Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Найкращий ВУЗ для навчання .
Ответ на сообщение пользователя Romasanta показать

В Шеченка гуртожитки дають. Принаймі пару років назад давали. Єдине, що вирішувати питання за гуртожиток треба як можна раніше. Бо може місць не бути.

Везде дают общежития, тут уже надо гуглить где более-менее ещё пригодны для жизни.

 

Striker

Ага

Присоединяюсь к вопросу

Своего тож надо куда-то определять

..

Степ, твой ЗНО Пробные сдавал?

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Ага

Присоединяюсь к вопросу

Своего тож надо куда-то определять

..

Степ, твой ЗНО Пробные сдавал?

Нє . Тільки дома проходив на компі програми минулих ЗНО .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Нє . Тільки дома проходив на компі програми минулих ЗНО .

А со специальностью, как я понимаю ещё не определился совсем

В фунтаментальное что-то в маты-физматы всякие как-то стремно совсем

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

А со специальностью, как я понимаю ещё не определился совсем

В фунтаментальное что-то в маты-физматы всякие как-то стремно совсем

подобається це нам чи ні, але ми хоч повільно, проте впевнено йдемо до стилю життя європейського, чи західного.

тож перш ніж запіхати дитину в якусь мозгоправку, таточкам варто промоніторити сучасний стан ринку праці в західному світі, подивитись зарплати по спеціальностях.

треба думати на 10 років уперед, а не взад.

я сам іт-шнік, но якщо у пацана нема явно вираженого бажання саме до програмування і якщо нема ще в шкільні часи певних результатів - не мучте дитину.

стиль життя програміста - не цукор. сидяча робота, постійний стрес, для більшості вже до 30 років гарантовані професійні хвороби і то не геморой)) а проблеми із мозком, судинами, серцем, хребтом - те що вкрай важко лікується.

дуже багатьом людям просто не підходить ця професія по складу моску, і повірте, що більшість уже за 5 - 10 років так наїдається московими каменоломнями, що блювати тільки від виду монітора хочеться.

а піти з професії нікуди. бо програмістська освіта - вузькоспеціальна. ти або програміст, або віласіпедіст))

той же електрик чи механік, чи фізик-хімік, отримавши диплом може легко перевчитись в іт-раба-галєрного, повколювати і потім спригнути у щось цікавіше.

також зважте, що нинішні укрограмісти)) заробляють в масі своїй відсотків 20-50 з/п нормального західного спеца і це вигідно в основному тому, що у нас можнаобходити обовьязкові платежі і податки в казну. якщо пітюні гайки позакручують, то все буде досить туго. не варто забувати і то, що укрограміст конкурує із всім світом, адже ринок у цій сфері абсолютно нерегульований, нетериторіальний і тому приходиться доказувати своє право на кусок хліба зпоміж китайців, індусів, покистосів та інших, а це дохуєнна толпа народу...

поки що за рахунок жопи в укрокономіці робота укрограмістом виглядає привабливо, але часи стрімко міняються.

так що думайте панове за майбутнє дітей ))

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

подобається це нам чи ні, але ми хоч повільно, проте впевнено йдемо до стилю життя європейського, чи західного.

тож перш ніж запіхати дитину в якусь мозгоправку, таточкам варто промоніторити сучасний стан ринку праці в західному світі, подивитись зарплати по спеціальностях.

треба думати на 10 років уперед, а не взад.

я сам іт-шнік, но якщо у пацана нема явно вираженого бажання саме до програмування і якщо нема ще в шкільні часи певних результатів - не мучте дитину.

стиль життя програміста - не цукор. сидяча робота, постійний стрес, для більшості вже до 30 років гарантовані професійні хвороби і то не геморой)) а проблеми із мозком, судинами, серцем, хребтом - те що вкрай важко лікується.

дуже багатьом людям просто не підходить ця професія по складу моску, і повірте, що більшість уже за 5 - 10 років так наїдається московими каменоломнями, що блювати тільки від виду монітора хочеться.

а піти з професії нікуди. бо програмістська освіта - вузькоспеціальна. ти або програміст, або віласіпедіст))

той же електрик чи механік, чи фізик-хімік, отримавши диплом може легко перевчитись в іт-раба-галєрного, повколювати і потім спригнути у щось цікавіше.

також зважте, що нинішні укрограмісти)) заробляють в масі своїй відсотків 20-50 з/п нормального західного спеца і це вигідно в основному тому, що у нас можнаобходити обовьязкові платежі і податки в казну. якщо пітюні гайки позакручують, то все буде досить туго. не варто забувати і то, що укрограміст конкурує із всім світом, адже ринок у цій сфері абсолютно нерегульований, нетериторіальний і тому приходиться доказувати своє право на кусок хліба зпоміж китайців, індусів, покистосів та інших, а це дохуєнна толпа народу...

поки що за рахунок жопи в укрокономіці робота укрограмістом виглядає привабливо, але часи стрімко міняються.

так що думайте панове за майбутнє дітей ))

Описывать минусы можно долго и нудно

Естественно, я понимаю, что программист, это в конце концов простой переводчик с языка людей на язык машин

Какую специальность нужно закончить в 2017 году, что б гарантированно получить предложение от трёх работодателей

 

ПБН

Да, если кто меня спросит, то я хочу что б сын директором был

Ну вот где учат на директора?!

 

ПБН

И по поводу профзаболеваний... ну вот один родственник говорит, что сварщиков не хватает

Ну а шо, работа творческая, на свежем воздухе

Высокооплачиваемая

Блять, говорю, глаза в 30 лет где новые купить?!

 

ПБН

О,теперь младшую субсидию дотировать будем..,потому что этож однозначно на бюджет,другие варианты не рассматриваются в принципе!..

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

И по поводу профзаболеваний... ну вот один родственник говорит, что сварщиков не хватает

Ну а шо, работа творческая, на свежем воздухе

Высокооплачиваемая

Блять, говорю, глаза в 30 лет где новые купить?!

Все піздьож, просто так гроші ніде не платять.

Що до тенденцій, то гадати можна на кілька років вперед, але 100% ніхто не скаже в яких галузях добре будуть платити.

А загалом, треба присвячувати життя професії, яку любиш. Шукати щось своє. І якщо ти будеш профі в своїй справі, то і на життя заробиш.

 

Antropofag

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Описывать минусы можно долго и нудно

Естественно, я понимаю, что программист, это в конце концов простой переводчик с языка людей на язык машин

Какую специальность нужно закончить в 2017 году, что б гарантированно получить предложение от трёх работодателей

Сколько еще можно говорить, писать. Программист. Эта специальность и через 100 лет востребованной будет, и через 1000. Инженер электронщик, промышленная химия.

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Сколько еще можно говорить, писать. Программист. Эта специальность и через 100 лет востребованной будет, и через 1000. Инженер электронщик, промышленная химия.

Ну вот давай сравним количество предложений инженерам электроникам, химикам и "програмерам-сисадминам"?!

Все просто

Если б я увидел, что он ботаник-биолог допустим, художник - я б может и не раздумывал

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Описывать минусы можно долго и нудно

Естественно, я понимаю, что программист, это в конце концов простой переводчик с языка людей на язык машин

Какую специальность нужно закончить в 2017 году, что б гарантированно получить предложение от трёх работодателей

лікаря у США.

кромє шуток. люди стають все багатшими в цілому, живуть все довше, а здоровья все хуже.

відчуваєш звідки у фармацевтів бобоси завелись? ))

**

а якщо серйозно, то можна й шнурки на базарі продавати і кльово себе чухать.

просто важно бути якісним спецом. тобто таким, що проф рівень вищий середнього по "регіону живлення".

якщо пацан ще не пробував "гальо ворлд" вивести в консоль до вступу у вуз, то із нього кодер буде як з мого х. молоток. деревьяний)))

а професія - вузька. не піде воно йому - що робить буде? знов 5 років у вузі?

**

якщо бабла на закордонну освіту нема (як у більшості), то не варто паритись і шукати вуз як ніби кохану-жінку-на-всі-гоода.

підібрати нормальне місто, із футболом, культурою, вибрати вуз, із спорткомплексом)) у некримінальному районі, із якимсь пристойним житлом і із не зовсім похуїстами викладачами.

і вибрати більш-менш широку технічну спеціальність, на якій отримає пацан мислення і якісь знання.

а щоб зароблять бабло прийдеться потім підучитись на якихось спецкурсах, наприклад десь у ШАг.

хоча я)) наприклад, програмістом без курсів став. і нічо. єбошу. хоч і не багато заробляю а робота досиь нудна. но я таки маргінал і похуїст, тож не показник...

 

Mahno

Скажу своє бачення.

Якщо у хлопця є реальне бажання вчитись і здобути нормальну освіту, яка дозволить знайти нормальну роботу, то великої різниці між КПІ і КДУ немає. Бо вони потрібні лише для диплому бакалавра. А далі потрібно три речі:

1. Знання англійської.

2. Знання англійської.

3. Знання англійської.

І навчання у тих же США - далеко не фантастика. А це вже трохи інший вимір.

 
Ответ на сообщение пользователя Эпсилон Тукана показать

Скажу своє бачення.

Якщо у хлопця є реальне бажання вчитись і здобути нормальну освіту, яка дозволить знайти нормальну роботу, то великої різниці між КПІ і КДУ немає. Бо вони потрібні лише для диплому бакалавра. А далі потрібно три речі:

1. Знання англійської.

2. Знання англійської.

3. Знання англійської.

І навчання у тих же США - далеко не фантастика. А це вже трохи інший вимір.

Английский - разговорный

Не сцыт сдавать ЗНО по английскому

Только вот. Европе там другие языки

Америка?! Приличная страна ! Только как туда попасть?!

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Ну вот давай сравним количество предложений инженерам электроникам, химикам и "програмерам-сисадминам"?!

Все просто

Если б я увидел, что он ботаник-биолог допустим, художник - я б может и не раздумывал

Зайди на сайт, ознакомся, там начинал каръеру мой знакомый, теперь он в берлине на руководящей должности, правда в другой фирме. Да работа за компом. А у кого она не за компом? Я часов 7 в день за компом, хотя далеко не программер.

Таких компаний как телесенс немало в Украине.

http://www.telesens.ua/40.php

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Ну вот давай сравним количество предложений инженерам электроникам, химикам и "програмерам-сисадминам"?!

Все просто

Если б я увидел, что он ботаник-биолог допустим, художник - я б может и не раздумывал

http://www.farmak.ua/vacancy

Вот по химии, фарма

 

Atlant

Наши вузы не то, что поебень... у нас система гнилая от и до.

У нас на кафедре обычно один-два реальных ученых - и толпа тех, кто лучше лижет жопу ректору и проректорам. И молитесь Ктулху, чтобы помимо лизания они хоть что-то понимали в предмете. Когда к нам приходила очередная "мисс старший преподаватель" читать с листочка... я сначала демонстративно храпел под эту блядскую колыбельную, а потом и вовсе забивал на этот предмет. А хули там ловить, если на зачете она сама 90% тех билетов в справочнике подглядывает? В чем прикол лекций и семинаров, на которых тебе никогда нихера не объяснят? Перепишите вот этот параграф под диктовку? Спасибо, я писать в четыре года уже умел.

Кадры, все всегда упирается в кадры. У нас была пара профессоров, которых не прогуливали вообще никто и никогда, кроме болеющих, командировочных и декретных. Без административных мер. Потому что люди любят и знают свой предмет. А если начинают чесать, что "по болонской системе самообразованию уделяется 60+% учебного времени..." - так да, но при этом сам педагог обязан проконсультировать любого студента по трудным вопросам. А не как у нас.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Наши вузы не то, что поебень... у нас система гнилая от и до.

У нас на кафедре обычно один-два реальных ученых - и толпа тех, кто лучше лижет жопу ректору и проректорам. И молитесь Ктулху, чтобы помимо лизания они хоть что-то понимали в предмете. Когда к нам приходила очередная "мисс старший преподаватель" читать с листочка... я сначала демонстративно храпел под эту блядскую колыбельную, а потом и вовсе забивал на этот предмет. А хули там ловить, если на зачете она сама 90% тех билетов в справочнике подглядывает? В чем прикол лекций и семинаров, на которых тебе никогда нихера не объяснят? Перепишите вот этот параграф под диктовку? Спасибо, я писать в четыре года уже умел.

Кадры, все всегда упирается в кадры. У нас была пара профессоров, которых не прогуливали вообще никто и никогда, кроме болеющих, командировочных и декретных. Без административных мер. Потому что люди любят и знают свой предмет. А если начинают чесать, что "по болонской системе самообразованию уделяется 60+% учебного времени..." - так да, но при этом сам педагог обязан проконсультировать любого студента по трудным вопросам. А не как у нас.

Ну в германии максиму 2 препода из десяти знают свое дело на отлично..

 

Atlant

Максимум процентов 10 тебе понадобится из всего того что ты учил в вузе. у меня если 5 % соскаблится то наверное будет супер.

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Английский - разговорный

Не сцыт сдавать ЗНО по английскому

Только вот. Европе там другие языки

Америка?! Приличная страна ! Только как туда попасть?!

Глянь ЛС.

 
Ответ на сообщение пользователя Эпсилон Тукана показать

Скажу своє бачення.

Якщо у хлопця є реальне бажання вчитись і здобути нормальну освіту, яка дозволить знайти нормальну роботу, то великої різниці між КПІ і КДУ немає. Бо вони потрібні лише для диплому бакалавра. А далі потрібно три речі:

1. Знання англійської.

2. Знання англійської.

3. Знання англійської.

І навчання у тих же США - далеко не фантастика. А це вже трохи інший вимір.

Та ты шо?? Там главное шоб на халяву! Этож ковЭлЬ!

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Наши вузы не то, что поебень... у нас система гнилая от и до.

У нас на кафедре обычно один-два реальных ученых - и толпа тех, кто лучше лижет жопу ректору и проректорам. И молитесь Ктулху, чтобы помимо лизания они хоть что-то понимали в предмете. Когда к нам приходила очередная "мисс старший преподаватель" читать с листочка... я сначала демонстративно храпел под эту блядскую колыбельную, а потом и вовсе забивал на этот предмет. А хули там ловить, если на зачете она сама 90% тех билетов в справочнике подглядывает? В чем прикол лекций и семинаров, на которых тебе никогда нихера не объяснят? Перепишите вот этот параграф под диктовку? Спасибо, я писать в четыре года уже умел.

Кадры, все всегда упирается в кадры. У нас была пара профессоров, которых не прогуливали вообще никто и никогда, кроме болеющих, командировочных и декретных. Без административных мер. Потому что люди любят и знают свой предмет. А если начинают чесать, что "по болонской системе самообразованию уделяется 60+% учебного времени..." - так да, но при этом сам педагог обязан проконсультировать любого студента по трудным вопросам. А не как у нас.

Ты просто дебил,ото и "система" для тебя такая!

 

maxx

А вообще Стёпа,пусть идёт у тЭхнЫкум,по астро-физике,и в АРМИЮ! Родину защищать! Шоб у ковЭлЫ бурштын и контробас не закончился!

 

maxx

И только на платное!

Бо вы как михалковы уже по стране ползёте..,заебали!

 

maxx

Кстати,а шо наш Друже амиаче скажет?? У негож неограниченные возможности! А Степан хотел мутить ковЭльскую республику,если субсидию кугутам уберут! Так как,альфонсик? Ну в понедельник проводишь шефиню на работу и расскажешь нам!

 

maxx

По гасэльному допустимо шо там кугут мутить собрался,или как??

 

maxx

Ну шо там, Степ?

Как успехи?

У мну вроде не особо

166 Украинский

182 Математика

177 английский

Физики ещё нет, но там "не очень"

 

ПБН

Макс, хоть ты и в бане, на таких ветках никогда раньше срачь не разводили

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Макс, хоть ты и в бане, на таких ветках никогда раньше срачь не разводили

Жиє по-новому, як наш харант!)))

 

muntyan

Мапа сайту Повна версія Оновити