Голи: Кучеров, 13, Блізніченко, 18, Шестаков, 49 - Свржняк, 4, 45

"Верес": Ющишин, Хондак (Дахновський, 46), Гагун, Курко, Вовченко, С.Шарай, Кучеров (Тишинінов, 78), Блізніченко, Кльоц (Лебеденко, 59), В.Шарай, Шестаков (Гайдучик, 69)

"Львів": Юрчук, Никитюк (Дитятьєв, 63), Габріель, Сімінін, Мильченко, Мишенко (Есеола, 60), Богунов (Кузик, 60), Грисьо, Беляєв, Алібеков, Свржняк (Бугай, 63)
Тренер: Анатолій Безсмертний

Попередження: Никитюк, 25, Бєляєв, 29

{{widget:lineup:20692}}

"Що таке не щастить і я із цим боротися?" - це про "Верес", який, наче літак в жахливу погоду, потрапив у "болтанку. Однак вмілий пілот зуміє вивести машину навіть із піке. У Рівному вірять, що Юрію Вірту під силу впоратися з тією непростою ситуацією, в яку потрапила команда. Безвиграшна серія має колись закінчитися. На зміну чорній смузі завжди приходить світла.

І вона настала,  ця біла, довгоочікувана стрічка в житті "Вереса". Важливо, що сталося це в надпринциповому матчі зі "Львовом", в якому колись працював - і треба зазначити, вельми продуктивно! - нинішній головний тренер рівнян Юрій Вірт.

Однак без "сюрпризів" не обійшлося. "Верес" традиційно пропустив першим. До швидких голів, схоже, у Рівному вже звикли. Як, утім, і знають про бійцівський характер своїх гравців, котрі здатні знайти вихід із будь-яких ситуацій - згадайте бодай матч із "Металістом" (5:5) і два пропущені м'ячі вже на 11-й хвилині. Цього разу "Верес" відповів двома дальніми влучними пострілами Кучерова та Блізніченка - один гол вийшов гарним за інший. Але потім господарі доволі легко дозволили Свржняку оформити прем'єрний дубль в УПЛ.

Та на початку другого тайму Шестаков ударом головою забив третій м'яч - вирішальний, який "зламав" безвиграшний серіал "червоно-чорних" з 11 ігор. "Львів" Анатолія Безсмертного програв шостий матч поспіль. З досвідченим фахівцем "городяни" повільно, але впевнено крокують до першої ліги. Сподівання лише на диво?