Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Обухом в скроню! :(

ыыыыыыы ........тобто вальцман мав залишити в армію стару зарплатню ? Тоді б ті самі воністаботи розказували як вальцман нищить армію .

А так рейдж вирішив закосити під уважаєміх . Ті накручують істеріку "візитами в аксьоновку" і переглядом концертів кобзона . Рейдж вигадав офіцера , що хотів його розстріляти

 

Січеслав

Ответ на сообщение пользователя bebebeua показать

Так армия в народ стрелять собралась, который хочет турнуть ...

Прям вся армія? Прям з усього?

Шиза прогресує.

 
Ответ на сообщение пользователя Chester показать

Тебе пересказать вкратце? Прочитай сам, она небольшая, и там даже школьнику все понятно должно быть.

а теперь покажи, где там вещи, о которых ты написал.

 

Malder

Ответ на сообщение пользователя Січеслав показать

ыыыыыыы ........тобто вальцман мав залишити в армію стару зарплатню ? Тоді б ті самі воністаботи розказували як вальцман нищить армію .

А так рейдж вирішив закосити під уважаєміх . Ті накручують істеріку "візитами в аксьоновку" і переглядом концертів кобзона . Рейдж вигадав офіцера , що хотів його розстріляти

Ні, ну нормальний вкид. Тільки Йуля може врятувати ....

 
Ответ на сообщение пользователя Malder показать

так які питання?

на розгляд та голосування.

хоча, свідомо чи несвідомо, перелік вимог звужено.

Ну от тебе список узгоджених вимог не дивує ? Якщо в такому вигляді всі ці вимоги реалізувати, то Президент отримає необмежену владу над свою фракцією ( скільки там бунтарів пройшли по списку БПП ? Найєм ? Лещенко ? ) і практично повну владу над Парламентом .

Пєтя розводить вас , як лохів ! Грузин -- цяцька в руках бариги .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Ну от тебе список узгоджених вимог не дивує ? Якщо в такому вигляді всі ці вимоги реалізувати, то Президент отримає необмежену владу над свою фракцією ( скільки там бунтарів пройшли по списку БПП ? Найєм ? Лещенко ? ) і практично повну владу над Парламентом .

Пєтя розводить вас , як лохів ! Грузин -- цяцька в руках бариги .

так в добру путь!

все завтра можна проголосувати за півгодини.

Дивно тільки чого це Петро до сьогодні не організував собі необмежену владу :))))

 

Malder

Ответ на сообщение пользователя Upiter показать

Не сподобався менеджер, треба звільнити. А ось хер там. Практично неможливо.

А хто вирішив, що ТРЕБА? Розпіарена акція зібрала АЖ 6 тис чоловік . 6 тис, Карл!!!! Без вимоги відставки .

Хто вирішив?

 
Ответ на сообщение пользователя Malder показать

а теперь покажи, где там вещи, о которых ты написал.

А я написал текст присяги?

 

Chester

Ответ на сообщение пользователя Эпсилон Тукана показать

Прям вся армія? Прям з усього?

Шиза прогресує.

прям весь беркут стрелял, прям со всего?

Шиза это у вас, когда выдаете желаемое за действительное ...

 

bebebeua

Ответ на сообщение пользователя Эпсилон Тукана показать

А хто вирішив, що ТРЕБА? Розпіарена акція зібрала АЖ 6 тис чоловік . 6 тис, Карл!!!! Без вимоги відставки .

Хто вирішив?

Рейтінг Петра. Можна провести референдум про відставку.

 

Upiter

Ответ на сообщение пользователя Malder показать

так в добру путь!

все завтра можна проголосувати за півгодини.

Дивно тільки чого це Петро до сьогодні не організував собі необмежену владу :))))

Петро готується дуже грамотно , бо це тобі не хухри-мухри -- для цих вимог треба вносити зміни в Конституцію . А набрати 300 голосів конституційної більшості без корисних ідіотів Петро ніяк би не зміг . От Петро і використав свого грузинського корєша-провокатора ... А як тільки ці зміни будуть внесені , то для відміни їх , вже набрати конституційну більшість буде дуууже складно . І скаже тоді барига , мол не сваріть мене , я просто виконав волю народа ...

 

Stepan75ss

Всі ті - ми тут в окопах, ви там ресторанах…

По-перше - це не для мене!

По-друге - можу і в окопи, навички дозволяють. А от хто буде заробляти на одягнутися, похавать, постріляти? Оці вато-шмєтя-офіцери?

Я йому задав останнє питання, після всіх тих ударів п'ятою в тєльняху - а що ти 14 років робив в армії до 2014 року?

Отут був справжній занавіс!

 

K. A. Valderrama

Ответ на сообщение пользователя Chester показать

А я написал текст присяги?

да я вижу, что ты в 10.10 куй пойми что написал.

поэтому и переспросил читал ли ты присягу когда-небудь.

 

Malder

Взагалі річ не про Шоколада.

Про офіцера якому дали добру зп і він готовий стріляти по свому работодавцю (народу). Але він вважає, що гроші йому платить головнокомандуючий.

 

Upiter

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Петро готується дуже грамотно , бо це тобі не хухри-мухри -- для цих вимог треба вносити зміни в Конституцію . А набрати 300 голосів конституційної більшості без корисних ідіотів Петро ніяк би не зміг . От Петро і використав свого грузинського корєша-провокатора ... А як тільки ці зміни будуть внесені , то для відміни їх , вже набрати конституційну більшість буде дуууже складно . І скаже тоді барига , мол не сваріть мене , я просто виконав волю народа ...

тобі б казки писати.

такий талант пропадає.

 

Malder

раньше сравнивали режимы Гитлера-Сталина, и они были очень схожи.. Теперь Путин-Рошен. Некоторые сходства провились уже за три года.

 

МАГ

Ответ на сообщение пользователя bebebeua показать

прям весь беркут стрелял, прям со всего?

Шиза это у вас, когда выдаете желаемое за действительное ...

Ти вже визначся, про що мова: про беркут, чи про армію?

 
Ответ на сообщение пользователя Upiter показать

Рейтінг Петра. Можна провести референдум про відставку.

Можна. Чому ніхто не ініціює?

 
Ответ на сообщение пользователя Upiter показать

Взагалі річ не про Шоколада.

Про офіцера якому дали добру зп і він готовий стріляти по свому работодавцю (народу). Але він вважає, що гроші йому платить головнокомандуючий.

це нормально. Нація рабів, породжує таке саме бездумне бидло. Степан такий самий, Епсилон. Дай 20 тисяч, будуть стріляти, куди верховний зрадник накаже.

 

Winkey

особисто я не розумію драчки за презідєнцтво.

скільки там лишилось до виборів? рік? - що ж рішає той рік?

а офіцер не за велику з/п дякував Пороху, а за просто хоч би трохи пристойну. а це - дві великі разніци.

не маю жодних симпатій до П і тим більш до його гроцмана, вважаю їх абсолютно лєвими людьми в управлінні державою.

але Саак? - це смішно. його рівень - типовий крикун-опозиціонер, чи вождь тубільного племені. і то - не факт.

була би дійсно пристойна заміна Пороху - я би навіть підтримав. але то що у нас є, на жаль - таке ж убожество як і пітюні.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Upiter показать

Взагалі річ не про Шоколада.

Про офіцера якому дали добру зп і він готовий стріляти по свому работодавцю (народу). Але він вважає, що гроші йому платить головнокомандуючий.

Правильно. А що то за офіцер, який буде не готовий стріляти?

Інша справа - не дати йому такої можливості.

 
Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

особисто я не розумію драчки за презідєнцтво.

скільки там лишилось до виборів? рік? - що ж рішає той рік?

а офіцер не за велику з/п дякував Пороху, а за просто хоч би трохи пристойну. а це - дві великі разніци.

не маю жодних симпатій до П і тим більш до його гроцмана, вважаю їх абсолютно лєвими людьми в управлінні державою.

але Саак? - це смішно. його рівень - типовий крикун-опозиціонер, чи вождь тубільного племені. і то - не факт.

була би дійсно пристойна заміна Пороху - я би навіть підтримав. але то що у нас є, на жаль - таке ж убожество як і пітюні.

А давай кожен назове свого президента?

Тільки не критикуєм опонента, а висвітлюємо чесноти кожного. Ти от Саака назвав профаном, а я був в Грузії до його, під час і після. А ти був?

 

K. A. Valderrama

Ответ на сообщение пользователя Эпсилон Тукана показать

Правильно. А що то за офіцер, який буде не готовий стріляти?

Інша справа - не дати йому такої можливості.

Це ж треба таку хуйню городити…

 

K. A. Valderrama

Ответ на сообщение пользователя Эпсилон Тукана показать

Ти вже визначся, про що мова: про беркут, чи про армію?

Сначала определитесь весь беркут стрелял или не весь, со всего или нет ... а потом продолжим ...

 

bebebeua

Ответ на сообщение пользователя Malder показать

да я вижу, что ты в 10.10 куй пойми что написал.

поэтому и переспросил читал ли ты присягу когда-небудь.

Ну если ты не догнал, что я написал, то кто тебе виноват?

 

Chester

Ответ на сообщение пользователя K. A. Valderrama показать

Це ж треба таку хуйню городити…

Не варто затівати дискусію з цього приводу. Тим більше, що з початком президентських виборів Юлька озвучить всі аргументи , що наведу тобі я.

 
Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

особисто я не розумію драчки за презідєнцтво.

скільки там лишилось до виборів? рік? - що ж рішає той рік?

а офіцер не за велику з/п дякував Пороху, а за просто хоч би трохи пристойну. а це - дві великі разніци.

не маю жодних симпатій до П і тим більш до його гроцмана, вважаю їх абсолютно лєвими людьми в управлінні державою.

але Саак? - це смішно. його рівень - типовий крикун-опозиціонер, чи вождь тубільного племені. і то - не факт.

була би дійсно пристойна заміна Пороху - я би навіть підтримав. але то що у нас є, на жаль - таке ж убожество як і пітюні.

вибори?

а ти впевнений що вони будуть?

а хто рахувати буде? нелегітимний ЦВК з підчеплениv на гачок крим. справ Охендовським?

Хлопці, вжа давно час вирости із дитячих штанців.

 

Malder

Ответ на сообщение пользователя Chester показать

Ну если ты не догнал, что я написал, то кто тебе виноват?

ты херню написал. это очевидно. тебе другие люди текст выложили специально.

 

Malder

Опять хуевый народ антипицям завезли, нушотыбудешьделать...

 

Белый Волк

Вассерман въебал кофейку и пришел к выводу, что может сразу на нескольких ветках по донкихотить :)))

 

Malder

Мапа сайту Повна версія Оновити