoTunoJIe показать

https://t.me/stranaua/93950

тварина вже вибачається

Обережно Страна ЮА

Ахха))

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Обережно Страна ЮА

Ахха))

Ну так...але в іншому не знайшов,,,,,

 

nepeKoTunoJIe

Ну, якщо до "nepeKoTunoJIe" з боку сектантів питань нема, значить, свій, новонароджений....

 

vickov

Спасіба за іпфармацію на общепопятном, но ДІЯ це як дишло, куди повернеш, туди і вийшло.

 

prepod

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

ну х.з... я взагалі то знаю шо свято називалось "міжнародний жіночий день", а започаткувалось воно за совіцькою легендою двома німецькими (!) феміністками - розою люксембург і кларою цеткін.

ну а в чому западло подарувать букет квітів матері хоч раз в рік я зовсім не втямлю..

Потрібне 8 березня щоб подарувати матері квіти, серйозно?

Якщо ж говорити про свята, то в травні є чудове свято День Матері

Нехай московити святкують своє 8-є марта самі

Скільки ж в нас ще совків, навтіь війна не вилікувала

 

kol2

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

Потрібне 8 березня щоб подарувати матері квіти, серйозно?

Якщо ж говорити про свята, то в травні є чудове свято День Матері

Нехай московити святкують своє 8-є марта самі

Скільки ж в нас ще совків, навтіь війна не вилікувала

У Берліні вихідний.Цікаво,вони совки чи московити?:)

 

Justas

вчора досить довго спілкквався з жінкою, ну прибдизно під 60, росія погана, як нам все це пережить,Зеленський молодець, а в кінці розмови в совкє було харашо, і погано що розпався. Отакий вінігрєт, так що 8 березня то ще так собі.

 

boogie

Ответ на сообщение пользователя nepeKoTunoJIe показать

Большинство украинцев хотят, чтобы 8 марта оставалось выходным днем.

Такие результаты публикуются в приложении "Дия", где проводился опрос.

За выходной на 8 марта выступает почти 62% украинцев. Против - почти 33%.

В опросе приняли участие более 2,1 млн украинцев.

Ранее в парламенте зарегистрировали законопроект об отмене выходного в этот праздник, а также на 9 мая, в День победы. Среди авторов есть "слуги народа".

І оце у дії ,якою користується молоде і освідчене покоління, жах!

"освідчене"... Так консерва себе і виявляє.)))

 

sanyock

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

У Берліні вихідний.Цікаво,вони совки чи московити?:)

В Берліні можуть робити що завгодно. Ми знаємо звідки пішло це свято.

Також знаємо який колір це свято мало, що виникло воно радше як політичне а не соціальне, та хто його святкує в своїх країнах навіть коли немає державних вихідних (комуністи та соціалісти, якщо хто не знав).

Також ми знаємо який статус, відповідно, має це свято у нашого ворога, з яким ми не повинні мати спільного взагалі нічого.

Тож складне просто може й геніально, але це не про твоє порівняння. Варто було б розібратися у підгрунті.

 

kol2

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

Потрібне 8 березня щоб подарувати матері квіти, серйозно?

Якщо ж говорити про свята, то в травні є чудове свято День Матері

Нехай московити святкують своє 8-є марта самі

Скільки ж в нас ще совків, навтіь війна не вилікувала

хочеться відповісти один раз і одразу всім, але думаю, що мрія не збудеться і все ж спробую.

--

народ, люди, браття і сестри!

не придумуйте собі ворогів. не робіть собі власними руками проблему із дрібниць.

особливо нині.

сьогодні у нас є одна велика проблема.

сьогодні у нас є один великий ворог.

сьогодні проти нас уже діє одне велике ЗЛО.

все решта - мова, попи, свята, совок, історія і інші рабства та іудства, зради і обмани - це все ми самі собі видумуємо, ми самі собі ускладнюємо життя, ми самі собі додаємо проблем і ворогів - для чого?

щоб забути свого головного ВОРОГА?

щоб розпорошити вою злість, концентрацію і рішучість, своє бажання до перемоги, свій бойовий дух?

на що?

на боротьбу із вихідним днем?

люди, схаменіться!

сьогодні такий час що все є дрібним проти того зла що нас убиває за "слава Україні!" - все це дрібне сміття, все це неважливе і минуче. завтра чи після завтра ми все це вирішимо і забудемо назавжди.

але сьогодні треба все відкласти в сторону і завжди памьятати що є головним ворогом кожному українцю.

--

оце така моя позиція.

всі ці "рехворми" - церкви, мови, свята - це СЬОГОДНІ ворожа іпсо, мета якої - посіяти розбат серед українців і знизити опір московитським катам.

не забувайте про це.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

хочеться відповісти один раз і одразу всім, але думаю, що мрія не збудеться і все ж спробую.

--

народ, люди, браття і сестри!

не придумуйте собі ворогів. не робіть собі власними руками проблему із дрібниць.

особливо нині.

сьогодні у нас є одна велика проблема.

сьогодні у нас є один великий ворог.

сьогодні проти нас уже діє одне велике ЗЛО.

все решта - мова, попи, свята, совок, історія і інші рабства та іудства, зради і обмани - це все ми самі собі видумуємо, ми самі собі ускладнюємо життя, ми самі собі додаємо проблем і ворогів - для чого?

щоб забути свого головного ВОРОГА?

щоб розпорошити вою злість, концентрацію і рішучість, своє бажання до перемоги, свій бойовий дух?

на що?

на боротьбу із вихідним днем?

люди, схаменіться!

сьогодні такий час що все є дрібним проти того зла що нас убиває за "слава Україні!" - все це дрібне сміття, все це неважливе і минуче. завтра чи після завтра ми все це вирішимо і забудемо назавжди.

але сьогодні треба все відкласти в сторону і завжди памьятати що є головним ворогом кожному українцю.

--

оце така моя позиція.

всі ці "рехворми" - церкви, мови, свята - це СЬОГОДНІ ворожа іпсо, мета якої - посіяти розбат серед українців і знизити опір московитським катам.

не забувайте про це.

Позиція зрозуміла, але

Це, приблизно, як Макс задвигав про "таблички"

Типу, спочатку давайте рівень життя, а потім вже "таблички"

Хоча насправді це речі які взагалі не перетинаються, із абсолютно різних сфер (хіба вартість табличок можна враховувати, але то точно не критично, насправді)

Та якби українці не піднімали регулярно потрібні питання, то вже були б як білоруси

В нашому ж випадку відбулося голосування, відомі результати, я як учасник висловлюю свою думку про них.

Не подобається що я любителів совкового свята назвав совками? Так а що зробиш якщо по факту так і є?

Матюками нікого не крив, розбрат не сію

Демократія на марші

"Таблички" потім? - Е, ніхуя, оце якраз і є ІПСО

 

kol2

Ответ на сообщение пользователя vickov показать

Ну, якщо до "nepeKoTunoJIe" з боку сектантів питань нема, значить, свій, новонароджений....

скоріше за все, клон чийсь...

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

Позиція зрозуміла, але

Це, приблизно, як Макс задвигав про "таблички"

Типу, спочатку давайте рівень життя, а потім вже "таблички"

Хоча насправді це речі які взагалі не перетинаються, із абсолютно різних сфер (хіба вартість табличок можна враховувати, але то точно не критично, насправді)

Та якби українці не піднімали регулярно потрібні питання, то вже були б як білоруси

В нашому ж випадку відбулося голосування, відомі результати, я як учасник висловлюю свою думку про них.

Не подобається що я любителів совкового свята назвав совками? Так а що зробиш якщо по факту так і є?

Матюками нікого не крив, розбрат не сію

Демократія на марші

"Таблички" потім? - Е, ніхуя, оце якраз і є ІПСО

ні, ти мене не зрозумів.

справа ж не у табличках і не у толерантності. справа у тому на що ми тратимо свою злість і енергію.

--

якщо у тебе є якась мета і ти хочеш її досягнути, то маєш сконцентруватись на тій меті.

і при цьому всі інші, менші цілі тобі мають бути на певний час нецікаві.

наприклад, ти хочеш вивчити якусь науку; ну там фізику.

звісно, ти, як гармонійна лічность), хотів би і у комфорті жити, і спортом займатись, і в кіно чи театр ходити і все таке.

але тоді ти ту фізику якщо й вивчиш, то через 30 років.

або ж ти на певний час забуваєш все і для тебе лишається тільки твоя мета. і так, це небезпечно, бо ти можеш і здоровья підірвати, і друзів не бачити, і сексу не мати, і взагалі провалитись багато в чому -

питання в тому чи достатньо висока мета?

--

ми можем 30 років борсатись у попах і святах і совку і помаленьку воювати з москалями, втрачаючи сили у внутрішніх суперечках про абсолютно неважливі речі. яких (неважливих речей) навколо нас безліч, бо спорити ми можем про що завгодно.

і тоді ми 30 років будемо якось воювати, а насправді потихеньку вимирати, зате будем тішитись що дали песди совку..

--

це - мій погляд, я вірю в нього бо він працював і працює все моє життя.

хочеш чогось досягнути - забудь про все інше і сконцентруй свої сили на меті.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

ні, ти мене не зрозумів.

справа ж не у табличках і не у толерантності. справа у тому на що ми тратимо свою злість і енергію.

--

якщо у тебе є якась мета і ти хочеш її досягнути, то маєш сконцентруватись на тій меті.

і при цьому всі інші, менші цілі тобі мають бути на певний час нецікаві.

наприклад, ти хочеш вивчити якусь науку; ну там фізику.

звісно, ти, як гармонійна лічность), хотів би і у комфорті жити, і спортом займатись, і в кіно чи театр ходити і все таке.

але тоді ти ту фізику якщо й вивчиш, то через 30 років.

або ж ти на певний час забуваєш все і для тебе лишається тільки твоя мета. і так, це небезпечно, бо ти можеш і здоровья підірвати, і друзів не бачити, і сексу не мати, і взагалі провалитись багато в чому -

питання в тому чи достатньо висока мета?

--

ми можем 30 років борсатись у попах і святах і совку і помаленьку воювати з москалями, втрачаючи сили у внутрішніх суперечках про абсолютно неважливі речі. яких (неважливих речей) навколо нас безліч, бо спорити ми можем про що завгодно.

і тоді ми 30 років будемо якось воювати, а насправді потихеньку вимирати, зате будем тішитись що дали песди совку..

--

це - мій погляд, я вірю в нього бо він працював і працює все моє життя.

хочеш чогось досягнути - забудь про все інше і сконцентруй свої сили на меті.

Не можливо бути високосконцентрованим на чомусь одному досить довгий час. Потрібен перепочинок бо банально втрачається продуктивність.Тому, так, я не розумію про що ти. Це навіть якщо про однин об'єкт (людину), говорити не зовсім працює. Якщо ж ми говоримо про складну систему, то тут взагалі потрібні і працюють різні елементи та різні стратегії поведінки, що в комплексі має давати потрібний результат.

 

kol2

Хватает.

Заметил много кто купил АХ, тем самым спонсируя бюджет московии.

 

Shepard

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

В Берліні можуть робити що завгодно. Ми знаємо звідки пішло це свято.

Також знаємо який колір це свято мало, що виникло воно радше як політичне а не соціальне, та хто його святкує в своїх країнах навіть коли немає державних вихідних (комуністи та соціалісти, якщо хто не знав).

Також ми знаємо який статус, відповідно, має це свято у нашого ворога, з яким ми не повинні мати спільного взагалі нічого.

Тож складне просто може й геніально, але це не про твоє порівняння. Варто було б розібратися у підгрунті.

з яким ми не повинні мати спільного взагалі нічого.

Ну,хотілось би.Але є ще новий рік,Різдво,Хрещення...Як бути з кирилицею?

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

з яким ми не повинні мати спільного взагалі нічого.

Ну,хотілось би.Але є ще новий рік,Різдво,Хрещення...Як бути з кирилицею?

Кирилицею в Україні писали ще коли на мокшанських болотах вовки вили... Яким тут це боком???

А по святу - хто хоче- святкує, хто не хоче - ні, наче ж усе просто...

А от вихідний день - нах відразу...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

Не можливо бути високосконцентрованим на чомусь одному досить довгий час. Потрібен перепочинок бо банально втрачається продуктивність.Тому, так, я не розумію про що ти. Це навіть якщо про однин об'єкт (людину), говорити не зовсім працює. Якщо ж ми говоримо про складну систему, то тут взагалі потрібні і працюють різні елементи та різні стратегії поведінки, що в комплексі має давати потрібний результат.

ну от поясни тоді мені для чого цей топік?

яка кому різниця чи буде святом і вихідним завтрашній день чи ні? що від цього реально зиіниться на краще?

ну залишим ми свято і вихідний - це зрада і впаде Київ?

ну заберем його - і москалі втечуть із Бахмута?

цілком собі нейтральне свято, що називається ні нашим ні вашим, але скільки движухи навколо нього - і опитування в Дії, і безліч дискусій - а нахуа?

(каюсь, я сам сюди не мав би писати, але хочеться один раз - і все)

я розумію там реально совкові свята, що провонялись мілітризмом, комунізмом тощо. а тут - в чом проблема?

яке би рішення не прийняли щодо цього "свята", все одно якась частина людей почуватиметься найобаною, причому це будуть цілком собі нормальні українці. нахуа так?

я особисто завтра собі вихідний день. мені причому і вітати не особо є кого, але я просто заїбався роботою і хочу подрушлять і підзарядиться. і так само я зроюблю і на перше травня і на день пабєди)) і на всі різдва і паски, а якби святкували день пророка магомета і будди з крішною - теж бі взяв вихідний)) а було б у нас свято маркса і енгельса, я, попри мою зневагу до всього комуняцького - думаєш відмовився б від "святкування"? ))

я зовсім не бачу у цьому крамоли. і зовсім не хотів би заважати моїм любим нацистам)) святкувати які завгодно свята і молитись на кого завгодно і навіть, о ужас, політично бути різноманітними...

колись у майбутньому, якщо ми вижевемо, якщо виживе Україна, якщо виживе наша мова і наша нація, якщо прийде Перемога (у яку я зовсім на мою ганьбу не вірю) або хоч би Нічия -

тоді буде час спокійно кожну нашу спірну позицію обговорити і або "прастіть і прінять" або вибрати якийсь варіант.

але навіщо це робити зараз?

тим більше по таких не-політичних і тим більш зовсім не-воєнних темах - навіщо ці вкиди, ці дискусії, навіщо нам цей вибір?

причому я не про особистий вибір.

я в своїй стрічці у ФБ нещадно баню всі "пропозиції по моїх інтересах" що йдуть із московії, навіть на нейтральні теми туризму там чи мистецтва - "москалям ігнор!", я нещадно баню все росіянсько-мовне, все руско-попівське - але це мій особистий вибір і моя власна боротьба з московією.

я не закликаю так робити всіх і не хочу дискусії з цього - хто дійшов до того сам той мій союзник, хто ні - колись дійде. але я не хочу зробити собі ворога чи суперника тільки тому що він не думає так як я. колись ми про це поспорим, можливо.

але сьогодні є одна велика справа і треба бути гнучким, щоб не створити більше внутрішньої війни аніж зовнішньої..

хіба ні?

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

з яким ми не повинні мати спільного взагалі нічого.

Ну,хотілось би.Але є ще новий рік,Різдво,Хрещення...Як бути з кирилицею?

Кирилиця наша, хай кацапській уєбні смокчуть хуй

Новий рік не кацапський

Різдво скоро буде окремо

Не розумію, тобі так хочеться стати супроти чи до чого це все?

 

kol2

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

ну от поясни тоді мені для чого цей топік?

яка кому різниця чи буде святом і вихідним завтрашній день чи ні? що від цього реально зиіниться на краще?

ну залишим ми свято і вихідний - це зрада і впаде Київ?

ну заберем його - і москалі втечуть із Бахмута?

цілком собі нейтральне свято, що називається ні нашим ні вашим, але скільки движухи навколо нього - і опитування в Дії, і безліч дискусій - а нахуа?

(каюсь, я сам сюди не мав би писати, але хочеться один раз - і все)

я розумію там реально совкові свята, що провонялись мілітризмом, комунізмом тощо. а тут - в чом проблема?

яке би рішення не прийняли щодо цього "свята", все одно якась частина людей почуватиметься найобаною, причому це будуть цілком собі нормальні українці. нахуа так?

я особисто завтра собі вихідний день. мені причому і вітати не особо є кого, але я просто заїбався роботою і хочу подрушлять і підзарядиться. і так само я зроюблю і на перше травня і на день пабєди)) і на всі різдва і паски, а якби святкували день пророка магомета і будди з крішною - теж бі взяв вихідний)) а було б у нас свято маркса і енгельса, я, попри мою зневагу до всього комуняцького - думаєш відмовився б від "святкування"? ))

я зовсім не бачу у цьому крамоли. і зовсім не хотів би заважати моїм любим нацистам)) святкувати які завгодно свята і молитись на кого завгодно і навіть, о ужас, політично бути різноманітними...

колись у майбутньому, якщо ми вижевемо, якщо виживе Україна, якщо виживе наша мова і наша нація, якщо прийде Перемога (у яку я зовсім на мою ганьбу не вірю) або хоч би Нічия -

тоді буде час спокійно кожну нашу спірну позицію обговорити і або "прастіть і прінять" або вибрати якийсь варіант.

але навіщо це робити зараз?

тим більше по таких не-політичних і тим більш зовсім не-воєнних темах - навіщо ці вкиди, ці дискусії, навіщо нам цей вибір?

причому я не про особистий вибір.

я в своїй стрічці у ФБ нещадно баню всі "пропозиції по моїх інтересах" що йдуть із московії, навіть на нейтральні теми туризму там чи мистецтва - "москалям ігнор!", я нещадно баню все росіянсько-мовне, все руско-попівське - але це мій особистий вибір і моя власна боротьба з московією.

я не закликаю так робити всіх і не хочу дискусії з цього - хто дійшов до того сам той мій союзник, хто ні - колись дійде. але я не хочу зробити собі ворога чи суперника тільки тому що він не думає так як я. колись ми про це поспорим, можливо.

але сьогодні є одна велика справа і треба бути гнучким, щоб не створити більше внутрішньої війни аніж зовнішньої..

хіба ні?

Чесно, навіть перший абзац не дочитав

Для людини з такими короткими висновками у тебе задохуя довгі пости, без образ

 

kol2

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3
Мапа сайту Повна версія Оновити