Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Найкращий ВУЗ для навчання .
Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Зараз подивився запрошення . Виявляється з КНУ Шевченка аж два запрошення , окремо з радіо-фізичного ф-ту і окремо з ф-ту інформаційних с-м , фізики та математики . Навіть не знав , шо це зовсім різні ф-ти .

Сам не скажу, а по словам знайомих з КНУ - радіофіз щось захмарне, для нормального сприйняття і туди відбирали сильніших.

Головна порада! Не жди собі мізки - малий то сам куди хоче?

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя RAGE показать

Сам не скажу, а по словам знайомих з КНУ - радіофіз щось захмарне, для нормального сприйняття і туди відбирали сильніших.

Головна порада! Не жди собі мізки - малий то сам куди хоче?

В принципі туди і хоче . Але ще треба ЗНО здати . Фізика і математика -- то фігня . А от українську він слабше знає , особливо літературу .

 

Stepan75ss

за кордон потрібно відправляти,вся наша освіта це суцільний цирк.Добре живуть ті хто вчилися так собі,а в них працюють ті хто вчилися на відмінно

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя igorok показать

за кордон потрібно відправляти,вся наша освіта це суцільний цирк.Добре живуть ті хто вчилися так собі,а в них працюють ті хто вчилися на відмінно

Зараз усі кинулися пихати своє чадо в Польщу. А де гарантія, що з того щось вийде? Лише можливість там залишитися?

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Ну от поряд валяються Київський політех, Київський універ і Львівський універ . Там ще штук 5 десь валяються , які попростіше .

Якщо на програміста, віддавай в УКУ (Український католицький університет). Але там платне, десь 40 кілогривень на рік. Зате вчать, а не те що в усяких політехах і класичних універах.

 

Ingvar

Ответ на сообщение пользователя Ingvar показать

Якщо на програміста, віддавай в УКУ (Український католицький університет). Але там платне, десь 40 кілогривень на рік. Зате вчать, а не те що в усяких політехах і класичних універах.

Ого . Дороговато .

 

Stepan75ss

Ось точніше: http://vstup.ucu.edu.ua/important/payment/

http://cs.ucu.edu.ua/

В Києві такої бази як в УКУ тупо немає. Я не знаю, звідки бабло, але там інвестують в навчальні корпуси, гуртожитки, обладнання, видання літератури, запрошення іноземних викладачів просто шалені бабки (можливо, діаспорні). Я сам був у шоці, коли побачив їхні найновіші корпуси (хоча там і до того було дуже круто).

 

Ingvar

Виявляється Природа "відпочиває" не тільки на дітях видатних людей, а й іноді на батьках :))))

Борису, звичайно, успіхів, де б не продовжив навчання. Молодець хлопець.

 

Malder

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Ого . Дороговато .

Нереально дорого, згоден. Але знайомі розповіли, що там вчать за американськими стандартами, не нашими тупорилими підручниками. Типу проектний менеджмент з першого дня навчання. Спеціальність нова, тому в перші пару років точно буде в неї інвестуватися все найкраще.

Поцікався, може якусь знижку дадуть.

 

Ingvar

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

Та там як раз 4-и корпуси поруч-фіз радіофіз кіб і мехмат. Можна вибирати :)

ще біофак неподалік.. з общагами було все добре, та і зараз там виглядає все охайно, студмістечко по вул.Ломоносова, зараз навіть обнесено огорожею..

 

porvi

хай іде на радіофізичний, може змастреє щось на кшалт зореліта, який до Марсу за пару годин долітатиме..)

 

porvi

Ответ на сообщение пользователя Malder показать

Виявляється Природа "відпочиває" не тільки на дітях видатних людей, а й іноді на батьках :))))

Борису, звичайно, успіхів, де б не продовжив навчання. Молодець хлопець.

Оба-на . А звідки ти взнав його ім'я , якщо не секрет ?

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Ingvar показать

Нереально дорого, згоден. Але знайомі розповіли, що там вчать за американськими стандартами, не нашими тупорилими підручниками. Типу проектний менеджмент з першого дня навчання. Спеціальність нова, тому в перші пару років точно буде в неї інвестуватися все найкраще.

Поцікався, може якусь знижку дадуть.

Дякую . Поцікавлюсь .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Оба-на . А звідки ти взнав його ім'я , якщо не секрет ?

А от нефіг відкривати кредитки в сбербанках)))

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

О , дякую . Ще питання , спеціальність "медичне обладнання" -- що вона дає ? На роботу по цій спеціальності можна влаштуватись ?

Ти мене не зовсім правильно зрозумів походу. Щось з ІТ там полюбому є, припускаю, що зараз багато, але у мої часи хлопці самоосвітою вийшли на пристойний рівень і це не було їх основною спеціальністю

 

kol2

Якщо так цікавиться астрономією - то мабуть слід обирати той вуз, в якому є лабораторія космічних досліджень, планетарій та інші основні засоби, що полегшують практику.

 

Miha2323

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Оба-на . А звідки ти взнав його ім'я , якщо не секрет ?

не був би я Малдером.

 

Malder

Стьопа, вуз не найголовніше, головне що в голові у хлопця і цим хоче займатись, ну й бажання навчатись, це напевно найголовніше... вуз тільки для корочки, ну це в нас... а на твоєму місці - оформив би карту поляка і відправив би на навчання в Польщу, ще стипендію отримуватиме, але подовбатись доведеться, якщо поляків в роду не було.

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя Miha2323 показать

Якщо так цікавиться астрономією - то мабуть слід обирати той вуз, в якому є лабораторія космічних досліджень, планетарій та інші основні засоби, що полегшують практику.

Та астрономія -- то таке . Він взагалі до своєї участі в тій олімпіаді несерйозно ставився . Просто директриса зі школи заставила його іти на міську олімпіаду , хоча він готувався до інших предметів . А там покотилось -- виграв міську, потім обласну і поїхав на республіку .

Зараз малий вернувся з вручення дипломів -- знову надавали кучу бумаг . Але цього разу ще дали бабла 724.50 . Питаю його , скільки в них уроків астрономії , а він каже , що толком і не знає , але за весь рік він тільки 4 рази був , із них 2 рази -- вже після олімпіади .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Стьопа, вуз не найголовніше, головне що в голові у хлопця і цим хоче займатись, ну й бажання навчатись, це напевно найголовніше... вуз тільки для корочки, ну це в нас... а на твоєму місці - оформив би карту поляка і відправив би на навчання в Польщу, ще стипендію отримуватиме, але подовбатись доведеться, якщо поляків в роду не було.

В Польщі освіта слабша . Це реально . В нас ще є стара теоретична школа . В Польщі вже її не лишилось . Порозбігались по Англіям-Америкам . Наші спеціалісти легко можуть влаштуватись в Польщі -- беруть із задоволенням , тільки треба знати мову . Звичайно ж , я говорю про тих , хто і справді вчився , а не купував диплом .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

В Польщі освіта слабша . Це реально . В нас ще є стара теоретична школа . В Польщі вже її не лишилось . Порозбігались по Англіям-Америкам . Наші спеціалісти легко можуть влаштуватись в Польщі -- беруть із задоволенням , тільки треба знати мову . Звичайно ж , я говорю про тих , хто і справді вчився , а не купував диплом .

Я на твоєму місці не був би таким впевненим... там просто трохи інша система освіти, ніхто тебе тягнути не буде... та й база там таки сильніша набагато вже. Я знаю про що кажу, жінка фізмат закінчила КПІ... і змушений визнати, що в фізиці вона вище на голову за мене, а то й на дві)))

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Хотів би спитати поради . В мене син закінчує цього року школу . Малий не дурний -- 4 останніх роки вигравав обласні олімпіади з фізики , цього року -- ще і астрономію , мав призові місця на області по математиці, інформатиці і біології . . На республіканських олімпіадах з фізики 3 роки підряд брав диплом 3-го ступеня . Цього року на республіканській фізичній олімпіаді диплома не заробив , але заробив диплом 3-го ступеня на республіканській олімпіаді з астрономії .

Дома лежить куча листів з ВУЗів з запрошеннями . Але хто може підсказати , який у нас є реально хороший ВУЗ не для купівлі диплома , а для отримання справжньої освіти ?

у світі зараз є цікава фішка у вузах - літні навчальні табори (точно назву не знаю).

наприклад, десь є у Німеччині вуз технічний і вони облаштовують літом 1 -2 таких "збори" для дітей, що цікавляться темою і хочуть спробувати.

чимало дітей їздять із вузу у вуз і проходять там такі маленькі програми навчання (буквально 1 місяць), після чого самі діти починають розуміти що є "їхнє" а що - ні.

в Україні такого звісно нема, але візи скоро відмінять.

навтіь якщо із баблом сутужно (а там зазвичай ціна на рівні 2 тис ойро), то можна курс другий повчитись у нас, потім все одно спробувати ТАМ.

іншого варіанту просто не бачу. нема сенсу в іншому навчанні, імхо.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

у світі зараз є цікава фішка у вузах - літні навчальні табори (точно назву не знаю).

наприклад, десь є у Німеччині вуз технічний і вони облаштовують літом 1 -2 таких "збори" для дітей, що цікавляться темою і хочуть спробувати.

чимало дітей їздять із вузу у вуз і проходять там такі маленькі програми навчання (буквально 1 місяць), після чого самі діти починають розуміти що є "їхнє" а що - ні.

в Україні такого звісно нема, але візи скоро відмінять.

навтіь якщо із баблом сутужно (а там зазвичай ціна на рівні 2 тис ойро), то можна курс другий повчитись у нас, потім все одно спробувати ТАМ.

іншого варіанту просто не бачу. нема сенсу в іншому навчанні, імхо.

А мова?

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Хотів би спитати поради . В мене син закінчує цього року школу . Малий не дурний -- 4 останніх роки вигравав обласні олімпіади з фізики , цього року -- ще і астрономію , мав призові місця на області по математиці, інформатиці і біології . . На республіканських олімпіадах з фізики 3 роки підряд брав диплом 3-го ступеня . Цього року на республіканській фізичній олімпіаді диплома не заробив , але заробив диплом 3-го ступеня на республіканській олімпіаді з астрономії .

Дома лежить куча листів з ВУЗів з запрошеннями . Але хто може підсказати , який у нас є реально хороший ВУЗ не для купівлі диплома , а для отримання справжньої освіти ?

1. Могилянка (хоч і ватна хвабрика)

2. КНУ ім. Т. Г. Шевченка

3. НТУУ КПІ

Хоч все зараз і досить запущеному стані, але хоч якусь освіту в цих ВИШах можна ще здобути

Ну і якщо він в тебе лютий технар, то тоді КНУ або КПІ.

 

Svat

Ответ на сообщение пользователя RAGE показать

А мова?

ну якщо пацан реально розумний, то вивчить.

тим більш, що спілкуватись із однолітками прийдеться постійно, а вік такий що люба херня в голові остається.

тратити час на наші вузи просто безглуздо.

краще ті 5 років пробухати, хоч цироз заробить))

у нас у всіх вузах викладають науки часів Ломоносова і Мендєлєєва, бо так зручно викладачам:

один раз вивчив теорію і заєбісь себе чухаєш все життя.

у тому ж КПІ навіть фішка була в мій час, тіпа "вам все одно прийдеться вчитись, то ми вам не науку даєм а .. учимо вчитись".

піздєц.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

ну якщо пацан реально розумний, то вивчить.

тим більш, що спілкуватись із однолітками прийдеться постійно, а вік такий що люба херня в голові остається.

тратити час на наші вузи просто безглуздо.

краще ті 5 років пробухати, хоч цироз заробить))

у нас у всіх вузах викладають науки часів Ломоносова і Мендєлєєва, бо так зручно викладачам:

один раз вивчив теорію і заєбісь себе чухаєш все життя.

у тому ж КПІ навіть фішка була в мій час, тіпа "вам все одно прийдеться вчитись, то ми вам не науку даєм а .. учимо вчитись".

піздєц.

це теза всіх радянських вишів

 

Svat

Ответ на сообщение пользователя Svat показать

це теза всіх радянських вишів

теж так думаю, хоча звучить вона як чиста відмазка))

 

Mahno

Знаю пару людей закончили Хирэ и хпи, оба работают айтишниками в германии, еще один, закончивший хирэ работает в штутгарте на боше, правда разработчиком. Еще несколько айтишниками в сша.

...мехмат-это хорошо, для будущего ученого, академика...тоже самое по физике.

 

Atlant

17-а бурса!

 

IBM

Львівська політехніка, ближе всего будет. Ещё лучше КПИ в Киев, сам 2 года назад чуть не поступил туда, проходил по баллам, но в последний момент решил недалеко от дома в НГУ. Также ХПИ вариант очень ок, это из тех, куда сам тогда подавад документы.

 

Striker

Мапа сайту Повна версія Оновити