Товариський матч. Туреччина (U-16) - Україна (U-16) 1:0. Знову поразка

Туреччина (U-16) - Україна (U-16) 1:0

Гол: 55.

Україна: Фастов, Боль, Козик, Мампасі, Роман (Капинус, 63), Очеретько (Хлань, 41), Урсулов (Булеза, 63), Міщенко (Волошин, 37), Шостак (Бако, 58), Попов (Петрук, 41), Федурко (Махиня, 58).

Вилучення: Козик 75.

Сьогодні, 8 листопада, юнацька збірна України (U-16) - футболісти не старші 2003 року народження, зіграла другий виїзний товариський матч із турецькими однолітками. Нагадаємо, що в першому поєдинку успіх також святкували турки (2:1), інформує прес-служба ФФУ.

Цього разу все вирішив єдиний м'яч, який господарі забили на 55-й хвилині гри. Варто відзначити, що українці не змогли реалізувати три виходи сам на сам із голкіпером. Більше того, на 75-й хвилині підопічні Олександра Петракова залишилися в меншості. Другу жовту картку заробив захисник донецького "Шахтаря" Едуард Козик.