Головний арбітр: Олександр Омельченко (Слов'янськ)
Асистенти: Володимир Журібіда (Луцьк), Тарас Клименко (Київ)
"Зоря": Сапутін, Бутко, Вантух (Снурніцин, 87), Імереков, Бражко, Герреро (Хахльов , 74), Булеца (Дришлюк, 69), Батагов, Мишньов (Полегенько, 87), Антюх, Русин (Погорілий, 87)
Тренер: Патрік ван Леувен
"Інгулець": Білик, Смоляков, Нагієв, Кучеренко, Ковальов (Поспєлов, 46), Павлов (Коробенко, 78), Козак, Клименко (Козиренко, 46), Кухарук (Головкін, 67), Запорожец, Сітало (Марусич, 58)
Тренер: Сергій Ковалець
Попередження: Мишньов, 86, Бутко, 89 - Клименко, 33, Запорожец, 58, Козиренко, 89

"Зоря" відкрила рахунок в матчі 27-го туру чемпіонату України проти "Інгульця". На 21-й хвилині з пенальті ворота гостей вразив Володимир Бражко - 1:0.

На 81-й хвилині матчу Назарій Русин забив дуже ефектний гол у ворота "Інгульця" і встановив остаточний рахунок - 2:0.