Головний арбітр: Олександр Шандор (Львів)
Асистенти: Виталий Сухин (Одеса), Александр Павлинов (Одеса)
Голи: Степанюк, 13 - Ванат, 24, Беніто, 48
"Ворскла": Ісенко, Кане, Павлюк, Родрігес (Скляр, 37), Кравець, Пердута , Бацула, Челядін, Олійник (Лопес, 78), Степанюк, Сефері
"Динамо": Нещерет, Сирота, Вівчаренко, Дячук, Тимчик, Андрієвський, Беніто, Буяльський (Царенко, 80), Сидорчук, Ванат (Е.Рамірес, 71), Кабаєв (Волошин, 80)
Тренер: Мірча Луческу
Попередження: Челядін, 26, Бацула, 84 - Ванат, 7, Дячук, 80

{{widget:lineup:20826}}

Закінчувався 24-й тур у Полтаві, де місцева "Ворскла" приймала київське "Динамо". І одразу варто зазначити, що на фоні інших матчів ігрового дня, які закінчилися з рахунком 0:0, ця зустріч стала справжнім святом футболу. По-перше, тут були забиті голи, що вже є суттєвою різницею. А, по-друге, відзначитися змогли обидві команди, чого в жодному іншому поєдинку туру не трапилося.

Після нічиєї у Львові з "Рухом" Віктор Скрипник зробив лише одну заміну: замість дискваліфікованого Яворського з перших хвилин вийшов Феліпе, через що Пердуті довелося грати центрального захисника. Хоча ще у першому таймі бразилець попросив заміну, після якої капітан полтавчан повернувся за звичну позицію.

Після дебютної перемоги на чолі "Динамо" Олександр Шовковський також зробив лише одну заміну. На лівому фланзі Волошина замінив Кабаєв. І це доволі логічне рішення після того перформансу, який Владислав влаштував у грі з "Металістом".

З перших хвилин "Динамо" захопило ініціативу, але запам’ятався дебют матчу зовсім іншим. На 8-й хвилині після позиційної помилки Кравця Ванат намагався вибігти один на один з голкіпером, але програв трохи Ісенку у швидкості, після чого дуже грубо влетів у полтавського воротаря. Поки господарі намагалися довести, що цей фол заслуговує на вилучення, арбітр показав лише жовту картку.

Довго Ісенку допомагали лікарі, а тільки гра відновилася, "Ворскла" одразу і "помстилася". На 13-ї хвилині голкіпер вибив м’яч на Степанюка, той обігрався з Кане, вийшов на динамівські ворота та метрів з 14-ти низом покотив повз Нещерета. 1:0! Тут варто згадати про Сироту, який двічі зіграв невдало. Спочатку захисник пропустив "перший м’яч", дозволивши супернику прийняти, а потім дозволив Степанюку забігти за спину, куди і пішов пас від Кане.

Поки Беніто з Буяльським тільки намагалися пристрілюватися, пробиваючи повз ворота, "Динамо" на 21-й хвилині могло пропустити вдруге. Сефері отримав м’яч на лівому фланзі, хитнув на протиході Тимчика та пробив обвідним ударом з лінії штрафного майданчика у дальню дев’ятку. Тут в гру вже вступив Нещерет, який здійснив просто вражаючий сейв.

Всього через три хвилини після цього "Динамо" все ж зрівняло рахунок. Беніто з Буяльським розігнали контратаку, після чого метрах в 25-ти від воріт з м’ячем опинився Ванат. Форвард довго підробляв, підлаштовувався під удар, і весь цей час на нього не чинився жодний тиск. Врешті-решт киянин прицілився і лівою ногою дуже потужно відправив м’яч під дальню штангу так, що Ісенко нічого не зміг вдіяти. 1:1!

Цей гол не зіпсував настрою полтавчанам, які на перерву просто мали йти, забивши другий гол. Якщо Кане на 35-й хвилині ще сам програв дуель Нещерету, пробивши відверто погано, то як не забив Скляр на 43-й хвилині – якась загадка. Олійник зробив шикарну передачу п’яткою, після чого партнеру залишалося пробити в порожні ворота, однак Скляр не зорієнтувався вчасно.

Завершився тайм дальнім пострілом від Кабаєва, який потягнув Ісенко. Не знаю, що у перерві сказав підопічним Олександр Шовковський, але на другий тайм вийшло зовсім інше "Динамо". Це одразу кинулося в очі на перших хвилинах, коли кияни одразу почали штурмувати полтавські ворота. Ще й Ісенко помилився на 48-й хвилині, чим допоміг відзначитися Беніто. Воротар помилився після подачі Тимчика, чим і скористався Беніто, з другої спроби заштовхавши м’яч у ворота. 1:2!

Як тільки "Динамо" повело у рахунку, команда, в першу чергу, почала дуже надійно діяти в обороні. До фінального свистку "Ворскла" так і не змогла більше створити жодного дійсно гольового моменту. Все, що полтавчани змогли витиснути – момент Степанюка вже у компенсований час. Форвард випередив партнера, але головою не влучив у ворота. При тому Челядіну в цьому епізоді зручніше було пробити.

У атаці гості у другій половині другого тайму виглядали вже не так гостро. Десь перетягували на себе, десь помилялися, а десь відверто могли і перемудрити. Як це було з Беніто на 65-й хвилині. Півзахисник вибіг від своїх воріт, отримав закидання, протягнув м’яч, але перекинув ворота разом з голкіпером. Хоча можна було і на Ваната віддати. Десь схожа ситуація була на 86-й хвилині з Волошиним: після помилки Ісенка півзахисник протягнув м’яч і влучив у захисника, хоча можна було віддавати на Беніто.

Не допомогла "Ворсклі" спробувати переломити хід зустрічі і тривога. 50-хвилинну паузу Віктор Скрипник не використав, щоб внести зміни. У підсумку у другому матчі поспіль полтавчани залишаються без перемоги. "Динамо" ж перемагає у другому поспіль матчі під керівництвом Олександра Шовковського.