Карта сайта Полная версия
Сделать ставку с мобильного
Футбольний арбітр і лікар Дмитро Кубряк звільнений з російського полону
Автор: Алексей Безуглый

Президент УАФ Андрій Павелко повідомив про звільнення з полону футбольного арбітра Дмитра Кубряка.

- Футбольного арбітра і хороброго лікаря-нейрохірурга Дмитра Кубряка звільнено з полону рашистів! Разом з іншими Героями-захисниками Маріуполя, серед яких є футбольні ультрас різних українських клубів, і їх військовими керівниками Денисом Прокопенком ("Редіс"), Сергієм Волинським ("Волина") і Святославом Паламарем ("Калина").

З Дмитром, який раніше працював на матчах ПФЛ, ми бачились наприкінці березня у госпіталі Дніпра, де він оперував наших поранених воїнів. Невдовзі він, незважаючи на величезний ризик, поїхав з групою інших медиків в оточене російською ордою місто-Герой Маріуполь, щоб рятувати його Героїв-оборонців. Де й потрапив у полон до окупантів. Це були 5 місяців дуже важких випробувань для Дмитра, який перебував у сумнозвісний Оленівці, і протягом яких ми вірили, переживали, молилися, підтримували сім’ю Дмитра і шукали можливості для його звільнення, - написав Павелко у Фейсбуці.

Дмитро Кубряк обслуговував матчі Першої ліги з 2017 по 2020 роки.

Нагадаємо,  215 військових звільнили з російського полону. З них 108 —  бійці "Азову".

Читай також: Олег Собуцький: "Яка довіра може бути до керівників українського футболу, які обрали для себе переховування в "Закарпатському котлі"?"

Поделитесь:
Карта сайта Полная версия Обновить