Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
В Киеве большой митинг!

В лідерах зараз Чумак, як не дивно. Саака виступав по скайпу, була трансляція. Людей дійсно було багато, просто ті хто прийшов на Майдан не знав, що тре 'ти до Михайливської. На 14:00 десь під 10тис. було. Потім частина пішла на пл.Конституції, більшість полишилась на Михайливській. Багато було титушні у жокейках, котрі ховали свої обличчя під балаклавою, на спині був напис поліція. Практично в кожному підвіррі тусовались окремими групами по всьому Хрещатику. Народ дуже незадовільний Баригою.

 

nataniel

Ответ на сообщение пользователя Winkey показать

пиздець...А що ніхто не помер, теж не діло? Треба вмирати за святу ідею? Ох і рабство в цих генах заховане...

Вийде мільйон, через 4 години всі щурі потікають по Марбельям. То нас зливали так звані опозиціонери. Замирювали людей, тримали місяцями. Подивись на досвід Ісландії і ПК за останній рік. На півгодини люди виходили і ніхто не збирався вмирати. Бо це тупо. Не треба вмирати. За цю владу ні один коп не буде стояти, це треба було побачити на власні очі. Їм чхати на владу. Ця влада слабка як ніколи.

Терпилы..., а кто, а шо, а дэ....

 

maxx

Без разницы кто и шо.., этих на хуй, точка!

 

maxx

Помнится как кроля с премьера требовали отставки. Тот за трибуну зубами вцепился.

Шмеля точно так. Только Кравчуку хватило воли уйти в отставку. Остальной шобле только через кровь угодно...

 

Olegechek

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

влада завжди повинна пам'ятати ось про це

https://www.youtube.com/watch?v=ghVW4h4LPvU

https://www.youtube.com/watch?v=FvrNsklTTaU

https://www.youtube.com/watch?v=Osb8oC4gm20

і що?! Чого вона повинна цього боятися? Що це нам дало? Всралися, як завжди.

Та загинуло там 100 чортів, їм похуй. Хоч тисяча, хоч мільйон. З 1991-го року нас стало менше на 15 мільйонів, а він лякає цих виродків якимись безпорядками. Прибіг політрук з ранку на гілку гасла гаслювати. Ти як дитина, їй богу.

 

Winkey

Ответ на сообщение пользователя Winkey показать

і що?! Чого вона повинна цього боятися? Що це нам дало? Всралися, як завжди.

Та загинуло там 100 чортів, їм похуй. Хоч тисяча, хоч мільйон. З 1991-го року нас стало менше на 15 мільйонів, а він лякає цих виродків якимись безпорядками. Прибіг політрук з ранку на гілку гасла гаслювати. Ти як дитина, їй богу.

100%!

 

maxx

У нас вообще нация терпил и невдах..., то Хмельницкий, то Грушевский, то под кацапами, то под ляхами...пороблэно здесь...

После кровавого Майдана и войны, которая непонятно еще когда и чем закончится.. ( наверняка как всегда),и отакое вот что счас?? Та ну нах....

Исландские рыбаки с мохожорами и те не терпилы...

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

У нас вообще нация терпил и невдах..., то Хмельницкий, то Грушевский, то под кацапами, то под ляхами...пороблэно здесь...

После кровавого Майдана и войны, которая непонятно еще когда и чем закончится.. ( наверняка как всегда),и отакое вот что счас?? Та ну нах....

Исландские рыбаки с мохожорами и те не терпилы...

стоп, стоп. Терпил і рабів. Правда. Тисячолітня історія суцільних поразок. Крім...Хмельницького. Він був переможцем, ти не правий.

 

Winkey

Винки прав, а чего власть должна бояться? Кого-то расстреляли? Или может быть внезапно кто-то сел в тюрьму?

К сожалению власть наоборот утвердилась во мнении, что : а) либо получится безнаказанно отпетлять в Ростов б) можно и здесь остаться, ну придется пару раз сходить в прокуратуру.

 

Chester

Ответ на сообщение пользователя Winkey показать

стоп, стоп. Терпил і рабів. Правда. Тисячолітня історія суцільних поразок. Крім...Хмельницького. Він був переможцем, ти не правий.

А с кацапами не он договор подписал??

Про рабов естественно, тож и имею ввиду! Вся история, да!

Бо нация здобулыстов..., здобул ото, и насрать что у его соседа корова сдохла последняя..

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя Chester показать

Винки прав, а чего власть должна бояться? Кого-то расстреляли? Или может быть внезапно кто-то сел в тюрьму?

К сожалению власть наоборот утвердилась во мнении, что : а) либо получится безнаказанно отпетлять в Ростов б) можно и здесь остаться, ну придется пару раз сходить в прокуратуру.

оце логічна думка, незалежно від того хто б її сказав, Честер чи Аміак. А так складається враження, що Аміак якийсь ідеаліст популіст, дуже далекий від реалій, який в Україні і ніколи не жив толком. Сидить в екзилі і шукає собі наркотик на звитягах Батьківщини...

 

Winkey

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

А с кацапами не он договор подписал??

Про рабов естественно, тож и имею ввиду! Вся история, да!

Бо нация здобулыстов..., здобул ото, и насрать что у его соседа корова сдохла последняя..

Я про перемоги в битвах. Корсунь, Жовті Води, Пилявці. А його роль в історії хай історики оцінюють.

 

Winkey

Ответ на сообщение пользователя Chester показать

Винки прав, а чего власть должна бояться? Кого-то расстреляли? Или может быть внезапно кто-то сел в тюрьму?

К сожалению власть наоборот утвердилась во мнении, что : а) либо получится безнаказанно отпетлять в Ростов б) можно и здесь остаться, ну придется пару раз сходить в прокуратуру.

Проверка была слепотрастами, схавали, ага, ну нате вам тогда роттердамы, РАБ тарифы ( спецом название сделали, глумятся суки), и все борщи остальные...

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

У нас вообще нация терпил и невдах..., то Хмельницкий, то Грушевский, то под кацапами, то под ляхами...пороблэно здесь...

После кровавого Майдана и войны, которая непонятно еще когда и чем закончится.. ( наверняка как всегда),и отакое вот что счас?? Та ну нах....

Исландские рыбаки с мохожорами и те не терпилы...

Про исландцев

Перед зданием парламента Исландии лежит расколотый камень «Монумент Гражданскому Неповиновению», на котором написано следующее: «Если правительство нарушает права людей, то восстание — их священное право и обязанность».(с)

http://fakeoff.org/image/resize/900/0/58/89/5889c5...

 

Upiter

Ответ на сообщение пользователя Winkey показать

Я про перемоги в битвах. Корсунь, Жовті Води, Пилявці. А його роль в історії хай історики оцінюють.

А к чему все привело?

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя Upiter показать

Про исландцев

Перед зданием парламента Исландии лежит расколотый камень «Монумент Гражданскому Неповиновению», на котором написано следующее: «Если правительство нарушает права людей, то восстание — их священное право и обязанность».(с)

http://fakeoff.org/image/resize/900/0/58/89/5889c5...

Так красавцы!

А мы фуфлыжники...

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

А к чему все привело?

ну я не історик, хай Онотолє Васерман оцінить. Намагався створити українську державу, а вийшло, як вийшло. Не помиляється той, хто нічого не робить.

 

Winkey

респект всем, кто собираются, но импичмент, отставка- это не вариант. Рыло надо заставить работать. Вопрос каким методом, я склоняюсь методом страйков, генеральных с привлечением профсоюзов. Но это ИМХО конечно.

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

Так красавцы!

А мы фуфлыжники...

та ісландці взагалі красені. Вони і бритів колись нагнули в неоголошеній війні. І футбол вміють грати. 600 тисяч чоловік, які дуже добре знають, що таке гідність і самоповага.

 

Winkey

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

респект всем, кто собираются, но импичмент, отставка- это не вариант. Рыло надо заставить работать. Вопрос каким методом, я склоняюсь методом страйков, генеральных с привлечением профсоюзов. Но это ИМХО конечно.

ще один наїв. За 4 роки Рило-2 не працювало, а тут ти його змусиш? Тільки люстрація, бажано через повішання, щоб іншим було зрозуміло чого їм чекати в разі чого. І переглянути конституцію, два роки президентський термін і ревізія. Пройшов резівію, ще 2. 2+2, як контракт в футболі.

 

Winkey

а то сидять підари, знають, що їм 5 років можна красти БЕЗКАРНО і розказують казки про 2020-й рік. Нахуй. 2 роки і нахуй, під суд, якщо не виконав обіцянки.

 

Winkey

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

респект всем, кто собираются, но импичмент, отставка- это не вариант. Рыло надо заставить работать. Вопрос каким методом, я склоняюсь методом страйков, генеральных с привлечением профсоюзов. Но это ИМХО конечно.

Нет у нас профсоюзов, вернее они есть, но они не независимы.

З.Ы. Я даже не знаю каким методом можно заставить эту власть работать...

 

Chester

Ответ на сообщение пользователя Winkey показать

і що?! Чого вона повинна цього боятися? Що це нам дало? Всралися, як завжди.

Та загинуло там 100 чортів, їм похуй. Хоч тисяча, хоч мільйон. З 1991-го року нас стало менше на 15 мільйонів, а він лякає цих виродків якимись безпорядками. Прибіг політрук з ранку на гілку гасла гаслювати. Ти як дитина, їй богу.

що ти там вякаєшь чудо в пір'ях ?

я до тебе додому прийшов чи що ?

не подобається не дивись

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Winkey показать

не слухайте місцевих терпил уїбанів. Мітинги був велелюдний. Сила протесту наростає. З першого мітингу до сьогодні кількість людей виросла в 10 разів. Такими темпами скоро буде 100 тисяч.

дай боже..

 

porvi

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

що ти там вякаєшь чудо в пір'ях ?

я до тебе додому прийшов чи що ?

не подобається не дивись

ги. Ти як завжди з фіксаціями. Не переживай, я проти тебе нічого не маю проти.

 

Winkey

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

У нас вообще нация терпил и невдах..., то Хмельницкий, то Грушевский, то под кацапами, то под ляхами...пороблэно здесь...

После кровавого Майдана и войны, которая непонятно еще когда и чем закончится.. ( наверняка как всегда),и отакое вот что счас?? Та ну нах....

Исландские рыбаки с мохожорами и те не терпилы...

У нас вообще нация терпил и невдах..

---

ну зачем так сразу обо всех

вот ты лично например, никогда не терпел произвола в первых рядах рвался в бой и так далее

и невдахой тебя назвать трудно, лаве машина квартира и положение в обществе имеются

не ужели ты думаешь, что один такой особенный в Украине ?

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Chester показать

Нет у нас профсоюзов, вернее они есть, но они не независимы.

З.Ы. Я даже не знаю каким методом можно заставить эту власть работать...

А є проста відповідь, тільки "радикали" чомусь до неї не дійдуть, може мізків не вистачає, або вони ніхуя не радикали... просто спалити пару десятків судівських хоромів, з усіма хто там буде... ну або менш радикальний - перевести суддів на виборчу систему...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя Winkey показать

ги. Ти як завжди з фіксаціями. Не переживай, я проти тебе нічого не маю проти.

так а навіщо політруком обзиватися

я тут завжди пишу те що думаю, причому як флюгер свою позицію не міняю

хочеш дослухайся, хочеш нахуй посилай)

 

аммиак

Але на другий варіант вже влада не піде, бо дійсно незалежна судова система нахуй верхушці не впала...

 

rvv1

Мапа сайту Повна версія Оновити