Головний арбітр: Анатолій Абдула (Харків)
Асистенти: Віталій Сухін (Одеса), Олександр Павлінов (Одеса)
"Львів": Рибка, Траоре (Сімінін, 19), Габріель, Кузик (Беляєв, 71), Никитюк, Богунов (Ременяк, 71), Мишенко (Алібеков, 80), Вовкун, Грисьо, Мильченко, Свржняк (Бугай, 46)
"Ворскла": Ісенко, Павлюк, Кане (Лопес, 85), Бацула, Пердута , Кравець, Скляр, Нестеренко, Челядін (Черниш, 81), Степанюк, Сефері
Тренер: Віктор Скрипник
Попередження: Мишенко, 56 - Бацула, 51

{{widget:lineup:21013}}

Зазвичай намагаєшся якось м’якше написати про стан якоїсь команди у теперішні важкі часи, бо треба розуміти, що всі, в першу чергу, намагаються вижити. Але в чемпіонаті зараз є один клуб, у якого от зовсім катастрофа повністю з усім. І це "Львів", який до сьогоднішнього дня вже отримав вісім поразок поспіль. Команда, яку зараз очолює Анатолій Безсмертний, на повній швидкості летить до першої ліги. Дивлячись на те, що львів’яни демонструють на полі, ніхто їм не зможе завадити дістатися пункту призначення.

Після поразки від "Металіста" в минулому турі (тут ще окремо про цей "подвиг" "Львова" треба говорити, бо програти харків’янам, від дій яких кров з очей проявляється – треба відверто постаратись) тренерський штаб господарів вирішив зробити одразу п’ять змін. В запасі залишилися Сосновський, Алібеков, Бугай та Сімінін, а Детятьєва не було навіть у заявці. Їх замінили Траоре, Ігор, Богунов, Мишенко та Вовкун, а Грисьо довелося "опуститися" у захист.

Віктор Скрипник після доволі неочікуваної поразки від "Минаю" зробив три зміни. Спеціаліст залишив у запасі Яворського, Крупського та Олійника. Замінили їх Пердута, Нестеренко та Челядін. При тому Павлюк пішов грати центрального захисника, а Нестеренко зайняв місце в центрі поля.

Окремо відразу варто і про якість трансляції згадати. Так, ця гра була цікава десь сімом людям в країні, бо ні про який адекватний рівень футболу мріяти не доводилося. Але ж для УПЛ має бути якась елементарна планка, нижче якої якість трансляції просто не може опускатися. Має бути можливість елементарно подивитися футбол, чого не було навіть у коментатора зустрічі. Чого тільки вартує фраза: "Можливо, Степанюк взяв участь у цій атаці. Але, можливо, також, шо і не взяв" (с).

Тепер до самого матчу. Найбільш важливий момент перших 15-ти хвилин – травма Траоре. Прийшлося тренерському штабу вигадувати щось з лівим флангом оборони, тому довелося випускати туди 35-річного Сімініна. Десь після цього у правого флангу полтавчан почало з’являтися більше свободи, в ту зону вже частіше вмикався Пердута, після чого вже створювався тиск на центральних захисників.

Говорити щось про дії "Львова" в атаці сенсу немає, бо, по суті, їх і не було. Все, на що була спроможна команда – заробити стандарт, після подачі якого Ісенко зіграє на виході чи винесуть захисники полтавчан. "Ворскла" ж почала додавати десь з 20-ї хвилини, коли Сефері створив Скляру перший гольовий момент. Албанець все зробив – і обіграв, і пройшов, і віддав хороший пас, але партнер не те, що погано пробив, а навіть нормально по м’ячу не влучив. Через три хвилини Пердута забіг у штрафний і вирішив просити пенальті. Арбітр не поставив, при тому за секунду до падіння ще сам Ігор притримував суперника.

З 30-ї хвилини почав господарів рятувати Рибка. Першим дуель голкіперу програв Степанюк. Затримався Кузик, через що форвард вивалився на ворота, але злету не пробив голкіпера. Через мить Пердута з близької відстані влучив у Рибку, а потім Челядін на добиванні влучив у Сімініна. Підключення Кравця на кутові – це окремий розділ моментів біля львівських воріт. Спершу Василь з кількох метрів пробив головою над поперечиною, а за хвилину до кінця тайму поцілив вже у дальню стійку! Рибка навіть не дотягувався.

Протриматися перший тайм – це все, що вдалося "Львову". У другому "Ворскла" вже доволі швидко вийшла вперед. На 56-й хвилині арбітр призначив пенальті за фол Мишенка після подачі кутового. Однак чи фолив Богдан відверто важко сказати, бо тут знову згадуємо про якість трансляції. Був показаний лише один повтор, і той з загальної камери. Як не просив коментатор показати крупним планом цей епізод, ніхто більше нічого не показав. З "точки" влучно пробив Сефері. 0:1!

"Закривати" гру полтавчани могли на 69-й хвилині, проте Кане якось дуже розслаблено зіграв. Півзахисник замикав дальню штангу, що робив якось більш формально. Замість того, щоб нормально пробити, Кане наступив на м’яч. Поставив крапку Скляр вже у компенсований час. Кравець прострелив, м’яч повз Вовкуна та Никитюка дійшов до центру штрафної, де і був Олександр. Далі вже все просто було. 0:2!

У підсумку "Ворскла" перериває свою серію із двох поразок поспіль, а "Львів" ще більше наблизився до того, щоб офіційно оформити виліт до першої ліги.