Асистенти: Виктор Нижник (Вінниця), Максим Чертоляс (Херсон)
"Рух": Паньків, Роман, Слюсарь, Довгий (Притула, 69), Мисик (Альваренга, 69), Соломон-Отабор, Климчук, Підгурський, Дідик (Холод, 11), Бренер, Лях
"Динамо": Нещерет, Дячук, Дубінчак, Попов, Тимчик, Сидорчук, Буяльський, Шепелєв (Царенко, 46), Беніто (Гармаш, 46), Лонвейк (Андрієвський, 64), Ванат (Рамірес, 64)
Тренер: Мірча Луческу
Попередження: Довгий, 45+1, Климчук, 63, Притула, 81 - Попов, 13, Дячук, 19, Андрієвський, 65

{{widget:lineup:20435}}

Після нічиєї з "Вересом" у стартовий склад "Руха" повернувся Таллес, замінивши Карабіна. Це потягло за собою тактичні перестановки у нападі: Мисик пішов на правий фланг, Соломон-Отабор змінив фланг, а Климчук став форвардом. Також Віталій Пономарьов в оборону відправив Слюсара, замінив Слюбика, який перебрав карток, а місце в опорній зоні зайняв Підгурський. Єдиною і головною заміною у стартовому складі "Динамо" став Буяльсьский. Півзахисник повернувся після тривалої дискваліфікації, замінивши в центрі поля Царенка.

Відверто сподобалося, як господарі розпочали гру. Поки "Динамо" академічно щось намагалося розігрувати, "Рух" діяв швидко та напористо. Саме це ледь не допомогло створити гольовий момент вже на 3-й хвилині зустрічі. Лонвейк через поганий прийом м’яча ледь не привіз гол у власні ворота, не зумівши обробити пас Нещерета. Таллес одразу з м’ячем опинився в десяти метрах від воріт, але поки тільки думав пробити, сам Лонвейк і виправився.

Далі на львів’ян очікувала найбільш проблемна десятихвилинка у матчі. Все почалося з пошкодження Дідика. Ще на 6-й хвилині гри було видно, що Холод вже приготувався до виходу на поле, а через п’ять хвилин все ж довелося робити заміну. Ну, а на 16-й хвилині "Динамо" дуже швидко повело у рахунку. При тому трапилося взяття львівських воріт миттєво і з нічого. Беніто на фланзі на прийомі дуже легко розвернув суперника, одразу швиденько прискорився і прострелив, а Ванат набіг у зону між двома центральними захисниками та в один дотик пробив. 0:1!

Якщо до цього кияни не напружувалися, то після забитого голу зовсім розслабилися, припустивши, що на цьому гра вже була зроблена. І це була головна помилка "Динамо". "Рух" зробив вигляд, що нічого не трапилося, і продовжив грати так, як і починав – швидко, напористо та місцями навіть нахабно. Перший дзвоник для гостей продзвенів на 19-й хвилині, коли Климчук несподівано відірвався від Дячука і ледь не вибіг один на один з голкіпером. Лише через затримку суперника захиснику вдалося зірвати цей випад. І тут ще питання, чи не був це фол останньої надії…

Другий дзвоник відбувся на 29-й хвилині. Лях підключився до атаки, обігрався з Соломоном на зробив небезпечний простріл. Варто відзначити дії Нещерета, який добре зіграв на виході, зачепивши рукою м’яч. Якби не це, Климчук міг переправляти м’яч у ворота. Що не вдалося Юрію, на 40-й хвилині зробив Довгий. Після затяжної позиційної атаки – так, це той матч УПЛ, де у суперника "Динамо" були такі атаки – удар Климчука заблокували, однак в епізод втрутився капітан львів’ян. Довгий продавив Дубінчака, проштовхнув повз голкіпера і у боротьбі з Тимчиком заніс м’яч у ворота. 1:1!

У "Динамо" було тільки два моменти до кінця матчу, щоб все ж вирвати переможний результат. І обидва були у Шепелєва ще до перерви. Спочатку півзахисник змістився з бровки у центр, протягнув до лінії штрафного майданчика і пробив поруч зі штангою. А в компенсований час Володимир добре пробив зі стандарту, але Паньків дістав м’яч з-під поперечини.

На другий тайм Шепелєв вже не вийшов. Як і Беніто, який зробив єдиний гол киян. Мірча Луческу спробував освіжити фланги, але стало тільки гірше. Та і в цілому заміни киян в цій грі були тільки команді в мінус. Після кожної "Динамо" грало все гірше і гірше. А останні хвилини, коли команда наче повинна додавати, щоб спробувати вирвати перемогу, зовсім більш нагадували фільм жаху. Ну, не може претендент на Лігу чемпіонів так грати у нападі проти аутсайдеру УПЛ.

"Рух" за другу половину матчу хочеться тільки хвалити. Команда грала дисципліновано і з бажанням. З натяжкою можна навіть казати, що саме господарі у підсумку втратили перемогу, бо не реалізували два своїх моменти. На 57-й хвилині мав забивати Климчук, якому по суті вдалося вийти один на один з голкіпером. Ось тільки форвард не зміг пробити над Нещеретом. Був ще перспективний вихід на ворота у Соломона на 64-й хвилині.

Тепер киянам треба сподіватися на нічийний результат у матчі "Зорі" та "Дніпра-1", щоб не збільшився відрив від другого місця. Якщо це друге місце ще потрібно… Тим часом "Динамо" залишається на четвертій позиції і може поближче підпустити до себе "Олександрію". "Рух" зрівнявся з "Вересом", хоча і продовжує знаходитися у зоні перехідних ігор.