Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Супрун
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3
Ответ на сообщение пользователя yurko показать

шановний Андрей Борник!

зарплати лікарям підвищили - то добре, нема питань, але мені ваша американска санітарка дійсно заважає "мутити схеми", тому поясни будь ласка оті її дії, що є раціонально обгрунтовані.

до прикладу: я захворів, мушу звернутись до сімейного лікаря, який мені повинен встановити діагнос, призначити лікування, або направити до фахівця, якщо сам нігугу. добре. а як бути у випадку, коли лікарня знаходиться за 10 км, коли сімейний лікар приймає раз на тиждень, коли інші лікарі, по ідєї мусять приймати, але в останню чергу, тобто після "своїх пацієнтів"? і, ось так, з температурою, кашлем, болем подорожуєш до тої злощасної лікарні, яку реформувала Супрун, навіть не знаючи по суті, що конкретно потрібно реформувати, лише б не совкова медицина.

то скажи, мілчілавєк, яке мусить бути ставлення до таких реформ у звичайного пацієнта, для якого таке лікування споріднене з тортурами? і це так, приклад на вскідку...

а що би ти порадив робити, якби "як бути у випадку, коли лікарня знаходиться за 10 км, коли сімейний лікар приймає раз на тиждень, коли інші лікарі, по ідєї мусять приймати, але в останню чергу, тобто після "своїх пацієнтів"?" - ?

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

а що би ти порадив робити, якби "як бути у випадку, коли лікарня знаходиться за 10 км, коли сімейний лікар приймає раз на тиждень, коли інші лікарі, по ідєї мусять приймати, але в останню чергу, тобто після "своїх пацієнтів"?" - ?

я не радник Супрун. пер за все треба відновити повноцінні лікарські заклади в населених пунктах сільської місцевості, де мав бути терапевт, стоматолог, геніколог, нервопотолог, дитячий лікар, etc., (знавці потреби обґрунтують) пункти швидкої медичної допомоги.

де взяти кошти? а там, де й всі. менше хай пиляють бюджет та пИздять все, що без нагляду.

 

yurko

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

а що би ти порадив робити, якби "як бути у випадку, коли лікарня знаходиться за 10 км, коли сімейний лікар приймає раз на тиждень, коли інші лікарі, по ідєї мусять приймати, але в останню чергу, тобто після "своїх пацієнтів"?" - ?

Отакая от страшная історія, коли послали к фахівцю, а він у ветеринарії ні взуб лапкою. І добиратися аж 10(!!) км.

От хулє під кожним будинком немає амбулаторії? Я вас спрашіваю!

 

gen_

Ответ на сообщение пользователя gen_ показать

Отакая от страшная історія, коли послали к фахівцю, а він у ветеринарії ні взуб лапкою. І добиратися аж 10(!!) км.

От хулє під кожним будинком немає амбулаторії? Я вас спрашіваю!

ти у вухах лишаї вже вилікував, щоб ото пиздіти хуйню всяку?

вашє мнєніє очєнь цєнноє, тільки нахуй комусь всралось, окрім тебе самого

 

yurko

Ответ на сообщение пользователя yurko показать

ти у вухах лишаї вже вилікував, щоб ото пиздіти хуйню всяку?

вашє мнєніє очєнь цєнноє, тільки нахуй комусь всралось, окрім тебе самого

Для скаженої собаки, 10 км - нє расстояніє. Біжи, юрко, до свого ветеринара. Будь чемним цуциком!

 

gen_

Ответ на сообщение пользователя gen_ показать

Для скаженої собаки, 10 км - нє расстояніє. Біжи, юрко, до свого ветеринара. Будь чемним цуциком!

ідинахуй, уйобіщє ушасте

 

yurko

Ответ на сообщение пользователя yurko показать

ідинахуй, уйобіщє ушасте

Та я не знаю де ти живеш. Знаю шо в буді, а от де конкретно...((

 

gen_

Ответ на сообщение пользователя yurko показать

я не радник Супрун. пер за все треба відновити повноцінні лікарські заклади в населених пунктах сільської місцевості, де мав бути терапевт, стоматолог, геніколог, нервопотолог, дитячий лікар, etc., (знавці потреби обґрунтують) пункти швидкої медичної допомоги.

де взяти кошти? а там, де й всі. менше хай пиляють бюджет та пИздять все, що без нагляду.

ну а хто там буде працювати?

і кого буде лікувати "терапевт, стоматолог, геніколог, нервопотолог, дитячий лікар, etc." на хуторі із 100 жителів?

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя yurko показать

ідинахуй, уйобіщє ушасте

як ви гарно собачитесь між собою )))

відчувається аж любов до ворога - не то що груба москальська лайка....

 

Mahno

от "уйобіще ушасте" - це звучить аж поетично. у яніни я якось почув "звіройобка" - ну теж щось )))

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

як ви гарно собачитесь між собою )))

відчувається аж любов до ворога - не то що груба москальська лайка....

Надо просто пєрєстать болєть.

О

 

gen_

У багатьох людей у владних колах досі викликають неабияке збудження спогади про “чєтвьортає управлєніє” МОЗ УССР. Воно займалося лікуванням вищої номенклатури компартії, ради міністрів та іншого керівництва. Але ці часи вже давно у минулому.

У результаті трансформації системи охорони здоров’я, яку ми втілюємо, в Україні буде створений єдиний медичний простір. Відомчі медичні заклади, такі як лікарня Феофанія та заклади Національної академії медичних наук України (НАМНУ), стануть доступні кожному громадянину, незалежно від статусу, посади чи зв’язків. Ці лікарні мають перейти на роботу за принципом "гроші йдуть за пацієнтом”. Це рівні та прозорі правила для всіх, які запрацюють з наступного року.

Але проти цих правил вперто йдуть люди, які прагнуть зберегти ці заклади для “своїх”. Останні пів року стабільно зустрічаємо спротив та спроби не дозволити українцям лікуватися там, де вони хочуть.

У липні законопроект, з допомогою якого хотіли залишити Феофанію та заклади НАМНУ без доступу для всіх українців, був провалений. http://bit.ly/2Z8qF4x Але так просто їх не зупиниш.

Кілька днів тому заклади НАМНУ та ДУС (Державне управління справами) вкотре вирішили виключити з переліку тих закладів, що підлягають автономізації. Цього разу на урядовому комітеті під головуванням Степан Кубів прийняли рішення внести зміни до постанови МОЗ України. Представників від Міністерство охорони здоров'я України на це засідання запрошено не було. Тобто нас умисно “забули” спитати щодо змін до нашої ж постанови.

В закладах НАМНУ за їхньою ж ініціативою проходить пілот для відпрацювання механізму оплати медичних послуг ще з 2017 року. Його запустили, щоби якнайшвидше почати відпрацьвувати нову методику формування тарифів на медпослуги. Принаймні так звучала офіційна аргументація.

У перший рік пілоту гроші взяли, але нічого не прорахували. Ми отримали звіт, який вказував, що по суті пілот — це фейк.

МОЗ України надало нову методику розрахунку вартості послуг. Це міжнародно визнана методика, яку використовує 27 країн світу. Пізніше вона була затверджена Постановою КМУ 27 грудня 2017 року як загальна для всіх медичних закладів в країні. Її ж використовує Національна служба здоров’я України при підготовці до старту Програми медичних гарантій у 2020 році.

Заклади НАМНУ не використовують методику для формування тарифів на послуги, а беруть“авторські", як правило, вигідні тим, хто їх робив. Тобто ціни беруться зі стелі, а на це видаються бюджетні гроші. Це субсидіювання закладів НАМНУ, які не хочуть по-чесному прорахувати і задекларувати власність своїх послуг, бо потребують постійної можливості маніпулювати цими цифрами.

На другий рік почався новий етап пілотного проекту, про результати якого ми досі не отримали звіт. Тепер цей “пілотний проект” планують вкотре продовжити ще на рік з бюджетом у більше ніж пів мільярда грн.

Дуже сумнівна унікальність послуг, про які заявляють у рамках пілоту. Насправді надаються ті послуги, які можна отримати в обласних та міських медичних закладах. До прикладу, у продовженні пілоту на 2020 рік пропонують робити звичайні аналізи, видалення фурункулів чи навіть ліпосакції (оплата яких бюджетними коштами взагалі недоцільна).

Ми проти витрачання бюджетних коштів на фейкові пілоти. Гроші платників податків мають йти за пацієнтами туди, де надаються послуги. Лише так працює єдиний медичний простір. Без жодних закритих систем для окремих каст чи привілейованих груп як у Совєцькому Союзі. Без телефонного права і зв’язків.

Насправді, замість фейкових пілотів закладам НАМНУ варто автономізуватись і укласти договори з НСЗУ. З 2020 року вони не будуть обмежені власним бюджетом і зможуть отримувати кошти за кожного пацієнта, якого пролікують, за чесними тарифами встановленими НСЗУ. Зміни умов для НАМНУ та ДУС, які пропонує внести Степан Кубів у жодному разі не будуть нами підтримані.

Українські медзаклади мають працювати в єдиному медичному просторі, коли всі лікарні однаково доступні для кожного громадянина. Завтра на засіданні уряду вимагатимемо рівних правил для всіх. Без винятків для друзів-академіків чи співробітників державного управління справами.

 

gen_

“...брала участь у розгляді та прийнятті рішень комісії з преміювання працівників лікарні, проголосувавши за встановлення собі розміру премії.”

“...уклала договори купівлі-продажу товарів і продуктів харчування зі своєю близькою особою — невісткою, яка є фізичною особою-підприємцем.”

“...прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, обумовленого усвідомленням та бажанням покращити своє матеріальне становище шляхом надання собі премії.”

Це лише кілька прикладів реальних ситуацій, які підпадають під визначення “конфлікт інтересів”. Вони вже закріплені судовими рішеннями у конкретних справах.

Днями підписала документ для керівників закладів, підпорядкованих МОЗ України, щоб нагадати про недопустимість існування такого конфлікту в робочих умовах. Вміння визначати та усувати конфлікт інтересів є не лише вимогою законодавства, але й передумовою здорової атмосфери в команді закладу. Про це варто пам’ятати.

На жаль, у середовищі державних та комунальних інституцій такі ситуації зустрічаються повсюдно. Кілька базових речей, які варто знати про конфлікт інтересів:

➡Для конфлікту інтересів характерна наявність трьох складових — приватного інтересу, службових чи представницьких повноважень та суперечності між ними. Це впливає або потенційно може вплинути на об’єктивність чи неупередженість прийняття рішень під час виконання службових дій.

➡Приватним інтересом є будь-який майновий чи немайновий інтерес людини. Він може бути зумовлений особистими, сімейними, дружніми чи іншими позаслужбовими стосунками. Сюди відносяться також стосунки, що виникають у зв’язку з членством або діяльністю в громадських, політичних, релігійних чи інших організаціях.

➡Якщо людина розуміє, що діє в умовах конфлікту інтересів, його потрібно якнайшвидше врегулювати. Один зі шляхів — позбутися приватного інтересу та надати документальне підтвердження цього своєму керівнику. Якщо ігнорувати конфлікт інтересів та жодним чином не врегульовувати ситуацію, правильним рішенням вашого керівника у цьому випадку може стати звільнення вас з посади.

➡Деякі люди вважають, що можуть об’єктивно приймати рішення, перебуваючи в умовах конфлікту інтересів. Але це не так.

Керівниця сектору з питань запобігання та виявлення корупції МОЗ України Svitlana Musiiaka підготувала кілька порад для керівників закладів охорони здоров’я:

Розберіться у темі. Найпоширеніший вид приватного інтересу — це сімейні відносини або прийняття рішень стосовно себе. До прикладу, якщо керівник видає наказ про прийняття на роботу сина/доньки/себе (за внутрішнім сумісництвом), встановлює в цих ситуаціях графік роботи або чергувань, розмір премії, надає відпустки чи відрядження тощо.

Не створюйте ситуації, які можуть викликати сумнів в неупередженості прийняття рішень чи вчинення дій. Не поєднуйте особисте з робочим.

Нехай родичі працюють в інших закладах і не поєднують особисті стосунки з договірними. Якщо сумніваєтесь, чи є певна ситуація конфліктом інтересів, ви зобов'язані звернутися до Національне агентство з питань запобігання корупції - НАЗК за роз'ясненням, і діяти відповідно до отриманої інформації.

Якщо конфлікт інтересів все ж таки виник, необхідно не вчиняти ніяких дій та не приймати ніяких рішень до моменту, коли будете чітко розуміти як його врегулювати. Невідкладно поінформуйте про ситуацію безпосереднього керівника, керівника органу, до повноважень якого належить звільнення/ініціювання звільнення з посади або НАЗК (краще це

зробити письмово з підтвердженням отримання).

Дійте. У випадку наявності конфлікту інтересів вживайте заходи врегулювання залежно від ситуації, аж до звільнення з посади.

Ці поради працюють не лише у сфері охорони здоров’я і можуть активно використовуватись відповідальними громадянами, де б вони з цим не стикалися

 

gen_

gen_

15.08.2019 16:08

--

а знаєш, одна із причин ненависті до Супрун ледь не всіх провладних структур - це оте саме останнє в тексті, про конфлікт інтересів.

адже "працюють не лише у сфері охорони здоров’я і можуть активно використовуватись" - це один із способів (може і єдиний) як подолати половину корупції....

є за що ненавидіти тітку ))

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

gen_

15.08.2019 16:08

--

а знаєш, одна із причин ненависті до Супрун ледь не всіх провладних структур - це оте саме останнє в тексті, про конфлікт інтересів.

адже "працюють не лише у сфері охорони здоров’я і можуть активно використовуватись" - це один із способів (може і єдиний) як подолати половину корупції....

є за що ненавидіти тітку ))

Звісно є)

Реформа в медицині, соціалці і жкх - це кінець кар'єри політика;)

Але хочу її президентом!)

 

gen_

Краковецький

Думаю, ніхто в притомному стані не буде сперечатись з тим, що SMM у в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун - божественний.

А тепер просто уявіть на хвилинку, що:

1. Мер багатомільйонного міста розподіває про сучасні тренди в урбаністиці, пише порівняльну характеристику різних підходів щодо організації публічних просторів, наводить приклади впроваджень розумних рішень та оптимізації транспортної інфраструктури, розповідає про новинки з Smart City Expo World Congress в Барселоні чи Cities Summit в Тель-Авіві.

2. Міністр екології екології та природних ресурсів України розповідає про те, як боряться з відходами в різних країнах, чим один вид пластику відрізняється від іншого і як правильно сортувати відходи, як людська діяльність майже знищила Аральське море і продовжує знищувати Мертве.

3. Міністр освіти і науки України розповідає про андронний колайдер, знайомить з дослідженнями Нобелівських лауреатів, та тролить авторів теорії несилової взаємодії.

4. Міністр інформаційних технологій та інновацій розповідає про тренди в сфері штучного інтелекту, та про те, які загрози та переваги несуть новітні технології, як зберігати інформаційну гігієну, та як вберегтись від шахраїв, що розводять наївних власників банківських карток.

5. Міністр фінансів розповідає про те, як правильно заощаджувати та накопичувати, як працює банківська система, про інфляцію та дефляцію, про ринок цінних паперів, про спекуляції на біржах, та про те, як захиститись від фінансових злодіїв та махінацій.

Уявили?

Добре, гортайте далі.

 

gen_

Ответ на сообщение пользователя gen_ показать

Звісно є)

Реформа в медицині, соціалці і жкх - це кінець кар'єри політика;)

Але хочу її президентом!)

Если бы..

 

Atlant

Сьогодні ми з Павло Ковтонюк (Pavlo Kovtonyuk), Oleksandr Linchevskyy та Artem Yanchuk разом прийшли на урядову нараду у піднесеному настрої і з метою домогтись винесення на голосування ряду критичних постанов.

Серед них ключовою була постанова про докорінні зміни у чотирьох найбільших національних лікарнях. Йдеться про автономізацію Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії, НДСЛ “Охматдит” МОЗ України, Національного інститут раку та Інституту серця МОЗ України.

На жаль, Уряд не спромігся навіть включити її у порядок денний. Хоча на минулому засіданні ми отримали обіцянку, що цього разу вона буде пріоритетною. Це — ганебне завершення історії із саботажем цих перетворень, що тривала декілька останніх місяців.

Підтримувати трансформацію системи охорони здоров’я на словах замало. Бути прихильним змінам насправді — це працювати над ними та сприяти їхній реалізації. Завданням цього Уряду було зробити все для виконання Закону України “Про державні медичні гарантії”, який був ухвалений ще в 2017 році.

По всій країні спеціалізовані медичні заклади проходять процедуру реорганізації на комунальні некомерційні підприємства, щоб отримати фінансування за договорами з НСЗУ з 2020 року. Половина спеціалізованих медичних закладів уже автономізувалися, ще чверть перебувають у процесі реорганізації.

Ідея передати рішення про автономізацію національних медзакладів наступному Кабміну дуже небезпечна. Адже на автономізацію та підготовку до роботи за новими правилами потрібен час. Якщо розпочати цей процес за декілька місяців, коли запрацює новий Уряд — ці заклади можуть не встигнути пройти всю процедуру. Чотири національні медзаклади, які надають унікальні медичні послуги, можуть залишитися поза трансформацією і без фінансування у 2020 році.

На базі цих медзакладів мають бути створені неприбуткові казенні підприємства зі статусом наукової установи. Вони мають укласти договори з НСЗУ, стати частиною єдиного медичного простору та надавати послуги всім пацієнтам без винятків щодо статусу, зв’язків, майнового стану чи посади — за програмою медичних гарантій.

Блокування автономізації консервує зокрема і стару систему нарахування зарплат для медиків. Адже в автономізованому закладі зарплати та премії працівників визначаються спільно у колективному договорі, а заробітна плата керівника — у його контракті. Це — нова ефективна та мотивуюча система оплати праці, що замінює “зрівнялівку”.

Постанова про реорганізацію цих закладів не суперечить законодавству. Навпаки — вона створена з метою його виконання. Нагадаю, що всі заклади на рівні сімейної медицини (а це більше тисячі юридичних осіб) змогли розпочати трансформацію лише після автономізації. Ніхто від цього не постраждав, а всі сторони лише виграли. http://bit.ly/2z9Xuzn

Якщо новий Уряд справді матиме за мету продовжити трансформацію системи охорони здоров'я — це рішення буде ухвалене одним із перших.

 

gen_

З великою силою приходить велика відповідальність. В Україні медіа, а особливо великі телеканали, — мають величезну силу. Але часто забувають про свою відповідальність.

Вчора прес-служба Міністерство охорони здоров'я України отримала запит від телеканалу “Україна”.

“Просимо Вашої допомоги в отриманні відеокоментаря щодо таких питань:

1. Які можуть бути наслідки для здоров’я людини після сеансів екзорцизму, вигнання диявола та інших окультних обрядів?

2. Чи варто людям, що потребують психічної допомоги звертатися до так званих цілителів та священиків-екзорцистів за допомогою?”

Сумніваюсь, що Міністерству фінансів надходять запити від телеканалів з проханням про відеокоментарі про дерева, на яких ростуть гроші, а Міністерству інфраструктури — про плоску землю і трьох слонів, на яких вона тримається

Чому з усіх суспільно важливих тем, про які потенційно можна розповісти великій аудиторії, обирають теми саме такого характеру? Ми не вперше отримуємо запити, які могли би бути актуальними десь у XV, але аж ніяк не у XXI столітті. Такий фокус для медіа, що насправді мають велику аудиторію, далекий від здорового і відповідального. Особливо, враховуючи очевидність відповідей на вказані питання.

Якщо є бажання висвітлювати теми про здоров’я, рекомендую медіа обирати щось актуальне та потенційно корисне — теми про вакцинацію, репродуктивне здоров’я, здоровий спосіб життя чи зміни в медичній системі.

У руках медіа також відповідальність за здоров’я громадян. Якість вашого контенту — це й про якість нашого інформаційного середовища та безпеку.

Перестаньте ганятись за “злими духами” і пережитками минулого. Спробуйте більше часу присвятити детальному висвітленню правди та цінних для розвитку суспільства тем. Якщо робити це професійно, ці теми теж будуть популярними.

 

gen_

Кожна п’ята людина, хвора на туберкульоз, не знає про свій діагноз та не звертається по медичну допомогу. Небезпека криється також у тому, що така людина може за рік заразити ще 10-15. Хоча туберкульоз у більшості випадків виліковний. Тож важливо виявити хворобу на ранніх стадіях та вчасно розпочати лікування.

Перевірити свій ризик захворіти на туберкульоз можна за допомогою зручного тесту від Центр громадського здоров’я України ➡️ http://tbtest.phc.org.ua/

Скринінгова анкета є анонімною та містить 13 питань. Проходження тесту забере не більше 5 хвилин. Прості запитання допоможуть визначити, чи має людина ризики захворіти на туберкульоз. За результатами скринінгу можна отримати рекомендацію пройти додаткове обстеження. Водночас, важливо розуміти, що онлайн-тест не замінить консультацію вашого сімейного лікаря.

Не варто відкладати візит до лікаря, якщо маєте підозри або ж перші симптоми. За потреби лікар призначить додаткове обстеження.

➡️ Чому це важливо

▪️ Туберкульоз — це небезпечна хвороба, що передається через повітря. Заразитися можна під час тривалого перебування у закритому приміщенні разом з людиною, хворою на туберкульоз легень, яка кашляє і не отримує лікування.

▪️ Симптоми туберкульозу можуть не проявлятися протягом багатьох місяців, саме тому пацієнти часто звертаються на пізніх стадіях хвороби. Це призводить до ускладнень та тривалішого процесу лікування.

▪️ Перші прояви туберкульозу — кашель, який не припиняється понад 2 тижні, різке схуднення, нічна пітливість, слабкість.

▪️ В Україні під медичним наглядом перебувають 34 966 пацієнтом із туберкульозом. Щороку від туберкульозу помирають близько 3700 українців, кожного дня — близько 10 пацієнтів. http://bit.ly/2Zp8Cmp

▪️ Українські пацієнти мають доступ до діагностики й якісного лікування. Україна повністю фінансує закупівлю ліків від туберкульозу.

Своєчасне виявлення та лікування туберкульозу допоможе уникнути ускладнень хвороби та убезпечити інших людей від зараження.

Пройдіть тест, аби переконатися, чи не маєте ризиків захворіти на туберкульоз. Та поділіться цим посиланням із друзями та рідними.

➡ Спростування поширених міфів про туберкульоз: http://bit.ly/2P3JCBr

➡ Більше про план протидії туберкульозу в Україні: http://bit.ly/2ZfV1lu

➡ Більше про лікування туберкульозу: http://bit.ly/2Z5tYKn

#абивибулиздорові

 

gen_

Перші місяці роботи в МОЗ України мені постійно розповідали якісь історії про те, як організовувала роботу Раїса Богатирьова. Як вона ніколи не покидала свій “комплекс кабінетів міністра”, який виглядав як палац. Натомість інша частина Міністерства була в критичному стані зі старими туалетами та пошарпаними стінами.

Як усі мусили стояти струнко у коридорах, коли вона проходила поруч зі своїми охоронцями. Або ж як у неї “професійно” займалися закупівлями ліків та вакцин.

Богатирьова абсолютно не дбала про роботу МОЗУ, а велика частина працівників її боялися. Власне збагачення та керування оборудками в Міністерстві були її головною місією. Тут можна почитати більше про її діяльність (http://bit.ly/348tJNI), а тут про статки та маєтки, що належали сім’ї Богатирьових (http://bit.ly/32cjSoi).

20 серпня Голосіївський районний суд зобов‘язав прокуратуру Києва закрити провадження проти Богатирьової. Її підозрюють у заволодінні бюджетними коштами в особливо великих розмірах. Від слідства Богатирьова переховувалася протягом п’яти років. Але вчора вона вирішила повернутися в Україну і була затримана. Скоріш за все, скоро вона вийде на волю.

Уже будучи міністром охорони здоров‘я вона покривала схему з закупівель за кошти платників податків вакцин та туберкуліну у фірми свого сина. Антивакцинаторська кампанія, яка розпочалась в Україні, посилила сумніви у ефективності та безпечності вакцин і призвели до суттєвого спаду рівня вакцинації українців. Будучи секретарем РНБО у 2007-2012 роках, вона не спромоглась поставити національну безпеку країни вище власного збагачення.

За свідченнями СБУ, у 2012-2014 роках, коли вона була на посаді міністра, понад 1 мільярд гривень було вкрадено з бюджетних коштів на ліки. Корупційні схеми Богатирьової та її поплічників призвели до значного завищення цін на лікарські засоби і медичні вироби. В той час один з найбільших із найбільших дистриб'юторів фармацевтичної продукції, постачав ліки на замовлення МОЗУ за цінами завищеними на 20-40%. http://bit.ly/342KABj

Останні три роки нашу команду і зміни постійно атакують особи, які при Богатирьовій спокійно займали посади головних спеціалістів МОЗУ чи просто були “вхожими” до неї. Тодуров, Голубовська, Глузман, Донська — ви не знайдете критики діяльності міністра охорони здоров‘я України часів Януковича від цих та подібних людей. Їх влаштовував статус-кво та можливість “впливати” на важливі призначення, номенклатури закупівель чи просто сидіти поруч з топ-посадовцем. Людина, яка координувала закупівлі ліків у статусі радника Богатирьової, — Дмитро Підтуркін, тепер спокійно працює помічником майбутнього заступника голови вже нового комітету з питань охорони здоров‘я Валерія Дубіля (Батьківщина). http://bit.ly/2NAYkgR

Повернення Богатирьової до України є сигналом про початок нового етапу боротьби за здоров’я та безпеку українців. Її послідовники і партнери нікуди навіть не виїздили і останні роки займались саботажем системних зміни у сфері, де вони звикли про все “домовлятися”.

Сьогодні ці ж люди намагаються повернути собі цю можливість і скористатися нею сповна. Не віддати медичну сферу злодіям та вбивцям для нового політичного керівництва дуже легко, якщо вони поставлять здоров’я українців реальним пріоритетом.

 

gen_

Сьогодні полонені Росією бранці повернулися в Україну. Тепер надважливим завданням є повернення їх до нормального життя. Наслідки перебування у неволі дуже серйозні, тому всі бранці потребують якісної та вчасної фізичної і психологічної реабілітації.

Ступінь стресу, викликаний цим досвідом, залежить від умов перебування, психологічного досвіду, ступеня жорстокого поводження, а також культурного контексту. У випадку з українськими полоненими ситуація була вкрай критична. Багато з них, живучи у неволі, не мали доступу до нормальної медичної допомоги, постійно перебували під фізичним та емоційним тиском, нерідко переживали тортури та не мали можливості спілкуватися зі своїми рідними.

В умовах полону з'являється дуже багато стресорів. Усі вони мають фізичні або психологічні прояви. Серед фізичних — втрата ваги, виснаження, інфекційні хвороби, діарея, травми та поранення, харчова депривація, безсоння, наслідки пристосування до незвичних погодних умов. Психологічні включають нудьгу, тривале відчуття загрози, приниження, ізоляцію, апатію, страх перед тортурами та смертю, відчуття провини та розлуки зі своїми рідними, суїцидальні думки. http://bit.ly/2knxMDM

Найбільш ймовірні наслідки перебування у неволі — посттравматичний стресовий розлад, депресія, складнощі в адаптації, надмірне споживання психоактивних речовин та алкоголю, тривожні розлади, а також погіршення здоров’я через хронічні хвороби та появи, до прикладу, розладів шлунково-кишкового тракту через неповноцінне харчування, погіршення зору, серцеві розлади або туберкульоз. http://bit.ly/2knxMDM

Щоби подолати наслідки полону від самого початку з бранцями повинні працювати спеціально натреновані військові психологи. Вони допомагають їм керувати емоційними аспектами звільнення — зрозуміти свій досвід та його особливості. Такий метод називається “дебрифінг” — він включає повне опитування, деталізований огляд подій із систематичним вивченням фактів та емоційних реакцій, пов'язаних із цим досвідом. Цей метод ефективний та допомагає уникати серйозних посттравматичних стресових реакцій, депресії та інших психічних розладів, які можуть виникати як наслідки полону. Це — початок повернення до нормального життя. http://bit.ly/2lE1Hb3

Безумовно, всі бранці повинні пройти ретельний медичний огляд та отримати необхідну медичну допомогу. Перший огляд має відбутися одразу після звільнення та зосереджуватися на негайних потребах та ризиках для життя, які потрібно усунути якнайшвидше. Водночас варто звернути увагу на повернення до нормального харчування. Не менш ніж за 72 години має бути зібрана інформація про стан здоров’я. Наступна фаза передбачає комплексне медичне обстеження та лікування. На цьому етапі призначаються регулярні візити до лікаря та постійний моніторинг стану здоров’я. http://bit.ly/2k9rojk

На наступній фазі бранці можуть повноцінно повертатися до своїх рідних. Надання медичної допомоги продовжується в міру потреби її отримувати. Психологи повинні постійно залишатися залученими до спостереження процесу репатріації. Тісний контакт з психологом має тривати щонайменше рік після повернення з полону. http://bit.ly/2kAbvCH

Зараз до цього процесу міцно прикута увага ЗМІ. Спілкування з медіа, постійний інтерес та натовпи журналістів — це додатковий стрес та психологічний тиск на бранців. Його потрібно уникати. Тому під час спілкування з медіа психологи також можуть брати участь в наданні заяв. Важливо, щоби представники ЗМІ розуміли відповідальність своїх дій. Особливо, не ставили недоречних запитань і не намагалися переслідувати бранців та їхні сім’ї з метою отримати ексклюзивну інформацію. Зараз їм найбільше потрібні спокій та збереження особистого простору.

Водночас процес повернення бранців може бути важким для їхніх близьких. Важливо зберігати терпіння та сили упродовж всього цього періоду. За потреби — звернутися по психологічну підтримку чи допомогу також.

Родичам і близьким бранців та всім українцям варто пам‘ятати, що сьогодні лише перший день з довгого і непростого шляху повернення до життя на волі, який ми маємо допомогти пройти кожному. За тих, хто залишився у полоні, боротьба продовжується.

 

gen_

Пацієнт отримує якісну медичну послугу, а платить — НСЗУ Національна служба здоров'я України. 8500 грн — за пологи, 19 500 грн — за лікування одного інсульту, 15 800 грн — за лікування інфаркту. Саме стільки планує платити медзакладам НСЗУ з 2020 року за програмою медичних гарантій. Вона стане реальною альтернативою псевдобезкоштовній медицині — чіткий перелік послуг, які гарантує держава і чіткі тарифи для закладів, які укладуть договори НСЗУ.

Пацієнтам не доведеться платити за ці послуги зі своєї кишені — вони вже заплатили зі своїх податків. Медики зможуть отримати підвищену оплату праці у залежності від якості і кількості наданих послуг.

Чіткий перелік послуг, які передбачатиме програма медичних гарантій, стане відомий, коли Верховна Рада ухвалить бюджет на 2020 рік. Але до неї мають увійти послуги первинної, амбулаторно-поліклінічної, стаціонарної медичної допомоги, а також екстреної, паліативної медичної допомоги та реабілітації. http://bit.ly/2lNQC7q

➡️ Передусім програма покриватиме:

▪️лікування гострого мозкового інсульту

▪️лікування гострого інфаркту міокарда

▪️допомогу в пологах та неонатальна допомога

▪️ендоскопічні обстеження, спрямовані на ранню діагностику онкологічних захворювань.

За ці послуги медзаклади будуть отримувати оплату від НСЗУ за пріоритетним тарифом. А для пацієнтів це означає безоплатні та якісні послуги. Отримати їх можна буде за направленням свого сімейного лікаря — він є провідником пацієнта у новій системі охорони здоров’я.

Декларація буде потрібна не лише для того, щоб потрапити до сімейного лікаря чи безоплатно зробити щеплення. Тож якщо ви її досі не уклали — саме час. Як це зробити https://goo.gl/8KVRaV та чому це важливо: https://goo.gl/4MQEnN.

З 2020 року без направлення спеціалізовану медичну допомогу за потреби пацієнти отримають безоплатно, якщо звернуться до акушера-гінеколога, стоматолога, педіатра, психіатра, нарколога. А також — медичну допомогу при невідкладному стані. Якщо пацієнт звертається до вузького спеціаліста без направлення свого сімейного лікаря — ці послуги він/вона оплачують у касі за офіційно визначеними тарифами.

Наразі пацієнти вже можуть отримати ряд послуг безоплатно — на рівні сімейної медицини. Якщо в медзакладі вимагають або будуть вимагати кошти за вже оплачені послуги — можна звернутися на гарячу лінію 1677. НСЗУ має право розірвати договір із медзакладом-порушником, а це означатиме повну втрату фінансування.

Нагадаю, що аби отримувати фінансування у 2020 році, лікарні мають автономізуватися, стати комунальними некомерційним підприємствами, під’єднатися до електронної системи охорони здоров’я, комп’ютеризуватися та укласти договір з НСЗУ.

➡ Хто та як буде отримувати бюджетні кошти за медичні послуги з 2020 року: http://bit.ly/2kbDSHb

➡ Детальніше про те, як готуються зміни на рівні спеціалізованої допомоги: http://bit.ly/2ZVEYqb

➡ Що варто знати про рівні трансформації системи охорони здоров’я: http://bit.ly/2OR26Vw

 

gen_

Ответ на сообщение пользователя gen_ показать

Пацієнт отримує якісну медичну послугу, а платить — НСЗУ Національна служба здоров'я України. 8500 грн — за пологи, 19 500 грн — за лікування одного інсульту, 15 800 грн — за лікування інфаркту. Саме стільки планує платити медзакладам НСЗУ з 2020 року за програмою медичних гарантій. Вона стане реальною альтернативою псевдобезкоштовній медицині — чіткий перелік послуг, які гарантує держава і чіткі тарифи для закладів, які укладуть договори НСЗУ.

Пацієнтам не доведеться платити за ці послуги зі своєї кишені — вони вже заплатили зі своїх податків. Медики зможуть отримати підвищену оплату праці у залежності від якості і кількості наданих послуг.

Чіткий перелік послуг, які передбачатиме програма медичних гарантій, стане відомий, коли Верховна Рада ухвалить бюджет на 2020 рік. Але до неї мають увійти послуги первинної, амбулаторно-поліклінічної, стаціонарної медичної допомоги, а також екстреної, паліативної медичної допомоги та реабілітації. http://bit.ly/2lNQC7q

➡️ Передусім програма покриватиме:

▪️лікування гострого мозкового інсульту

▪️лікування гострого інфаркту міокарда

▪️допомогу в пологах та неонатальна допомога

▪️ендоскопічні обстеження, спрямовані на ранню діагностику онкологічних захворювань.

За ці послуги медзаклади будуть отримувати оплату від НСЗУ за пріоритетним тарифом. А для пацієнтів це означає безоплатні та якісні послуги. Отримати їх можна буде за направленням свого сімейного лікаря — він є провідником пацієнта у новій системі охорони здоров’я.

Декларація буде потрібна не лише для того, щоб потрапити до сімейного лікаря чи безоплатно зробити щеплення. Тож якщо ви її досі не уклали — саме час. Як це зробити https://goo.gl/8KVRaV та чому це важливо: https://goo.gl/4MQEnN.

З 2020 року без направлення спеціалізовану медичну допомогу за потреби пацієнти отримають безоплатно, якщо звернуться до акушера-гінеколога, стоматолога, педіатра, психіатра, нарколога. А також — медичну допомогу при невідкладному стані. Якщо пацієнт звертається до вузького спеціаліста без направлення свого сімейного лікаря — ці послуги він/вона оплачують у касі за офіційно визначеними тарифами.

Наразі пацієнти вже можуть отримати ряд послуг безоплатно — на рівні сімейної медицини. Якщо в медзакладі вимагають або будуть вимагати кошти за вже оплачені послуги — можна звернутися на гарячу лінію 1677. НСЗУ має право розірвати договір із медзакладом-порушником, а це означатиме повну втрату фінансування.

Нагадаю, що аби отримувати фінансування у 2020 році, лікарні мають автономізуватися, стати комунальними некомерційним підприємствами, під’єднатися до електронної системи охорони здоров’я, комп’ютеризуватися та укласти договір з НСЗУ.

➡ Хто та як буде отримувати бюджетні кошти за медичні послуги з 2020 року: http://bit.ly/2kbDSHb

➡ Детальніше про те, як готуються зміни на рівні спеціалізованої допомоги: http://bit.ly/2ZVEYqb

➡ Що варто знати про рівні трансформації системи охорони здоров’я: http://bit.ly/2OR26Vw

Чи не закохався ти, друже мій?

 

Metalll

Найближчим часом повідомлю про успіх у судовому процесі щодо фейків Дубінського, але поки розповімо про наближену тему — геморой

З гемороєм до лікарів звертаються рідше, ніж насправді хворіють, а ось за запитами в Google у 2017 році він обійшов хвороби, що передаються статевим шляхом. http://bit.ly/2pmtAX1 Це справді незручне питання. Здається, що єдиний вихід, це вірити рекламі протигеморойних безрецептурних препаратів. Але це лише здається.

Гемороїдальні вузли — це результат деструктивних змін в сполучній тканині прямої кишки і порушення циркуляції крові. Крові стає, умовно кажучи, забагато, і тонус судин втрачається. В гемороїдальних вузлах також відбувається запалення та утворення нових капілярів. Гемороїдальні вузли є майже в усіх, часто вони залишаються непоміченими.

Але з часом, особливо якщо щось спровокувало погіршення, з’являється безболісна артеріальна кровотеча під час дефекації, ректальний біль, випадання вузлів назовні, проблеми з дефекацією, і постійний дискомфорт.

Що провокує розвиток геморою? Фактори, що збільшують тиск всередині тіла і порушують венозний кровообіг.

▪ Закрепи через зневоднення чи брак рослинних волокон в раціоні, тривале натужування при спробі сходити в туалет

▪ Ожиріння (індекс маси тіла понад 30), особливо абдомінальне ожиріння (тулуба)

▪ Вагітність

▪ Старший вік

▪ Порушення тонусу м’язів тазового дна

▪ Анальний секс

▪ Сидяча робота і малорухливий спосіб життя

http://bit.ly/35JPPH9

http://bit.ly/2MF9TkU

Як діагностують геморой. Приводом запідозрити геморой є таке:

▪ Поява крові під час дефекації; зазвичай, кров яскраво-червона, бо це суміш венозної та артеріальної.

▪ Біль може бути наслідком анальної тріщини чи аноректального абсцесу, так званого парапроктиту (інфекційного запалення клітковини навколо прямої кишки).

▪ Відчутний чи помітний вузол всередині чи назовні анусу.

Зважайте, що біль може бути наслідком тріщини анусу чи аноректального абсцесса (інфекційного запалення).

Візиту до лікаря не уникнути, навіть коли вам ясно, що це геморой. Це тому, що він буває різного ступеню тяжкості. Від ступеня залежить схема лікування. Зазвичай, достатньо фізичного обстеження (аноскопії), без застосування більш інвазивних або дорогих методів.

Проте, в деяких випадках потрібно виключити можливість раку прямої кишки шляхом ендоскопічного дослідження, комп’ютерної томографії або іригоскопії. Вони не потрібні, якщо пацієнт із ректальною кровотечею молодший за 40 років, немає в сімейному анамнезі раку прямої кишки, в людини немає синдрому подразненого кишківника, анемії, втрати ваги, болю в животі, і терапія геморою наразі діє.

Приводом перевірити (і бажано відкинути) ризик раку є таке:

▪ Сімейний анамнез раку кишківника, аденоматозних поліпів, чи синдром Гарднера (спадковий аденоматозний поліпоз), або синдром Лінча (спадковий неполіпозний рак прямої кишки)

▪ Останні 10 років не проводили колоноскопію

▪ Анемія, втрата ваги, біль в животі

▪ Вік старше 45 років

При цьому потрібно також зробити аналіз калу на приховану кров. http://bit.ly/2MF9TkU

Які бувають гемороїдальні вузли?

Залежно від наявності зовнішніх чи внутрішніх вузоів їх стану розрізняють чотири стадії гемороїдальної хвороби. http://bit.ly/2pmtAX1:

Перший — лише внутрішні вузли

Другий — зовнішні, що самостійно вправляються

Третій — зовнішні, що потребують механічного виправлення

Четвертий — зовнішні, не вправляються взагалі, тромбовані або защемлені вузли

Гемороїдальні вузли 1 та 2 ступеню важкості лікують зміною способу життя, медикаментозно, і мінімально інвазивними методами, що не потребують перебування на стаціонарі. Дивно (насправді, ні), що медичні протоколи радять передусім не свічки.

Як запобігати та лікувати геморой:

▪ Їжте більше рослинних волокон. Метааналіз 7 клінічних досліджень показав, що такий підхід ефективний в половині випадків — кровотечі зменшилися. http://bit.ly/2MFcfQM

▪ Уникайте спраги і зневоднення.

Як наслідок достатнього споживання овочів, ягід, висівкового хліба та каш (клітковини), а також рідини, має налагодитися дефекація і відпасти потреба в тривалих потугах зі смартфоном, газетою чи сигаретою в руках. Тож і ризик загострення геморою зменшиться.

Ви правильно зрозуміли: якщо довго читати на новини на унітазі, то буде буквально butthurt. http://bit.ly/2pmtAX1

▪ Не корисно користуватись туалетним папером взагалі, а особливо якщо є прояви геморою. Натомість в усіх рекомендаціях пишуть про підмивання після туалету прохолодною водою, або користування вологими серветками без ароматизаторів та спирту.

▪ Якщо зміна раціону не допомагає, чи дефекація наразі дуже болісна і проблемна, потрібні послаблювальні.

▪ Вагітні жінки можуть приймати м’які проносні препарати, робити вправи Кегеля для тренування тазового дна, спати на лівому боці, уникати закрепів, та приймати флеботоніки. Хірургічне видалення допускають лише в крайніх, дуже важких випадках. http://bit.ly/2pmtAX1

▪ Потрібні також і ліки. Вони допомагають зменшити симптоматику гострого геморою, хоча наразі бракує даних про їхню ефективність.

З пероральних препаратів, тобто таблеток, найбільш виправданими є ті, що містять флавоноїди. Вони виступають в даному разі флеботоніками. Тобто завдяки їм судини краще тримають тонус, не розслабляються, мають меншу проникність, і менше запалюються. Решта — це топічні препарати — мазі, гелі, супозиторії, що зменшують біль чи тромбоз. Їх немає в протоколах лікування. Такі препарати можна купити без рецепта, і вони, ймовірно, зроблять краще, але вони не є системним рішенням проблеми геморою.

Що ж тоді є системним рішенням?

▪ Найпростіша процедура — це латексна лігування. Вона робиться спеціальним приладом, що чіпляє кільце на вузол, і той, з рештою, відпадає. Тут можна подивитися, як це виглядає на схемі. http://bit.ly/2MF9TkU

Такий спосіб є прийнятним для геморою навіть першого ступеня, і має мінімально болісні наслідки та середню (не найвищу) ефективність. Ймовірність рецидиву помірна. Саме цей спосіб радять в першу чергу, базуючись на оптимальному співвідношенні ефективності і травматичності.

▪ Інший спосіб — це фотокоагуляція інфрачервоним світлом. Ефективність низька, ймовірність рецидивів висока, але процедура безболісна і швидка. http://bit.ly/2MF9TkU

▪ Склеротерапія — це заповнення вузла спеціальним препаратом. Ефективність низька, ризик рецидиву високий. Склеротерапію використовують при 1-3 ступенях тяжкості геморою.

▪ Можлива також трансанальна деартеріалізація (прошивання артерій, які живлять вузол) з мукопексією чи без. Цей страшний термін означає хірургічну підтяжку гемороїдального вузла. Лігація артерій є помірно ефективною і мінімально інвазивною технологією. http://bit.ly/2pmtAX1

▪ Гемороїдоектомія — це хірургічне видалення вузлів. Попри травматизм втручання, сучасні технології дозволяють скоротити період реабілітації. Ймовірність рецидиву дуже низька, тому гемороїдектомія залишається у всіх ґайдлайнах з для лікування 3-4 стадії геморою.

▪ Пацієнти з тромбозом та защемленням гемороїдальних вузлів, відчувають сильний біль. Ускладненням такого стану є некроз тканин з ризиком приєднання інфекції. Такі пацієнти потребують гемороїдектомії, яка завжди виконується з використанням методик регіонарного чи загального знеболення.

Кілька корисних лінків:

➡Порівняння методів можете знайти тут: http://bit.ly/2MF9TkU, http://bit.ly/2BfEkc6

➡В цьому матеріалі — про геморой у пацієнтів з ослабленою імунною системою, цирозом чи тих, що приймають антикоагулянти: http://bit.ly/2MF9TkU

Наші поради стандартні: аби не було геморою, більше рухайтеся, контролюйте вагу, їжте більше овочів та цільнозернових злаків, вчасно звертайтеся до лікаря, та менше читайте новини в туалеті та від туалетних медіа.

#НезручніПитання

 

gen_

Бггггг))))

Найближчим часом повідомлю про успіх у судовому процесі щодо фейків Дубінського, але поки розповімо про наближену тему — геморой

 

gen_

Ответ на сообщение пользователя gen_ показать

Найближчим часом повідомлю про успіх у судовому процесі щодо фейків Дубінського, але поки розповімо про наближену тему — геморой

З гемороєм до лікарів звертаються рідше, ніж насправді хворіють, а ось за запитами в Google у 2017 році він обійшов хвороби, що передаються статевим шляхом. http://bit.ly/2pmtAX1 Це справді незручне питання. Здається, що єдиний вихід, це вірити рекламі протигеморойних безрецептурних препаратів. Але це лише здається.

Гемороїдальні вузли — це результат деструктивних змін в сполучній тканині прямої кишки і порушення циркуляції крові. Крові стає, умовно кажучи, забагато, і тонус судин втрачається. В гемороїдальних вузлах також відбувається запалення та утворення нових капілярів. Гемороїдальні вузли є майже в усіх, часто вони залишаються непоміченими.

Але з часом, особливо якщо щось спровокувало погіршення, з’являється безболісна артеріальна кровотеча під час дефекації, ректальний біль, випадання вузлів назовні, проблеми з дефекацією, і постійний дискомфорт.

Що провокує розвиток геморою? Фактори, що збільшують тиск всередині тіла і порушують венозний кровообіг.

▪ Закрепи через зневоднення чи брак рослинних волокон в раціоні, тривале натужування при спробі сходити в туалет

▪ Ожиріння (індекс маси тіла понад 30), особливо абдомінальне ожиріння (тулуба)

▪ Вагітність

▪ Старший вік

▪ Порушення тонусу м’язів тазового дна

▪ Анальний секс

▪ Сидяча робота і малорухливий спосіб життя

http://bit.ly/35JPPH9

http://bit.ly/2MF9TkU

Як діагностують геморой. Приводом запідозрити геморой є таке:

▪ Поява крові під час дефекації; зазвичай, кров яскраво-червона, бо це суміш венозної та артеріальної.

▪ Біль може бути наслідком анальної тріщини чи аноректального абсцесу, так званого парапроктиту (інфекційного запалення клітковини навколо прямої кишки).

▪ Відчутний чи помітний вузол всередині чи назовні анусу.

Зважайте, що біль може бути наслідком тріщини анусу чи аноректального абсцесса (інфекційного запалення).

Візиту до лікаря не уникнути, навіть коли вам ясно, що це геморой. Це тому, що він буває різного ступеню тяжкості. Від ступеня залежить схема лікування. Зазвичай, достатньо фізичного обстеження (аноскопії), без застосування більш інвазивних або дорогих методів.

Проте, в деяких випадках потрібно виключити можливість раку прямої кишки шляхом ендоскопічного дослідження, комп’ютерної томографії або іригоскопії. Вони не потрібні, якщо пацієнт із ректальною кровотечею молодший за 40 років, немає в сімейному анамнезі раку прямої кишки, в людини немає синдрому подразненого кишківника, анемії, втрати ваги, болю в животі, і терапія геморою наразі діє.

Приводом перевірити (і бажано відкинути) ризик раку є таке:

▪ Сімейний анамнез раку кишківника, аденоматозних поліпів, чи синдром Гарднера (спадковий аденоматозний поліпоз), або синдром Лінча (спадковий неполіпозний рак прямої кишки)

▪ Останні 10 років не проводили колоноскопію

▪ Анемія, втрата ваги, біль в животі

▪ Вік старше 45 років

При цьому потрібно також зробити аналіз калу на приховану кров. http://bit.ly/2MF9TkU

Які бувають гемороїдальні вузли?

Залежно від наявності зовнішніх чи внутрішніх вузоів їх стану розрізняють чотири стадії гемороїдальної хвороби. http://bit.ly/2pmtAX1:

Перший — лише внутрішні вузли

Другий — зовнішні, що самостійно вправляються

Третій — зовнішні, що потребують механічного виправлення

Четвертий — зовнішні, не вправляються взагалі, тромбовані або защемлені вузли

Гемороїдальні вузли 1 та 2 ступеню важкості лікують зміною способу життя, медикаментозно, і мінімально інвазивними методами, що не потребують перебування на стаціонарі. Дивно (насправді, ні), що медичні протоколи радять передусім не свічки.

Як запобігати та лікувати геморой:

▪ Їжте більше рослинних волокон. Метааналіз 7 клінічних досліджень показав, що такий підхід ефективний в половині випадків — кровотечі зменшилися. http://bit.ly/2MFcfQM

▪ Уникайте спраги і зневоднення.

Як наслідок достатнього споживання овочів, ягід, висівкового хліба та каш (клітковини), а також рідини, має налагодитися дефекація і відпасти потреба в тривалих потугах зі смартфоном, газетою чи сигаретою в руках. Тож і ризик загострення геморою зменшиться.

Ви правильно зрозуміли: якщо довго читати на новини на унітазі, то буде буквально butthurt. http://bit.ly/2pmtAX1

▪ Не корисно користуватись туалетним папером взагалі, а особливо якщо є прояви геморою. Натомість в усіх рекомендаціях пишуть про підмивання після туалету прохолодною водою, або користування вологими серветками без ароматизаторів та спирту.

▪ Якщо зміна раціону не допомагає, чи дефекація наразі дуже болісна і проблемна, потрібні послаблювальні.

▪ Вагітні жінки можуть приймати м’які проносні препарати, робити вправи Кегеля для тренування тазового дна, спати на лівому боці, уникати закрепів, та приймати флеботоніки. Хірургічне видалення допускають лише в крайніх, дуже важких випадках. http://bit.ly/2pmtAX1

▪ Потрібні також і ліки. Вони допомагають зменшити симптоматику гострого геморою, хоча наразі бракує даних про їхню ефективність.

З пероральних препаратів, тобто таблеток, найбільш виправданими є ті, що містять флавоноїди. Вони виступають в даному разі флеботоніками. Тобто завдяки їм судини краще тримають тонус, не розслабляються, мають меншу проникність, і менше запалюються. Решта — це топічні препарати — мазі, гелі, супозиторії, що зменшують біль чи тромбоз. Їх немає в протоколах лікування. Такі препарати можна купити без рецепта, і вони, ймовірно, зроблять краще, але вони не є системним рішенням проблеми геморою.

Що ж тоді є системним рішенням?

▪ Найпростіша процедура — це латексна лігування. Вона робиться спеціальним приладом, що чіпляє кільце на вузол, і той, з рештою, відпадає. Тут можна подивитися, як це виглядає на схемі. http://bit.ly/2MF9TkU

Такий спосіб є прийнятним для геморою навіть першого ступеня, і має мінімально болісні наслідки та середню (не найвищу) ефективність. Ймовірність рецидиву помірна. Саме цей спосіб радять в першу чергу, базуючись на оптимальному співвідношенні ефективності і травматичності.

▪ Інший спосіб — це фотокоагуляція інфрачервоним світлом. Ефективність низька, ймовірність рецидивів висока, але процедура безболісна і швидка. http://bit.ly/2MF9TkU

▪ Склеротерапія — це заповнення вузла спеціальним препаратом. Ефективність низька, ризик рецидиву високий. Склеротерапію використовують при 1-3 ступенях тяжкості геморою.

▪ Можлива також трансанальна деартеріалізація (прошивання артерій, які живлять вузол) з мукопексією чи без. Цей страшний термін означає хірургічну підтяжку гемороїдального вузла. Лігація артерій є помірно ефективною і мінімально інвазивною технологією. http://bit.ly/2pmtAX1

▪ Гемороїдоектомія — це хірургічне видалення вузлів. Попри травматизм втручання, сучасні технології дозволяють скоротити період реабілітації. Ймовірність рецидиву дуже низька, тому гемороїдектомія залишається у всіх ґайдлайнах з для лікування 3-4 стадії геморою.

▪ Пацієнти з тромбозом та защемленням гемороїдальних вузлів, відчувають сильний біль. Ускладненням такого стану є некроз тканин з ризиком приєднання інфекції. Такі пацієнти потребують гемороїдектомії, яка завжди виконується з використанням методик регіонарного чи загального знеболення.

Кілька корисних лінків:

➡Порівняння методів можете знайти тут: http://bit.ly/2MF9TkU, http://bit.ly/2BfEkc6

➡В цьому матеріалі — про геморой у пацієнтів з ослабленою імунною системою, цирозом чи тих, що приймають антикоагулянти: http://bit.ly/2MF9TkU

Наші поради стандартні: аби не було геморою, більше рухайтеся, контролюйте вагу, їжте більше овочів та цільнозернових злаків, вчасно звертайтеся до лікаря, та менше читайте новини в туалеті та від туалетних медіа.

#НезручніПитання

Пусть не пиздит, анальный секс как раз - профилактика геморроя)

 

Шеф

Ответ на сообщение пользователя Шеф показать

Пусть не пиздит, анальный секс как раз - профилактика геморроя)

Так, пам'ятаю, мальвіна якось хвалилася)

 

gen_

Супрун все таки - толкова баба.

 

Mahno

Супрун нормальна людина!

Вся хвиля негативу на неї полилася від тих, кому вона обрубала мільярдні потоки, а те гівно підхопила свора ватоголових недоумкуватих підерасів, як ото Столяров.

Звісно, як і в будь якого реформатора було багато питань. Та вона була майже сама між зміїного клубка. І зверху не було компетентної людини яка б дала напрямки реформ.

 

K. A. Valderrama

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3
Мапа сайту Повна версія Оновити