Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Донецк.Обстрелы

І так, у нас зі Жданова сиділи десятки маладих наваросов, яким напизділи, що ось-ось знімуть в нацгвардію, якщо вони поїдуть у Запоріжжя.

Ну зараз їх потихеньку ангажують повертатися додому - і в апалчжніє. З чим я їх і вітаю.

 

Белый Волк

Тут возникает вопрос, а каким образом Перетурину выбраться из ДНР? Если месяц назад у него не было 1 к баксов,чтоб выпетлять до границы,то и сейчас наверное та же ситуевина. Плюс от Успенки до условной Литвы семье ориентировочно из 4 человек,нужно доехать..это ещё примерно 20-25 тысяч рублей. Итого: даже если человек захочет сейчас стартануть, ему нужно около 100 тысяч..которых,наверное нет

 

Футболела

А кормлять його зараз на хрестик?

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Футболела показать

Тут возникает вопрос, а каким образом Перетурину выбраться из ДНР? Если месяц назад у него не было 1 к баксов,чтоб выпетлять до границы,то и сейчас наверное та же ситуевина. Плюс от Успенки до условной Литвы семье ориентировочно из 4 человек,нужно доехать..это ещё примерно 20-25 тысяч рублей. Итого: даже если человек захочет сейчас стартануть, ему нужно около 100 тысяч..которых,наверное нет

Тут же ещё нужно от 800 до 1500 баксов,чтобы откупиться от мобилизации в Успенке(есть интервью одного выбиравшегося дончанина у Дениса Казанского),и это без гарантий

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

А кормлять його зараз на хрестик?

Кормлюсь поки що на свої зароблені,не переживай.І одяг,взуття прийшлось придбати літнє.Десь з нуля починати знову-те ще задоволення.Зімні речі я ж зараз не заберу з собою

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Тут же ещё нужно от 800 до 1500 баксов,чтобы откупиться от мобилизации в Успенке(есть интервью одного выбиравшегося дончанина у Дениса Казанского),и это без гарантий

Я ж говорил,у меня есть контакт человека,который помог мне младшего брата вывезти из Харцызска до границы. Тогда это стоило 50 тысяч,в конце марта. Потом в апреле,мой коллега также вывез тестя,стоило это уже 60 тысяч. Сейчас не знаю цен,не было нужды интересоваться

 

Футболела

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Кормлюсь поки що на свої зароблені,не переживай.І одяг,взуття прийшлось придбати літнє.Десь з нуля починати знову-те ще задоволення.Зімні речі я ж зараз не заберу з собою

А, ну малаца. Проїж їх остаточно - щоб апалчєніє з гарантією.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

А, ну малаца. Проїж їх остаточно - щоб апалчєніє з гарантією.

Ти не віриш у чудо-техніку американську,яка загонить за порєбрік усіх орків?Розумні люди кажуть:ось-ось на підході

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Ти не віриш у чудо-техніку американську,яка загонить за порєбрік усіх орків?Розумні люди кажуть:ось-ось на підході

Із данєцка?

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Із данєцка?

Є така надія,якщо ні-тоді вже буду вибиратись якось

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Є така надія,якщо ні-тоді вже буду вибиратись якось

Не в цьому і не в наступному році. Вони і з Маріуполя не підуть

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Не в цьому і не в наступному році. Вони і з Маріуполя не підуть

Не треба так.Бо дуже важко таке чути

 

В.Перетурин

Это я дал ссылку, где Денис Казанский раскрывает "секреты" обстрелов центра Донецка

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Не треба так.Бо дуже важко таке чути

А нам ахуєть легко було все втратити, чи шо?

Енівей, Марік розвалений же. Там жити все одно не вийде.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

А нам ахуєть легко було все втратити, чи шо?

Енівей, Марік розвалений же. Там жити все одно не вийде.

Під орками звісно не вийде.Але не втрачаю надію, все ж хочеться повернутись,-хоча б глянути-може ще щось залишилось...

 

В.Перетурин

А тут обстріли саміх себе продовжуються.Трохи стихло, останні 2 години було беспреривне.Сподобалось повідомлення у соц.сітях :"ховайтесь,бережіть себе- це вам не 8 років-асвабаждают по полной"

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Під орками звісно не вийде.Але не втрачаю надію, все ж хочеться повернутись,-хоча б глянути-може ще щось залишилось...

Так і без там років на п'ять до прийнятного стану. Не менше.

 

Белый Волк

Часа два непрерывно ухали улеты где-то за Донбасс-ареной,даже ближе к Киевскому р-ну, но прекратилось.Выглянул а окно-огромный клуб черного дыма.Совпаденіє?Не думаю

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Часа два непрерывно ухали улеты где-то за Донбасс-ареной,даже ближе к Киевскому р-ну, но прекратилось.Выглянул а окно-огромный клуб черного дыма.Совпаденіє?Не думаю

ННе розумію чого ти там очікуєшь

Сам же кажешь, що грошей вистачить добратися до закордону

Німеччина - ну можу порадити Халле, попрошу, щоб зустріли, та всюди поводили за ручку, усі бамажки позаповнювали

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

ННе розумію чого ти там очікуєшь

Сам же кажешь, що грошей вистачить добратися до закордону

Німеччина - ну можу порадити Халле, попрошу, щоб зустріли, та всюди поводили за ручку, усі бамажки позаповнювали

1.Не знаю німецької. 2.Блядський указ Пушиліна від 19 березня-мобілізувати усіх від 18 до 65 років. 3. Знову починати з нуля,не маючи там навіть зимових речей. 4.Дотяну до холодів,щоб натягнути побільше одягу-може кудись вирушу, а може всеж оркі побіжуть за порєбрік, як таракани,злякавшись хаймерсів

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Часа два непрерывно ухали улеты где-то за Донбасс-ареной,даже ближе к Киевскому р-ну, но прекратилось.Выглянул а окно-огромный клуб черного дыма.Совпаденіє?Не думаю

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Часа два непрерывно ухали улеты где-то за Донбасс-ареной,даже ближе к Киевскому р-ну, но прекратилось.Выглянул а окно-огромный клуб черного дыма.Совпаденіє?Не думаю

Ось тут вірна ссиль до твого коментарю

https://t.me/severodonetsk1934/9089

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

1.Не знаю німецької. 2.Блядський указ Пушиліна від 19 березня-мобілізувати усіх від 18 до 65 років. 3. Знову починати з нуля,не маючи там навіть зимових речей. 4.Дотяну до холодів,щоб натягнути побільше одягу-може кудись вирушу, а може всеж оркі побіжуть за порєбрік, як таракани,злякавшись хаймерсів

Бл... тут тобі стіки речей надають на халяву шо машиною не вивезеш. Після 3 місяціа я не маю проблем у магазинах чи наприклад касах. То ти сам для себе відмазки шукаєш

 

negredo

Каравул, укры Макакиевку уже берут!..

......

В дырлянде паника от своего толкования "новости" тасс, хде Макеевка у них за 120км..

https://pbs.twimg.com/media/FVc6dreWQAA-an2?format...

нуу, и пАра тИкать бо Сильно дамбят..

https://pbs.twimg.com/media/FVdWqtwWQAEBxoH?format...

 

дядя бабай

пля, не туда, хотел в "скулёж" закинуть.. лан..

 

дядя бабай

ХА!! Совет "дАнецким"!..

.......

Сергей Белинский

@esebeli80

всегда можно эмигрировать в благополучный Луганск

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

1.Не знаю німецької. 2.Блядський указ Пушиліна від 19 березня-мобілізувати усіх від 18 до 65 років. 3. Знову починати з нуля,не маючи там навіть зимових речей. 4.Дотяну до холодів,щоб натягнути побільше одягу-може кудись вирушу, а може всеж оркі побіжуть за порєбрік, як таракани,злякавшись хаймерсів

1.Не знаю німецької. 2.Блядський указ Пушиліна від 19 березня-мобілізувати усіх від 18 до 65 років. 3. Знову починати з нуля,не маючи там навіть зимових речей. 4.Дотяну до холодів,щоб натягнути побільше одягу-може кудись вирушу, а може всеж оркі побіжуть за порєбрік, як таракани,злякавшись хаймерсів

..

Ти йолопе

ну російською -бєстолковьій))

...

1.5 годин кожного дня безоплатні курси німецької. Тільки попробуй відхиляти...

2.Грощі на перетин в тебе є. Як що мій ще один дружбан перетине кордон Дьірьі - тобі пораджу теж

3.В тебе зараз ніхуя нема у Донецьку - я так це зрозумів?, Німці башляють кожногому з твоєї родини 400 ойро щомісяця,оплачують оренду житла на рік як мінімум

4 зараз їхати легше, тому що нічого не треба тягнути з собою, там все на ипорядок дешевше, ЯК ЩО НЕ ЗАДАРМА

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

1.Не знаю німецької. 2.Блядський указ Пушиліна від 19 березня-мобілізувати усіх від 18 до 65 років. 3. Знову починати з нуля,не маючи там навіть зимових речей. 4.Дотяну до холодів,щоб натягнути побільше одягу-може кудись вирушу, а може всеж оркі побіжуть за порєбрік, як таракани,злякавшись хаймерсів

..

Ти йолопе

ну російською -бєстолковьій))

...

1.5 годин кожного дня безоплатні курси німецької. Тільки попробуй відхиляти...

2.Грощі на перетин в тебе є. Як що мій ще один дружбан перетине кордон Дьірьі - тобі пораджу теж

3.В тебе зараз ніхуя нема у Донецьку - я так це зрозумів?, Німці башляють кожногому з твоєї родини 400 ойро щомісяця,оплачують оренду житла на рік як мінімум

4 зараз їхати легше, тому що нічого не треба тягнути з собою, там все на ипорядок дешевше, ЯК ЩО НЕ ЗАДАРМА

Скільки башляють - від землі залежить. У Берліні 360 ойро, у Ессені, де я зараз втикаю 330. 400 не ма ніде. Коли переведуть до джобцентру, це не швидше ніж за три місяці - то по безробіттю 449.

Спокійно в одну харю можна прожити на 150-200 місяць, якщо самому готувати

 

negredo

Мапа сайту Повна версія Оновити