"Металіст 1925" - "Оболонь" 1:1. На користь конкурентів

"Металіст 1925" (Харків) - "Оболонь" (Київ) 1:1

"Металіст 1925": Мозіль, Фарина, Імереков, Жичиков (Червак, 68), Гармаш, Капінус (Безуглий, 84), Габелок, Юрченко, Сидоров, Юсов (Арі Моура, 61), Борячук (Фрімпонг, 61)

"Оболонь": Федорівський, Дубко, Мороз, Приймак, Лук'янчук, Осман (Мединський, 67), Грисьо (Суханов, 61), Черненко (Косовський, 77), Тарануха (Вишневський, 77), Чернов (Прокопенко, 67), Краснопір
Тренер: Валерій Іващенко

Попередження: Капінус, 14, Юсов, 42, Сидоров, 89, Юрченко, 90+2 - Лук'янчук, 86

{{widget:lineup:25477}}

Критикувати вчергове Віктора Скрипника не станемо. Йому й так зараз боляче. Очолюваний ним "Металіст 1925" втринадцяте поспіль не зміг виграти - шокуюча серія, передостаннє місце в таблиці. Єдина втіха - це те, що харків'яни не програли, закінчивши поєдинок з "Оболонню" з улюбленим рахунком 1:1. Так само було й в двох попередніх турах - з "Колосом" і "Дніпром-1".

Погоджуюсь з колегами - гру можна умовно поділити на дві частини. До перерви симпатичніше виглядали кияни, котрі, крім шедеврального голу Черненка (про нього трохи пізніше!), претендували ще на один-два м'ячі. Другу 45-хвилинку краще провели харків'яни - поновили рівновагу та ще пару моментів занапастили.

Сама гра розпочалася з пристрілки Черненка. За дві хвилини він же, отримавши передачу в центрі поля, трохи просунувся в напрямок воріт харків'ян і несподівано, наче з гармати, зарядив у "дев'ятку". Попри відстань у 35 метрів. Мозіль стрибав марно - 0:1.

На радощах Черненко продовжив стріляти з різних дистанцій. Одного разу за "Металіст 1925" зіграла стійка, в іншому - удар на себе прийняв Фарина - якби не він, боюся, Мозіль не зміг би виручити.

У команди Віктора Скрипника майже нічого не виходило в атаці. Але це, швидше, заслуга суперника: "пивовари" оборонялися щільно, в два ряди. Пройти крізь такі редути не представлялося можливим. Утім, одного разу харків'янам таки вдалося скористатися неузгодженими діями столичних захисників: Габелок зробив "черпак", Юсов спокійно прийняв м'яч і готувався було вже запалювати "одинички" на табло, однак "Оболонь" врятував Федорівський, що вчасно вийшов з воріт.

Не знаю, про що говорив з підопічними в перерві Віктор Скрипник, але другий тайм вони провели, дійсно, чудово. Змусили киян відбиватися й думати про збереження власних воріт. Голкіпер Федорівський працював у поті чола. На 53-й хвилині після удару головою Сидорова витягнув м'яч зі "стрічки", а за дві хвилини і він уже був безсилий допомогти своїй команді, але Імереков у падінні примудривмя не влучити в рамку, до якої було метри три-чотири!

Та все ж гравці "Оболоні" припустилися помилки, не змогли втримати мінімальну перевагу. Сидоров вистрибнув вище за всіх і головою замкнув навіс Жичикова - 1:1.

Нічия ні "Металіст 1925", ні "Оболонь" не влаштовувала, тому кінцівка матчу - то суцільні гойдалки. За моментами тут лідер - кияни. Краснопір підрізав головою - м'яч поцілив у стійку, а Вишневському банально не пощастило, коли він, замикаючи простріл Мединського, з кількох метрів пробив вище воріт.

За великої кількості моментів - усього два голи. Результат, якому ніхто не радів. Бо турнірне становище команди не покращили. Ці "одинички" - на користь конкурентів.