Товариський матч. "Карпати" - "Нива" 2:0. Львів'яни забивають по одному голу в кожному таймі
Автор: Антон Прокопов

"Карпати" - "Нива" 2:0

"Карпати" (перший тайм): Пеньков, Мірошніченко, Сандохадзе, Ковтун, Вербний, Чачуа, Мякушко, Лебеденко, Ді Франко, Швед, Санчес

"Карпати" (другий тайм): Пеньков, Лобай, Федецький, Ковтун, Ременюк, Толочко, Ербес, Гуцуляк, Кльоц, Карраскаль, Акулінін.

Голи: Швед, 45, Войтович, 89

Завершальним спарингом для "Карпат" на першому етапі підготовки стала зустріч із тернопільською "Нивою". Зігравши знову двома змішаними складами, та володіючи перевагою впродовж цілого матчу, "зелено-білі" перемогли суперників із рахунком 2:0.

"Карпати" забили за кілька хвилин до завершення першого тайму: Швед протягнув м’яча по флангу та пробив – круглий від стійки залетів у ворота.

За кілька хвилин до завершення спарингу "Карпати" знову забили: Войтович з близької відстані в дотик переправив круглого у ворота – 2:0. З таким рахунком матч і закінчився.