Головний арбітр: Максим Козиряцький (Запоріжжя)
Асистенти: Олександр Дашко (Київськая область), Ігор Дебенко (Івано-Франківськ)
Голи: Калітвінцев, 11 - Панасенко, 21, Прядун, 64, Мизюк, 72
"Олександрія": Білик, Бабогло, Мірошніченко, Цуріков, Волошин (Авагімян, 46), Білошевський, Демченко, Калітвінцев, Рибалка (Дришлюк, 75), Третьяков (Кожушко, 31), Кобзар (Костишин, 46, Бондаренко, 79)
"Металіст": Рибка, Порох, Мизюк, Романюк, Каплієнко, Підлепенець (Книш, 69), Панасенко (Шопін, 90+2), Танковський, Ралюченко, Коркішко, Прядун (Рязанцев, 82)
Тренер: Олег Ратій
Попередження: Костишин, 62, Цуріков, 87 - Панасенко, 12
Вилучений: Порох, 35

{{widget:lineup:17437}}

Харків’яни активно розпочали, створивши першу гольову нагоду вже на третій хвилині матчу. Після подачі кутового Коркішко ударом головою не влучив в дальній кут. Пройшло менше двох хвилин, як номінальні господарі двічі відповіли. Спочатку Волошин не влучив з-за меж штрафного майданчику в дальній нижній кут, а потім після подачі зі стандарту від Рибалки поруч з ближньою штангою пробив Демченко.

Два провали підряд захисників "Металісту" не змусили грати уважніше, чим через п’ять хвилин скористалася "Олександрія". На цей раз відверто провалився правий фланг харків’ян, куди включився Калітвінцев. Волошин побачив партнера, віддавши в вільну зону, а Владислав точно пробив. 1:0!

Щоправда, не дуже довго олександрійці вели в рахунку. Гості за десять хвилин встигли двічі небезпечно вибігти в контратаку: якщо перша завершилися ударом Танковського над воротами, то на 21-й хвилині Білику довелося діставати м’яч з воріт. Харків’яни швиденько вивели на ударну позицію в штрафному майданчику Панасенка. Удар півзахисника в дальній нижній кут не зміг заблокувати Мірошниченко, а Білик не дотягнувся. 1:1!

Здавалося, що "Металіст" повністю вирівняв ситуацію, як Порох підвів свою команду. Захисник на 35-й хвилині дуже грубо стрибнув в ноги Кожушку, за що арбітр відразу показав пряму червону картку. Повтор тільки підтвердив правильність такого рішення рефері.

Після цього гостям стало важче на рівних протистояти супернику. "Олександрія" дочекалася перерви, перебудувалася за рахунок виходу Авагімяна з Костишиним і почала намагатися реалізувати свою чисельну перевагу. Здавалося, що господарі дотиснуть харків’ян, але трапилася 64-та хвилина. Прядун, який знаходився один в оточені всієї захисної лінії, отримав передачу, технічно розвернувся і пробив в ближній кут. Білик так і не зміг до кінця зреагувати, хоча удар був саме у "воротарський" кут. 1:2!

І це ще був не кінець! Пройшло менше десяти хвилин, як "Металіст" спочатку провів контратаку "3 в 2", яку не зміг втілити в гол Коркішко, а потім у меншості забив другий гол. Захисники при подачі кутового повністю забули про Мизюка, який перестрибнув Білика і пробив головою вже у пусті ворота. 1:3!

Тут розклеїлась вже "Олександрія". Все, що підопічні Гури змогли створити до фінального свистка – дальній удар Калітвінцева, з яким упорався Рибка. За 10 хвилин до кінця тренер навіть провів зворотну заміну Костишина, який не зміг допомогти партнерам грати на атаку більш якісно.

Після другої перемоги в сезоні "Металіст" піднявся на друге місце, поступаючись лише "Зорі". "Олександрія" ж вперше програла, опустившись одразу на шосте місце.