"Металіст" - "Інгулець" 1:1. Спека та помилки

Головний арбітр: Виталій Романов (Дніпро)
Асистенти: Денис Марченко (Чернігів), Руслан Єрмоленко (Чернігів)
"Металіст": Рибка, Каплієнко, Романюк, Мизюк, Федорів, Ралюченко, Картушов (Книш, 79), Панасенко (Багачанський, 67), Підлепенець, Танковський (Чідомере, 79), Коркішко (Прядун, 60)
"Ингулец": Паламарчук, Кучеренко (Коробенко, 46), Нагієв, Саків, Ковальов , Близниченко (Смоляков, 75), Клименко, Ченбай, Запорожец, Одарюк (Козак, 46), Сітало (Марусич, 70)
Тренер: Сергій Лавриненко
Попередження: Коркішко, 38, Романюк, 70 - Кучеренко, 5, Саків, 31, Паламарчук, 41, Запорожец, 88

{{widget:lineup:17282}}

В важких умовах довелося грати командам. О 13:00 в Ужгороді була велика спека, що не могло не позначитися на діях гравців. В першому таймі відверто важче було гравцям "Інгульця", які і почали помилятися буквально після стартового свистка.

Так, "Металіст" розпочав зустріч більш активно, але вся ця активність була лише на підступах до штрафного майданчика. Змінилася ситуація на 5-й хвилині, коли ноги Кучеренка не встигли за його розумом. Півзахисник "Інгульця" прийняв м’яч і тільки хотів віддати пас, як Романчук вибіг з-за спини, відібрав і впав. Як показав повтор, Кучеренко просто по інерції ногою зачепив суперника, що і помітив арбітр. З "точки" влучно пробив Коркішко. 1:0!

На цьому неприємності для номінальних гостей не завершилися. У команди на полі зовсім нічого не виходило, багато пасів були точно в суперника, центр поля перейти – вже досягнення. Харків’яни намагалися грати на чужій половині поля активніше, але теж далеко не все виходило. Ще й сонце припікало… Схоже, через це на 35-й хвилині грубо помилився Рибка, віддавши пас точно на суперника. Іншої причини важко знайти. Але і Одарюк був далеко не в оптимальних кондиціях: так не влучити майже в порожні ворота ще постаратися треба.

В перерві Сергій Лавриненко вніс правки, замінивши Одарюка з Кучеренком. Варто зазначити, що це спрацювало, бо "Інгулець" помітно додав і доволі швидко зрівняв рахунок. На 60-й хвилині Клименку вдався дальній постріл: м’яч влучив у штангу, майже зачепив другу штангу та опинився в сітці. 1:1!

Майже відразу Рибці довелося ще тягнути удар Ковальова зі штрафного. В інакшому випадку харків’яни вже програвали б.  "Інгулець" дуже хотів розвити свій успіх та вирвати перемогу, але ледь не програв на останніх хвилинах. Спочатку Ченбай зрізав м’яч у власну поперечину, дивом не забивши. А потім гості ще й контратаку пропустили в компенсований час: Прядун прорвався лівим флангом, увійшов в штрафний майданчик та викотив Підлепенецю під удар, але Євген не зміг пробити повз голкіпера.

На цьому матч і закінчився. "Інгулець" зумів набрати перший заліковий бал у новому сезоні, а "Металіст" відпустив вперед тріо із складу "Зорі", "Вереса" та "Колоса", які виграли перші дві зустрічі.