Товариський матч. "Ворскла" - "Ягеллонія" 2:1. Переможна стабільність

Голи:
Шарпар 30, Одарюк 62 - Шерідан 40

"Ворскла": Шуст, Ребенок, Гіоргадзе, Даллку, Пердута, Шарпар, Кравченко, Кадимян, Кулач, Кобахідзе (к), Коломоєць

Запасні: Ткаченко, Остапенко, Чеснаков, Сапай, Дедяєв, Васін, Одарюк, Сидоренко, Шаповал

"Ворскла" (2 тайм): Ткаченко, Сапай, Остапенко, Чеснаков, Даллку, Дедяєв, Кравченко, Одарюк, Кадимян, Кулач, Васін

"Ягеллонія": Павелек, Бурліга, Рун'є, Гутієрі, Васілюк, Мемешев, Гржиб (к), Романчук, Новіковас, Поспісіл, Херідан

Запасні: Карпієщук, Войцицкі, Мітровіч, Гільєрме, Асатіані, Шимонович, Свідерскі, Секульскі, Франковскі, Квіцєнь, Біда

"Ягеллонія" в минулому сезоні чемпіонату Польщі в основному турнірі посіла перше місце, однак в битві за чемпіонство програла "Легії" всього два очки. У поточному сезоні команда з міста Білосток йде на четвертому місці, відстаючи від лідера, все тієї ж "Легії", на два очки.

На 30 хвилині Кобахідзе подав, Шарпар кивком голови вразив рамку Ягеллонії - 1:0. На 40 хвилині непорозуміння між Шустом і Гіоргадзе призводить до, м'яко кажучи, не обов'язкового голу - 1:1. В цілому рівна гра у першому таймі закінчилася у нічию.

У другому таймі "Ворскла" пішла вперед, бажаючи забити гол і виграти матч. І в них це вийшло. Вже на 62 хвилині Кулач промчав лівим флангом, віддав на дальню штангу, де Одарюк без додаткової обробки м'яча ногою вразив рамку - 2:1!

На 75-й хвилині футболіста польської команди видалили з поля за другу жовту картку. Поляки не хочуть програвати і дуже жорстко грають.

У підсумку матч так і завершився перемогою "Ворскли" з рахунком 2:1. Це вже третя перемога полтавчан в третьому матчі і всі з однаковим рахунком.