Молодіжна збірна України в контрольному матчі забила сім м'ячів

Контрольний матч

Збірна Стамбула — Україна (U-21) 1:7

Голи: 86, з пенальті — Алефіренко 6, 44, Кулієв 34, Супряга 36, Кухаревич 47, 79, Вівчаренко 77

Україна (U-21). 1-й тайм: Трубін, Дідик, Боль, Брагару, Капінус, Білошевський, Михайленко, Хлань, Алефіренко, Кулієв, Супряга. 2-й тайм: Нещерет, Таловєров, Батагов, Сич, Вівчаренко, Михайленко, Криськів, Судаков, В'юнник, Ванат, Кухаревич.

Під час підготовки до матчів відбору Євро-2023 (U-21) підопічні Руслана Ротаня в Туреччині проекзаменували аматорську команду.

Сьогодні молодіжна збірна України в межах підготовки до останніх матчів відбірного турніру Євро-2023 (U-21) провела контрольний поєдинок з аматорською збірною Стамбула, яка свого часу представляла Туреччину в Кубку регіонів УЄФА.

Підопічні Руслана Ротаня мали велику ігрову перевагу, що втілилося у сім забитих м'ячів, і лише під завісу матчу суперники реалізували пенальті. 7:1.

Варто зазначити, що через пошкодження в цьому поєдинку не змогли взяти участь Олександр Драмбаєв та Артем Бондаренко.

Додамо, що перед спарингом представники Федерації футболу Туреччини зустрілися з членами штабу нашої команди, поцікавилися ходом зборів і отримали у відповідь подяку за підтримку та можливість тренуватися в комфортних умовах.