Головний арбітр: Максим Козиряцький (Запоріжжя)
Асистенти: Денис Марченко (Чернігів), Руслан Ермоленко (Чернігів)

"Рух": Паньків, Слюсарь, Слюбик, Сапуга, Мисик (Притула, 68), Дідик (Холод, 46), Підгурський, Альваренга (Квасниця, 60), Лях, Бренер, Карабін (Руніч, 46)

"Львів": Рибка, Кузик (Киричок, 90), Никитюк, Сімінін (Михавко, 90), Вовкун (В.Михайлів, 79), Богунов (Р.Михайлів, 79), Грисьо, Мильченко, Сасовський, Бугай, Ременяк (Вишинський, 90)
Тренер: Анатолій Безсмертний

Попередження: Дідик, 38 - Богунов, 29

{{widget:lineup:21144}}

Обидва львівські клуби в другій частині сезону наважились на кардинальний крок - зміну головних тренерів. Але якщо у випадку з "Рухом" "хірургічне втручання" майже відразу почало приносити результат, то "Львів" виглядав наче герой відомого анекдоту. "Доктор сказав в морг, значить - в морг". Після відходу Олега Дулуба від справ "містяни" не набрали жодного очка і перед львівським дербі опинилися на межі вильоту (юридичного) з УПЛ.

"Рух" виглядав фаворитом домашнього протистояння, але першу половину зустрічі несподівано краще провів суперник. Гравці "Львова" цікавіше діяли в атаці, а в захисті майже нічого не дозволяли своїм опонентам. Можливо, позначився досить експериментальний склад номінальних господарів поля. Зокрема в запасі залишився лідер атак команди Юрій Климчук, якому тренери дали перепочити.

Але другий тайм розставив все по своїм місцям. Помітну роль зіграли вдалі заміни від Віталія Пономарьова. Відразу по перерві на поле вийшли Холод і Руніч, а згодом з'явився Квасниця. Останні двоє стали справжніми джокерами і прийняли участь в першій гольовій атаці. Проте гол вийшов доволі курйозним. Руніч розігнав атаку з центру поля, віддав правіше на Квасницю, у боротьбі з яким досвідчений Сімінін зрізав м'яч у власні ворота. Рибка вийшов на перехват і вплинути на ситуацію не міг - кіпер безсило проводив м'яч поглядом.

А за вісім хвилин "Рух" остаточно поховав суперника. Сапуга віддав тонкий пас на хід Рунічу, той втік від захисників: перший удар прийшовся у Рибку, але це не завадило Рунічу знову заволодіти м'ячем і з другої спроби завдати влучного удару - 2:0.

Поразка в дербі для "Львова" означає втрату навіть математичних шансів на збереження прописки в УПЛ. Підопічні Безсмертного за три тури до завершення чемпіонату забронювали за собою останнє 16 місце. До цього все йшло - без сенсацій, проста констатація факту.

"Рух" перемагає, витративши на здобуття трьох очок мінімум сил і нервів (навіть з урахуванням непереконливого першого тайму). Команда Пономарьова набирає 27 очок і підіймається на 13 місце. У світлі поразки "Металіста" в харківському дербі, схоже на те, що саме цей клуб стане другим невдахою і складе компанію "Львову". "Рух" знаходиться в зоні перехідних матчів, але у команди залишається три матчі ("Минай", "Чорноморець", "Олександрія"), щоб уникнути даної ризикованої пригоди.