Товариський матч. "Ворскла" - "Ордабаси" (Казахстан) 0:2. Спроба номер "раз"

Товариський матч

"Ворскла" - "Ордабаси" - 0:2

Голи: Жоао Пауло, 7, Сімчевіч, 84

"Ворскла": Різник, Альюн, Чеснаков, Баєнко, Пердута, Сапай, Кане, Ребенок, Пуцлін, Шехіч, Степанюк.

У другому таймі вийшли на заміну: Ткаченко, Габелок, Скляр, Мартиненко, Якубу, Кулач, Артур.

"Ордабаси": Шайзада, Толебек, Фонтанелло, Клещенко, Даутов, Досмагамбетов, Діакате, Махлангу, Бадібанга, Жоао Пауло, Жангилишбай.

У другому таймі вийшли на заміну: Хижніченко, Сімчевіч, Астані, Шамші, Бріджід, Хаджиєв, Жаксибай.

"Ворскла" зіграла передостанній товариський матч в рамках міжсезонних зборів. Суперником команди Юрія Максимова був бронзовий призер чемпіонату Казахстану, команда "Ордабаси". Зустріч завершилася перемогою казахстанців з рахунком 2:0.

Останню гру ворскляни зіграють 19 лютого проти ще однієї казахстанської команди – "Іртиш". Час початку гри уточнюється.

Источник: ФК "Ворскла"