"Ворскла" - "Кривбас" 1:0. Історичний гол Степанюка

"Ворскла" (Полтава) - "Кривбас" (Кривий Ріг) 1:0

"Ворскла": Ісенко, Рамірес, Павлюк, Кане, Кравець, Пердута, Бацула, Скляр, Челядін (Юрченко, 72), Сефері (Чеснаков, 90+1), Степанюк (Крупський, 82)

"Кривбас": Кліщук, Дібанго, Стецьков, Рябов (Опанасенко, 81), Хомченовський, Задерака, Капіч, Соса (Семотюк, 60), Понєдєльнік, Луньов (Кораблін, 78), Дебелко
Тренер: Юрій Вернидуб

Попередження: Сефері, 21, Павлюк, 42, Степанюк, 52 - Дібанго, 28, Задерака, 34, Соса, 50

{{widget:lineup:21085}}

Навряд чи можна було очікувати від команд яскравої та результативної гри. "Ворскла" в 26 турах забила 31 м'яч, "Кривбас" - лише 22. Не будемо також забувати, що останнє протистояння завершилося мінімальною перемогою криворіжців (1:0).

І команди не стали зраджувати історії та статистиці. Невиразний перший тайм приніс похмурі нулі, перерва хід подій змінила. На користь господарів. На 62-й хвилині їм вдалася зразково-показова атака (шість передач!), яку завершив ударом головою метрів з семи Руслан Степанюк.

Цей гол - не лише вирішальний. Насправді він значно цінніший. Історичний. Бо став 500-м домашнім для полтавців в УПЛ.

А для криворіжців - жодної втіхи. 12 поразка в сезоні та продовження безгольової гостьової серії (уже 277 хвилин).