Товариський матч. "Карпати" - "Верес" 1:2. Вольова вікторія
Автор: Олег Семенченко

"Карпати" - "Верес" 1:2

Голи: Карпенко - Шестаков, Ховбоша.

"Карпати". 1-й тайм: Кудрик, Мартінс, Ковтун, Вакуленко, Дубінчак, Толочко, Кльоц, Ді Франко, Карпенко та два гравці на перегляді; 2-й тайм: Кудрик, Мартінс, Веремієнко, Вакуленко, Толочко, Кльоц, Карпенко та чотири гравці на перегляді. Протягом другого тайму на поле виходили: Ременюк та Лях.

"Верес": Бабійчук, Чеботаєв, Ховбоша, Любчак, Солдат, Тимофієнко, Кучеров, Євдокимов, Соломка, Морозенко, Шестаков. На заміну виходили: Сад, Микитин, Іваночко, Гребенюк.

"Верес" здобув вольову перемогу над командою УПЛ - львівськими "Карпатами". Програючи по ходу матчу - 0:1, коли Дмитро Кльоц подав зі штрафного, Сергій Вакуленко виграв другий поверх і сильно пробив головою – кіпер з труднощами відбив м’яча перед собою, а Ігор Карпенко, вдало обрав позицію і добив круглого у сітку, рівняни обіграли господарів поля завдяки голам Михайла Шестакова та Дмитра Ховбоші, інформує прес-служба клубу.

Більш повну інформацію по спарингу "Карпати" - "Верес" ми наведемо пізніше.