Карта сайта Полная версия
Сделать ставку с мобильного
Олег Ратій: "Майже всі гравці "Металіста" працюють в основній групі"
Автор: Олег Семенченко

Виконувач обов'язків головного тренера "Металіста" Олег Ратій в коментарі пресслужбі клубу розповів про підготовку до матчу з "Шахтарем", яка відбувається на території спортивного комплексу у селищі Середнє, що під Ужгородом.

— Команда зараз фактично працює в режимі зборів у мальовничій місцевості біля гір. Така атмосфера впливає позитивно на тренувальний процес?

— Так, ми вибрали це місце, тому що тут дещо тихіше, ніж у місті. Хлопці виїжджають, спілкуються й у такій дуже добрій, позитивній атмосфері ми готуємось до матчів.

— Розкажіть про особливості тренувального процесу, на чому робиться акцент у роботі?

— Після гри з "Колосом" команда отримала декілька вихідних днів, хлопці відпочили. Коли ми зібралися, зробили тестування, оцінили стан футболістів і на основі цього провели роботу. Декілька днів працювали в режимі дворазових тренувань. Вінцем цією роботи була гра з "Минаєм". Тобто хлопці грали під навантаженням і ми вважаємо, що вони зіграли добре.

— Тобто на результат спарингу з "Минаєм" особливо зважати не варто, задачі були іншими?

— Саме так. Ця гра взагалі була черговим тренуванням. Ми особливо не звертали уваги на власне гру футболістів у цьому матчі, нам потрібно було подивитись, як хлопці переносять навантаження, як вони будуть працювати з м'ячем після навантаження.

— Що можете сказати по кадровій ситуації у команді?

— Майже всі хлопці працюють в основній групі, лише Віталій Федорів ще працює окремо. Але лікарі обіцяють, що за день-два він уже повернеться до роботи в основній групі.

 

Читай також:: Єгор Клименчук: "Атмосфера в "Металісті" дуже хороша"
Поделитесь:
Карта сайта Полная версия Обновить