"Львів" - "Зоря" 2:3. За голландською системою

Голи: Бойко, 12, Нич, 49 - Вантух, 8, Мишнев, 55, Алефіренко, 90

"Львів": Ільющенков, Нич (Ременяк, 66),  Якимів, Муравський, Грисьо (Михайлів, 84), Бусько (Вовкун, 84), Шишка (Крушинський, 66), Мильченко, Бойко, Бугай (Мишенко, 59), Васильєв

"Зоря": Мацапура, Вантух (Снурніцин, 78),  Батагов, Імереков, Данченко, Чурко (Бражко, 89), Назарина, Сміян (Мишньов, 56), Булеца (Нагнойний, 78), Крістіан, Русин (Алефіренко, 89)

Попередження: Муравський, 73, Мильченко, 77 - Назарина, 42, Імереков, 67

{{widget:lineup:17231}}

"Зоря" на ходу, в тонусі - вже встигла з Ліги конференцій вилетіти, стартувала з перемоги над" Ворсклою " (3:1) в чемпіонаті. "Львів" тільки відкривав для себе новий сезон. І ця обставина, ясна річ, була на руку луганчанам.

Перші хвилини показали, що не команду Патріка ван Леувена називали фаворитом матчу. На 8-й хвилині - вже 0:1. Бусько не поправив осіановіл у лівої бровки Сміяна, Чурко виконав навіс зі штрафного, Імереков виграв верхрвую дуель, а Вантуха в дотик, немов на тренуванні, встромив м'яч у сітку.

Якось легко все вийшло. У цей момент подумалося, що проблем у луганчан точно не виникне - три очки можна вже класти в кишеню. Але іншої думки були "городяни". Досить швидко вони відновили рівновагу. Це дебютант Бойко, отримавши передачу від Мильченка, увірвався з лівого краю в штрафну, де, за логікою, повинен був господарювати Данченко і без перешкод пробив низом повз Мацапуру - 1:1.

Холодний душ для "Зорі". Не відразу, однак, гості прийшли до тями. Нехай влаліли перевагою, катали довго м'яч, але що з того? А коли на самому початку другого тайму львів'яни і зовсім вийшли вперед (після шикарного пасу Бойко забив Нич), то у багатьох закралася думка: "А хто тут фаворит?"

І хто знає, як би закінчилася зустріч, забий незабаром Бойко, але "Зорю" від неминучого гола і незмивної ганьби врятував Імереков, який вибив м'яч зі стрічки. "Не забиваєш ти..." - старе, як світ, футбольне правило спрацювало майже миттєво. Мишньов, що вийшов на заміну, опинився в потрібний час в потрібному місці і легко вразив ціль - 2:2.

Гості посилили тиск на ворота Ільющенкова, але з кожним оборотом секундної стрілки їх мрії про перемогу танули, як весняний сніг. Все вирішили заміни голландського тренера "Зорі" та невдала гра голкіпера "Львова". Ван Леувен випустив на заміну Нагнойного і Алефіренка - перший виступив в ролі асистента, а інший - в якості автора вирішального гола. Ільющенков не виручив. Хоча і був зобов'язаний. Перемога" Зорі " валідольна, але абсолютно заслужена.