Головний арбітр: Олексій Деревинский (Київ)
Асистенти: Євген Данільченко (Луганськ), Дмитро Оганісян
Голи: Адамюк, 62, Довбик, 66, Громов, 88
"Дніпро-1": Валеф, Хамаш, Адамюк, Назаренко (Когут, 71), Сарапій, Бабенко, Піхальонок (Балулі, 79), Танчик, Гуцуляк, Довбик (Горбунов, 85), Рубчинський (Громов, 71)
Тренер: Олександр Кучер
"Металіст 1925": Мозіль, Безуглий, Жичиков, Курило, Рудавський, Ременюк, Капінус (Вачіберадзе, 67), Мартинюк (Кравченко, 71), Габелок, Борячук, Бичек (Русин, 71)
Тренер: Валерій Кривенцов
Попереджений: Танчик, 32

Наче з перших хвилин і була на полі більш-менш рівна гра, але більш ефективно явно діяли саме гравці "Дніпра-1". Поки харків’яни намагалися щось створити на підступах до штрафного майданчика, підопічні Олександра Кучера з 16-ї хвилини поступово почали переходити до систематичного створення гольових моментів.

На 16-й хвилині вже міг забивати Довбик. Форвард отримав м’яч на лінії штрафного майданчика, достатньо вільно зміг розвернутися і пробив поруч з дальньою штангою. Через 15 хвилин десь те ж саме провернув і Гуцуляк. Тільки на цей раз гравець господарів більше пішов у фланг штрафного, після чого також пробив поруч з дальньою штангою. Ще шість хвилин, і Довбик вже просто мав забивати, прорвавшись прямо по центру між обома центрбеками. Пощастило гостям, що форвард знову пробив поруч з штангою.

За весь цей час "Металіст 1925" зумів створити лише один натяк на момент, коли на 34-й хвилині після непоганої атаки заблокували удар Бичека. Єдиний свій по-справжньому гольовий момент харків’яни створили вже по перерві. На 50-й хвилині в контратаці Борячука вивели на ударну позицію, форвард пробив повз Валефа, але не влучив у ворота.

Після цього на полі вже була лише лінія атаки "Дніпра-1". Почалося все з потрапляння Назаренка в штангу на 62-й хвилині. Ще дві хвилини і перший гол вже був у харківських воротах. Амаш подав кутовий, а головою влучно пробив Адамюк! 1:0! Через чотири хвилини Довбик все ж таки забив: Артем відірвався від захисника, пройшов майже половину поля і проштовхнув м’яч повз голкіпера. 2:0!

Могли дубль робити Довбик з Адамюком, а зробив рахунок розгромним Громов. За дві хвилини до кінця основного часу Когут прорвався в штрафний майданчик і викотив Артему під удар, після чого тому залишалося лише не влучити у голкіпера. 3:0!

Після цієї перемоги "Дніпро-1" продовжує йти зі стовідсотковим результатом, маючи три перемоги в трьох турах. Команда відстає від "Шахтаря" лише на одне очко, але і має гру в запасі. Для "Металіста 1925" ця поразка стала першою в новому сезоні.