Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Донецк.Обстрелы
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3
Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Скільки башляють - від землі залежить. У Берліні 360 ойро, у Ессені, де я зараз втикаю 330. 400 не ма ніде. Коли переведуть до джобцентру, це не швидше ніж за три місяці - то по безробіттю 449.

Спокійно в одну харю можна прожити на 150-200 місяць, якщо самому готувати

Спокійно в одну харю можна прожити на 150-200 місяць, якщо самому готувати

Це головне

...

Зараз прийхала сестра дружини з Халлє... потрібно щось по роботі передати ... з житлом розіборатись..

Вона там з кінці березня, вже у джобцентрі

Квартира, аренду якой оплачує Німеччина на рік як мінімум, курси німецького по 5 годин майже кожного дня, 449 ойро щомісяця

Вона зараз поряд зі мною

у понеділок повертьаєтся до німекччини

Джобцентр не заважав перетинати кордон (вона цікавилась письмово)

 

ПБН

Ретро..

С 9 этажки напротив моего дома..

https://www.youtube.com/watch?v=VPOekMnuKts

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Спокійно в одну харю можна прожити на 150-200 місяць, якщо самому готувати

Це головне

...

Зараз прийхала сестра дружини з Халлє... потрібно щось по роботі передати ... з житлом розіборатись..

Вона там з кінці березня, вже у джобцентрі

Квартира, аренду якой оплачує Німеччина на рік як мінімум, курси німецького по 5 годин майже кожного дня, 449 ойро щомісяця

Вона зараз поряд зі мною

у понеділок повертьаєтся до німекччини

Джобцентр не заважав перетинати кордон (вона цікавилась письмово)

Треба брати дозвіл, щоб не було ексцесів. Шаиденько вона крутонулося. А я зпраз з папірен мозок іпу. Бо при реєстрації мене записали з унутрішнього паперового паспорту. А консулат видав вкладинку, а там ім'я вже по іншому. І сцук все по новому. А німецькій бюрократії наша люто позаздрить

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Спокійно в одну харю можна прожити на 150-200 місяць, якщо самому готувати

Це головне

...

Зараз прийхала сестра дружини з Халлє... потрібно щось по роботі передати ... з житлом розіборатись..

Вона там з кінці березня, вже у джобцентрі

Квартира, аренду якой оплачує Німеччина на рік як мінімум, курси німецького по 5 годин майже кожного дня, 449 ойро щомісяця

Вона зараз поряд зі мною

у понеділок повертьаєтся до німекччини

Джобцентр не заважав перетинати кордон (вона цікавилась письмово)

Паша, открой личку-есть вопросы по германии

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Треба брати дозвіл, щоб не було ексцесів. Шаиденько вона крутонулося. А я зпраз з папірен мозок іпу. Бо при реєстрації мене записали з унутрішнього паперового паспорту. А консулат видав вкладинку, а там ім'я вже по іншому. І сцук все по новому. А німецькій бюрократії наша люто позаздрить

Друже,у личку скинув питання.Якщо зможеш-дай пораду

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Паша, открой личку-есть вопросы по германии

Чомусь з телефона не можу

Увечорі з компа

 

ПБН

Всюди відписався

Відповідай у вайбер

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Чомусь з телефона не можу

Увечорі з компа

Побачив,дякую. Проблема зі зв'язком може із-за Кстару-тут його нема

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Друже,у личку скинув питання.Якщо зможеш-дай пораду

Вибач, не відразу побачив.

Я там відповів.

Якшо є тирнет можем у якихся меседжерах поспілкуваьися. П

Можу тобі зателефонувати, але тільки на український номер

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Вибач, не відразу побачив.

Я там відповів.

Якшо є тирнет можем у якихся меседжерах поспілкуваьися. П

Можу тобі зателефонувати, але тільки на український номер

Дякую,побачив.Українські оператори зв'язку тут не працюють,тільки Фєнікс днрівський.Пиши у лічку,якщо на вайбер не вийде

 

В.Перетурин

Перетурин у Варшаві взяв тікети до Берліну

Далі не зовсім розуміє що йому робити

Допоможіть хтось

 

ПБН

Коротко про дорогу з дней до цівілізації.По телефону с диспетчерами перевозчиков договорился про донецк-берлин за 400 евро с чел.довозят разные перевозчики по ДНР (до границы на Успенке)-бесплатно(уних свои расчеты),дальше по росии до границы с латвией-Убылинка-350 евро или 400 долларов) с учётом аж до Варшавы.третий перевозчиквезёт уже бесплатно через латв-дитву до Варшавы.до берлина перевозчиком за 50 евро-почти развод

.но там просто уехать на ЖД за 55 евро.по переходу границ: на Успенке -быстро и почти без проблем.проблема орки не выпускали без справки о фильтрации.я им: у меня в эл.базе,

Бумажки нет.У них базы нет (компа),требуют бумажку.пришлось сказать,что я еду без возврата,чтоб выпустили.Убылинка , мать ее-проблема с очередью на пеший переход-14 часов кормил комаров стоя -баржак и издевательство российское. На латвийской границе-10минут весь переход.

 

В.Перетурин

Дорогу с Донецка до цивилизации

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Коротко про дорогу з дней до цівілізації.По телефону с диспетчерами перевозчиков договорился про донецк-берлин за 400 евро с чел.довозят разные перевозчики по ДНР (до границы на Успенке)-бесплатно(уних свои расчеты),дальше по росии до границы с латвией-Убылинка-350 евро или 400 долларов) с учётом аж до Варшавы.третий перевозчиквезёт уже бесплатно через латв-дитву до Варшавы.до берлина перевозчиком за 50 евро-почти развод

.но там просто уехать на ЖД за 55 евро.по переходу границ: на Успенке -быстро и почти без проблем.проблема орки не выпускали без справки о фильтрации.я им: у меня в эл.базе,

Бумажки нет.У них базы нет (компа),требуют бумажку.пришлось сказать,что я еду без возврата,чтоб выпустили.Убылинка , мать ее-проблема с очередью на пеший переход-14 часов кормил комаров стоя -баржак и издевательство российское. На латвийской границе-10минут весь переход.

Ти не дотягуєшь до непризивного віку, з цим не було проблем?

 

ПБН

В дно дотягую , но с мобилизацией без проблем

Со мной по росии ехал парень 19 лет.но он днровскую границу переходили какими-то полями нелегально.но в Убылинке обошлось с отсутсвием миграционной буиажки-сочинил легенду,что переходил границу ещё в начале февраля.кстати в Убылинке всех молодых допытыют распросами разными похоже фсбешники

 

В.Перетурин

В ДНР))

 

В.Перетурин

Встретил тут многих с Мариуполе,оставщиїся без жилья,с Салтовки харьковской.Ппрень с Мариуполе еще несколько дней назад зарабатывал у орков паек уборкой трупов

Говорит:а что делать?И тут же возмущается видом сытых "беженцев"на дорогих машинах с укр.номерами,или целыми таборами с зап

Украины,которые свои дома сдали в аренду.И всех тут считают беженцами,нуждающимися в защите

 

В.Перетурин

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3
Мапа сайту Повна версія Оновити