Головний арбітр: Віталій Романов (Дніпро)
Асистенти: Станіслав Марулін (Херсонська область), Володимир Журібіда (Луцьк)
Голи: Паньків, 45+2 (авт.) - Соломон-Отабор, 18, Климчук, 29, Климчук, 63
"Чорноморець": Паст, Єрмаков, Путря, Демченко, Брагару, Салюк, Хадіда (Авагімян, 46), Васильєв (Гладкий, 86), Кузик, Алефіренко, Штогрін (Юсов, 71)
"Рух": Паньків, Роман, Слюбик, Дідик, Підгурський, Сапуга (Притула, 69), Альваренга (Квасниця, 63), Климчук (Теслюк, 84), Соломон-Отабор, Бренер (Холод, 83), Лях
Тренер: Віталій Пономарьов
Попередження: Демченко, 29 - Сапуга, 8, Дідик, 37, Бренер, 52

{{widget:lineup:21305}}

В Одесі у лобовому двобої зійшлися два претенденти на потрапляння до зони плей-оф, тобто потенційно – на виліт. "Чорноморець", маючи в активі 32 очки, спокійно всі свої задачі міг вирішувати, не доводячи до останнього туру. Для цього потрібно було лише перемагати. "Рух" же у випадку поразки майже точно вже мав готуватися до перехідних ігор.

Хоча саме львів’яни створили перший цікавий момент у грі – Паст перевів удар Альваренги на кутовий – саме господарі мали першими забивати. На 13-й хвилині Алефіренко вивалився на ворота, встиг пробити повз Паньківа, однак не влучив у ворота. У відповідь "Рух" дуже швидко повів у рахунку. На 17-й хвилині Роман повернув м’яч після власної помилки і почав одразу гольову атаку, віддавши на Климчука. Форвард знайшов Соломона, який змістився під удар під ліву ногу, пішов від захисника і пробив точно в дальній від себе кут. 0:1!

Поки одесити збиралися з думками, гості створили ще два моменти. Спочатку дальнім пострілом міг забивати Таллес, пробивший поруч з дальньою штангую, а потім на 30-й хвилині забив Климчук. Таллес закинув на Підгурського, який увірвався до штрафного майданчика і прострелив, а Юрій з другої спроби заштовхав у ворота. 0:2!

Перед самою перервою "Чорноморець" подарив собі надію. Спершу міг забивати Демченко, поцілив з-за меж штрафного майданчика у дальню штангу. Через три хвилини врешті-решт забив Кузик. Чи Паньків у свої ворота… Тут треба дивитися, на кого запишуть. Орест потужно пробив, влучив у штангу, від якої м’яч відскочив у спину голкіперу та залетів у ворота. 1:2!

У другому таймі одесити дуже хотіли хоча б відігратися, ще двічі влучили у штангу, але пропустили втретє… На 64-й хвилині Климчук оформив дубль. Салюк допустив грубу помилку, віддаючи пас назад, чим скористався суперник. Климчук на швидкості перехопив, обійшов голкіпера та пробив у порожні ворота. 1:3! Могли господарі навіть вчетверте пропустити, але тут вже врятував Путря, вибивши з порожніх воріт.

Тепер ми маємо таку ситуацію, що за підсумками останнього туру і "Чорноморець" має шанси опинитися у зоні плей-оф, і "Рух". Більше шансів у львів’ян, яким грати проти "Олександрії". Одесити поїдуть у гості до "Металіста", якому вже нічого не потрібно, харків’яни вже у першій лізі.