"Верес" - "Дніпро-1" 1:1. "Дайте мені прокинутися!

"Верес": Когут, Курко (Морозко, 71), Шевченко, Сезар да Силва, Кучеренко, Балан, Яго, Кучеров, Шастал (Шестаков, 85), Дахновський (Шарай, 71), Гайдучик (Годя, 77)
"Дніпро-1": Волинець, Сваток, Адамюк, Мірошніченко (Шолупец, 90), Бабенко, Очеретько, Сарапій, Лєднєв, Танчик (Гаджиев, 32), Гуцуляк, Горбунов (Пасіч, 46)
Тренер: Юрій Максимов
Попередження: Сезар да Силва, 8, Шастал, 55, Курко, 65, Яго, 82, Шарай, 86 - Очеретько, 45+1, Сваток, 73, Гаджиев, 90+4

{{widget:lineup:25460}}

Розпочався матч з одразу доволі спірного епізоду. Мірошніченко штовхав у спину суперника, однак арбітр фолу не зафіксував. Особливість цього епізоду була в тому, що Дахновський потенційно міг вибігати на ворота. Тобто ВАР в теорії міг розглядати фол останньої надії, але дуже швидко поновилася гра.

Першу половину тайму можна описати так: багато боротьби, багато фолів і багато емоції. При тому друге було наслідком першого, а третє – наслідком другого. Плюс десь незгода з рішеннями арбітра додавала градусу. А ось небезпеки біля воріт зовсім не було. Найбільш цікавим епізодом першої 15-хвилинки можна вважати дії Горбунова. Сергій добре розвернувся, увімкнувся, входив до штрафного та прострілював, однак захисник не дозволив м’ячу дійти до Гуцуляка. Перший удар в площину воріт трапився після розіграного одразу кутового: Когут відбивав удар Адамюка в ближній кут.

У відповідь "Верес" реалізує свій перший момент у матчі! На 19-й хвилині Сваток "привіз" вихід на власні ворота, не зумівши віддати точний пас на Очеретька на 10 метрів. Сікейра перехопив, одразу розігнав контратаку і викотив на Дахновського, який біг зліва паралельним курсом. Віталій вже більярдним пострілом влучив у дальній нижній кут воріт Волинця. Ще й штангу зачепив. 1:0!

Юрій Максимов 30 хвилин терпів інертну гру команди, після чого у спеціаліста закінчилося терпіння. Тренер зробив першу заміну вже на 32-й хвилині, оскільки у "Дніпра-1" зовсім не виходило створювати моменти без травмованого Піхальонка. За збігом обставин одразу гості і забивають. Після подачі з кутового Когут пішов на вихід, зіштовхнувся з партнером та випустив м’яч з рук. Добивати взялися всім "Дніпром-1", а відправив м’яч у ворота в підсумку Адамюк. 1:1!

До перерви можна ще згадати дальній постріл Бабенка у компенсований час, який пролетів над воротами. На тому – все… На другий тайм Юрій Максимов зробив одразу другу заміну, випустивши Пасіча. На 53-й хвилині Євген навіть гол зміг створити. Класна контратака "Дніпра-1" з рейдом Пасіча лівим флангом та гарним пасом Гуцуляка завершилася голом в ворота рівнян від Лєднєва. Ось тільки Олексій відверто затягнув з пасом, коли обігрувався з партнером, через що Пасіч опинився у явному офсайді.

На цьому футбол у нас і закінчився на полі. Найцікавіше, що у другому таймі відбувалося - спілкування двох лавок запасних. Воно було таким запеклим, що четвертому арбітру час від часу доводилося втручатися, а головний рефері навіть картки показував. "Запалював" Юрій Максимов і у спілкуванні з власними підопічними. Після чергових невдалих дій команди наставник один раз викрикнув: "Дайте мені прокинутися!".

Його можна зрозуміти, оскільки футболу не було. А от багато розмов і між гравцями, і з арбітром – цього вдосталь. Чим ближче наближався фінальний свисток, тим більше "Верес" починав діяти від захисту. По цим діям можна було зрозуміти, що нічийний результат команду повністю влаштовує. При тому на 89-й хвилині навіть контратаку вдалося провести. Кучеров був першим на підборі після подачі та відскоку, однак не влучив з лінії штрафного майданчику у дальній кут.

"Дніпро-1" ж так і не зміг свій фінальний штурм навіть ударом завершити, не кажучи вже про гольовий момент. У підсумку це вже третя поспіль нічия, яка ще більше ускладнює спроби наздогнати "Кривбас". Плюс дає змогу "Руху" зменшити відстань до четвертого місця. "Верес" потрохи продовжує набирати очки, піднявшись вже на 13 місце.