Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
В Киеве большой митинг!
Ответ на сообщение пользователя VD73 показать

Эт почему не смогут? Чего им не хватит?

Тому що их никто в туда не пустит!

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя VD73 показать

Эт почему не смогут? Чего им не хватит?

Тебе не понятно? Они не Петя. Только Петя может спасти Украину

 

Sith

О,и перед КМ было 4000,за пенсии и зарплаты! Правильно,душить их блядей надо!

Пенсии блядь в 1500 гэвэнэ..,ёбаный геноцид....

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

Тебе не понятно? Они не Петя. Только Петя может спасти Украину

Да!

 

maxx

Счас по Интеру покакзывают

 

maxx

 

maxx

Мало людей говорите было? угу...

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

Мало людей говорите было? угу...

Та дохуя!

 

VD73

Ответ на сообщение пользователя VD73 показать

Та дохуя!

Так да!

Но рвв выше писал что мало.

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

Так да!

Но рвв выше писал что мало.

Я там був опів на четверту, людей було мало, перед кабміном не було жодного...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Я там був опів на четверту, людей було мало, перед кабміном не було жодного...

Их нарисовали?

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Я там був опів на четверту, людей було мало, перед кабміном не було жодного...

так бы и сказал людей ровно 53 человека, саак бабло спиздил а бесплатно никто не захотел прийти.

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

так бы и сказал людей ровно 53 человека, саак бабло спиздил а бесплатно никто не захотел прийти.

Тю йоп... я не можу зрозуміти, в чому претензії? Я особисто їхав і кажу те що бачив на власні очі в 15.30. Що там було в 14.00 - я не знаю. Але де усі поділись за півтори години?

Ще цікавий момент, завжди перекривали Хрещатик від михайлівської, сьогодні - від європейки.

Люди ходили, але масовості не побачив. Прикольнув мужик в полосатій робі зека...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Я там був опів на четверту, людей було мало, перед кабміном не було жодного...

мітинг закінчився о 14-30. Людей було найбільше за увесь час. Тисяч 30. Метро не працювало дійсно.

 

Winkey

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Тю йоп... я не можу зрозуміти, в чому претензії? Я особисто їхав і кажу те що бачив на власні очі в 15.30. Що там було в 14.00 - я не знаю. Але де усі поділись за півтори години?

Ще цікавий момент, завжди перекривали Хрещатик від михайлівської, сьогодні - від європейки.

Люди ходили, але масовості не побачив. Прикольнув мужик в полосатій робі зека...

мітинг почався о 12-00. Масовості не було...Навіть не знає початку мітингу.

 

Winkey

Передивися тільки що новини... Що за мітинг без плану дій? Ну відставка президента зрозуміло... а далі що??? Які 300 депутатів? Чому саме 300 а 333? І саме головне що за жопа всядеться в крісло президента? Саакашвілі? Якщо він то його депортація дуже схожа на продуманий план зробити грузіна жертвою,а потім зібрати вокруг його людей...

Да і 1,5 роки тому він був вірним песиком Пєті а тут вдруг такі куражі... НЕ ПІДТРИМУЮ!!!

а може я вже бачу круом заговори?)

 

Кадиров

не слухайте місцевих терпил уїбанів. Мітинги був велелюдний. Сила протесту наростає. З першого мітингу до сьогодні кількість людей виросла в 10 разів. Такими темпами скоро буде 100 тисяч.

 

Winkey

Ответ на сообщение пользователя Winkey показать

мітинг почався о 12-00. Масовості не було...Навіть не знає початку мітингу.

Не знаю, і що? Це мій обов'язок? Я написав що було коли проїздив.

 

rvv1

Не впевнений щодо 30тис., але це - наймасовіша хода з 14 року. Я так думаю.

 

gen_

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Не знаю, і що? Це мій обов'язок? Я написав що було коли проїздив.

а навіщо ти це пишеш, якщо ти уявлення не мав коли мітинг мав починатися? Га, шоколадний дурник?

 

Winkey

Ответ на сообщение пользователя Winkey показать

а навіщо ти це пишеш, якщо ти уявлення не мав коли мітинг мав починатися? Га, шоколадний дурник?

Від шоколадного дурника чую. Писали на цій гілці, що мітинг почався в 14. За півтори години зникли? І що це за мітинг навіть на 3.5 години? Для галочки?

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Від шоколадного дурника чую. Писали на цій гілці, що мітинг почався в 14. За півтори години зникли? І що це за мітинг навіть на 3.5 години? Для галочки?

пиздець...А що ніхто не помер, теж не діло? Треба вмирати за святу ідею? Ох і рабство в цих генах заховане...

Вийде мільйон, через 4 години всі щурі потікають по Марбельям. То нас зливали так звані опозиціонери. Замирювали людей, тримали місяцями. Подивись на досвід Ісландії і ПК за останній рік. На півгодини люди виходили і ніхто не збирався вмирати. Бо це тупо. Не треба вмирати. За цю владу ні один коп не буде стояти, це треба було побачити на власні очі. Їм чхати на владу. Ця влада слабка як ніколи.

 

Winkey

Ответ на сообщение пользователя Winkey показать

пиздець...А що ніхто не помер, теж не діло? Треба вмирати за святу ідею? Ох і рабство в цих генах заховане...

Вийде мільйон, через 4 години всі щурі потікають по Марбельям. То нас зливали так звані опозиціонери. Замирювали людей, тримали місяцями. Подивись на досвід Ісландії і ПК за останній рік. На півгодини люди виходили і ніхто не збирався вмирати. Бо це тупо. Не треба вмирати. За цю владу ні один коп не буде стояти, це треба було побачити на власні очі. Їм чхати на владу. Ця влада слабка як ніколи.

Да ця влада дійсно слабка... но ми вже раз скинули так владу... і що? Без плану дій і нормального лідера це все повний брєд... знову сяде якесь уйо*біще!

 

Кадиров

Ответ на сообщение пользователя Winkey показать

пиздець...А що ніхто не помер, теж не діло? Треба вмирати за святу ідею? Ох і рабство в цих генах заховане...

Вийде мільйон, через 4 години всі щурі потікають по Марбельям. То нас зливали так звані опозиціонери. Замирювали людей, тримали місяцями. Подивись на досвід Ісландії і ПК за останній рік. На півгодини люди виходили і ніхто не збирався вмирати. Бо це тупо. Не треба вмирати. За цю владу ні один коп не буде стояти, це треба було побачити на власні очі. Їм чхати на владу. Ця влада слабка як ніколи.

Ну от ти такий тіпо прохаваний, можеш мені пояснити який зиск в таких мітингах в неділю? Я ще можу зрозуміти на площах. А якого пертись до пустих кабміну і ради? Перед ким вони там виступали і від кого щось вимагали???

І от непотрібно тут Ісландію до прикладу, там таки справжня демократія де такі мітинги показують настрої населення перед виборами і судді з прокурорами реагують на офшорні скандали. А в нас? Да чхала влада на ці 30 тисяч. Нажаль в нас реальні зміни можливі тільки через кров.

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Ну от ти такий тіпо прохаваний, можеш мені пояснити який зиск в таких мітингах в неділю? Я ще можу зрозуміти на площах. А якого пертись до пустих кабміну і ради? Перед ким вони там виступали і від кого щось вимагали???

І от непотрібно тут Ісландію до прикладу, там таки справжня демократія де такі мітинги показують настрої населення перед виборами і судді з прокурорами реагують на офшорні скандали. А в нас? Да чхала влада на ці 30 тисяч. Нажаль в нас реальні зміни можливі тільки через кров.

а нам треба виходити, щоб показати легітимність народного волеявиявлення. Бо легитімнисть досягається БІЛЬШІСТЮ. Всьому світу, свиням біля корита, самим собі, врешті решт. Вийде міліон і це буде ЛЕГІТИМНИМ свідченням того, що українці хочуть відставки для Президента. А далі буде ще цікавіше.

А так, поки мітинги не набули ознак легітимності, нічого не буде. Їх легко маргіналізувати, маючи в руках всі важелі впливу на інформаційне поле.

 

Winkey

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Ну от ти такий тіпо прохаваний, можеш мені пояснити який зиск в таких мітингах в неділю? Я ще можу зрозуміти на площах. А якого пертись до пустих кабміну і ради? Перед ким вони там виступали і від кого щось вимагали???

І от непотрібно тут Ісландію до прикладу, там таки справжня демократія де такі мітинги показують настрої населення перед виборами і судді з прокурорами реагують на офшорні скандали. А в нас? Да чхала влада на ці 30 тисяч. Нажаль в нас реальні зміни можливі тільки через кров.

так 30 тисяч нічого не змінять, він каже щоб вийшов мільйон...

 

Кадиров

Ответ на сообщение пользователя Winkey показать

а нам треба виходити, щоб показати легітимність народного волеявиявлення. Бо легитімнисть досягається БІЛЬШІСТЮ. Всьому світу, свиням біля корита, самим собі, врешті решт. Вийде міліон і це буде ЛЕГІТИМНИМ свідченням того, що українці хочуть відставки для Президента. А далі буде ще цікавіше.

А так, поки мітинги не набули ознак легітимності, нічого не буде. Їх легко маргіналізувати, маючи в руках всі важелі впливу на інформаційне поле.

Ну добре, вийшов мільйон, чисто теоретично, припустимо, що влада погодиться на перевибори. І що далі? А далі буде те саме, бо виберуть тих самих...

Почитав про лозунги - да Цук ніякої конкретики, інформації про мітинг - кіт наплакав...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя Кадиров показать

так 30 тисяч нічого не змінять, він каже щоб вийшов мільйон...

мільйон все змінить. І дуже просто. Влада просто почне сипатися по годинам, навіть не по дням. Побіжать перші щурі відразу, за ними інші, а там і в головного щура серце не витримає. Зараз ситуація зовсім не схожа на 13-й рік, НІХТО не буде захищати цю владу. Вони самі все здадуть. І зараз є лідери, які розуміють це і які не будуть мутити договорняків з Порохом.

 

Winkey

Ответ на сообщение пользователя Winkey показать

мільйон все змінить. І дуже просто. Влада просто почне сипатися по годинам, навіть не по дням. Побіжать перші щурі відразу, за ними інші, а там і в головного щура серце не витримає. Зараз ситуація зовсім не схожа на 13-й рік, НІХТО не буде захищати цю владу. Вони самі все здадуть. І зараз є лідери, які розуміють це і які не будуть мутити договорняків з Порохом.

а кто лидеры?

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

а кто лидеры?

переважно грузини. :)

 

Winkey

Мапа сайту Повна версія Оновити