Головний арбітр: Денис Резніков (Кам'янське)
Асистенти: Ігор Дебенко (Івано-Франківськ), Василь Остапчук (Суми)
"Минай": Кемкін , Скиба, Кисіль, Дмитрук, Чуєв, Петько (Вітенчук, 68), Кораблін (Корнийчук, 78), Ременяк (Гунічев, 64), Семотюк (Матюшенко, 78), Устименко, Вакула
"Чорноморець": Варакута, Гучек (Авагімян, 46), Єрмаков, Огіря (Бойчук, 46), Шпорн, Салюк, Брагару, Путря (Ійєде, 85), Штогрін, Бадібанга (Альваренга, 70), Кузик (Гомеш, 70)
Тренер: Роман Григорчук
Попередження: Дмитрук, 45, Скиба, 51 - Бадібанга, 37, Брагару, 90+3

{{widget:lineup:25550}}

В "Минаї" матч проти "Чорноморця" називали ледь не грою за життя, тому одразу з перших хвилин закарпатці почали боротися за своє місце в УПЛ. І доволі швидко забили! На 6-й хвилині проспали захисники "моряків" простріл від Корабліна з правого флангу. Устименту пробити одесити не дозволили, однак і небезпеку все ж не ліквідували. М’яч відскочив до Корабліна, який не вимкнувся із епізоду, а Тимур вже пробив з меж штрафного повз голкіпера. 1:0!

Не пройшло і трьох хвилин, як знову Кораблін створив небезпеку. Молодий півзахисник відіграв один в один Огірю, розвернувся і відірвався від суперника. Після чого увійшов до штрафного майданчика, однак зовнішньою стороною стопи не влучив у ворота. В наступній атаці вже відверто щастить "Чорноморцю"! Вакула довго вицілював та доволі незручно для голкіпера пробив з-за меж штрафного майданчика. Варакута зміг виручити, проте відбив м’яч перед собою. На добиванні першим був Устименко, влучивши вже у штангу. Вдруге добити закарпатцям захисники вже не дозволили.

Швидко Роман Григорчук зрозумів, чим пахне ситуація для його команди, тому до виходу на поле почав готуватися Авагімян. Але, побачивши, що підопічні все ж потрохи починають оговтуватися і грати вперед, спеціаліст заміну відклав до перерви.

На 20-й хвилині "Чорноморець" створив першу небезпеку, яка завершилася шикарним сейвом Кемкіна. Штогрін перестрибнув одразу двох захисників та пробив головою у верхній кут воріт, проте голкіпер у гарному стрибку врятував "Минай". Ще чотири хвилини – і повторення цієї ж дуелі. Голкіпер тягне удар Штогріна після подачі з правого флангу. Щоправда, був у одесита офсайд, що не відміняє гарну гру воротаря.

З 31-ї по 33-ю хвилини двічі міг забивати Устименко. Спочатку форвард трохи не влучив здалеку у дальню дев’ятку! Варакута хоча і добре стрибав, навряд вже рятував би одеситів. Через дві хвилини Вакула добре накинув на дальню штангу, але форвард у дотик не влучив у ближній кут вже з меж воротарського майданчика.

На цьому до перерви гра трохи заспокоїлася, а тільки почався другий тайм, "Минай" знову міг забивати. Устименко увійшов до штрафного майданчику, отримав простір та пробив у дальній нижній кут воріт. Пощастило "морякам", що форвард знову не влучив, бо Варакута вже не міг виручити команду. Через чотири хвилини міг м’яч і в ворота "Миная" залетіти. Семотюк підставився під дальній удар, чим повністю змінив його напрямок. Поки Кемкін вже лежав в правому куті, м’яч ледь не залетів у лівий. Відверто пощастило закарпатцям.

На 62-й хвилині господарі все ж забивають вдруге, але робить це не Устименко. Дмитрук зробив ривок флангом і подав до штрафного майданчика, куди набігав Ременяк. Першим дотиком Артур прокинув вперед повз захисника, після чого встиг наздогнати м’яч, випередити Варакуту та другим дотиком проштовхнути м’яч у ворота. 2:0!

Якби одразу "Чорноморець" відіграв один гол, у команди ще були б шанси. Однак удар Брагару прийняла на себе поперечина. Після цього "Минай" почав вправно затягувати та сушити гру. Все, що гостям вдалося до фінального свистка – удар Авагімяна зі штрафного на 80-й хвилині. Артур пробив точно у руки голкіперу.

У підсумку ця перемога "Миная" стала знаковою для теперішнього чемпіонату. Закарпатці не просто здобули три очки, а нарешті змогли піднятися з останнього місця, обійшовши "Металіст 1925" по додатковим показникам. Так, у харків’ян попереду ще матч, але все одно символічно, що "Минай" зміг відірватися від дна.