"Дніпро-1" - "Львів" 5:2. Гуцуляк та Довбик стріляють дуплетами
Автор: Артур Малкин

9 квітня 2023 року. Ужгород. Стадіон "Авангард"
20-й тур УПЛ

"Дніпро-1" - "Львів" 5:2

Голи: Гуцуляк, 7, 44, Довбик, 41, 90+3, Сарапій, 84 - Богунов, 62, Мильченко, 81

"Дніпро-1": Рибак, Каплієнко (Матарріта, 55), Сваток, Сарапій, Пасіч (Хайнер, 55), Гуцуляк, Піхальонок (Танковський, 85), Бабенко, Бланко (Танчик, 85), Рубчинський (Когут, 69), Довбик
Тренер: Олександр Кучер

"Львів": Рибка, Габріель, Кузик, Дитятьєв, Беляєв, Сасовський (Никитюк, 73), Мильченко, Антоніо (Алібеков, 11), Грисьо, Бугай (Есеола, 60), Свржняк (Мишенко, 60)
Тренер: Анатолій Безсмертний

Попередження: Бабенко, 90+1 - Кузик, 48, Мишенко, 70, Есеола, 90+1

{{widget:lineup:20377}}

Минулого туру "Чорноморець", що бореться за збереження прописки в УПЛ, став автором, мабуть, найгучнішої сенсації весни - зумів відібрати очки у "Шахтаря" (2:2). Тож цікаво було, чи зуміє "Львів" піти шляхом одеситів і "обеззброїти" іншого лідера - "Дніпро-1".

Якщо Леонід Кучма колись заявив: "Україна - не Росія", то в контексті матчу "Дніпро-1" - "Львів" можна сказати, що Безсмертний - не Григорчук. Бо команда Анатолія Безсмертного не змогла дати бій дніпрянам і фактично програла ще в перші 45 хвилин, коли у воротах Рибки побували три м'ячі...

У другому таймі "Дніпро-1" грав за рахунком, з легкістю тринькав один момент за іншим і дозволив супернику скоротити відставання до мінімуму. Та коли на табло запалилися цифри "3:2", дніпряни, що називається, взялися за розум - відповіли ще двома влучними пострілами.

Окремо відзначимо Олексія Гуцуляка (оформив другий дуплет у сезоні) та Артема Довбика (перший дуплет), який збільшив бомбардирський доробок до 17 голів. Крім того, "спортклубівці" вдев'яте в цьому чемпіонаті забили три та більше м'ячів.

Натомість львів'яни під керівництвом Анатолія Безсмертного програли дві зустрічі із загальним рахунком 2:7. Далі аутсайдеру відступати нікуди, нижче - тільки перша ліга.