Головний арбітр: Роман Блавацький (Львів)
Асистенти: Денис Романов (Дніпро), Дмитро Оганесян (Луганськ)

"Ворскла" (Полтава) - "Колос" (Ковалівка) 0:2

"Ворскла": Ісенко, Пердута, Павлюк, Ковталюк, Якубу (Корнієнко, 69), Нестеренко (Глущенко, 69), Мякушко, Челядін (Островський, 80), Хрипчук, Кане, Сіссоко

"Колос": Фесюн, Ємець, Чорноморець, Бондаренко, Бурда, Мілько, Демченко, Оріховський (Велетень, 82), Топалов (Дорош, 90+2), Ільїн, Безбородько (Салабай, 75)
Тренер: Ярослав Вишняк

Попередження: Челядін, 56 - Мілько, 8, Чорноморець, 57, Ємець, 59

{{widget:lineup:25437}}

Ярослав Вишняк може видихнути. Відставка відклається. Після шести поспіль невдач його "Колос" виграв. Буквально вигриз три очки в Полтаві. У куцому складі, за відсутності Цурікова, Лучкевича, Рангела, Тотовицького, Богданова та Дієго.

Перемога ковалівців, можливо, дещо нелогічна, бо більшу частину гри атакували полтавці. Підопічні Сергія Долганського створили кілька непоганих моментів біля воріт Фесюна (згадаймо вихід під кутом Нестеренка) і якби забили першими, впевнений, підсумок був би іншим. Але суперник вистояв, вистраждав, стерпів. І вдало використав дві контратаки.

На початку другого тайму "Колос" відкрив рахунок. Ільїн кинув у прорив Безбородька, форвард на швидкості протягнув м'яч до карної зони й з-під Хрипчука пробив у дальній нижній кут - 0:1. Раз на рік і Безбородько забиває - це лише другий його гол у сезоні.

Полтавці кинули всі сили, щоб бодай поновити рівновагу. Але жахлива погода (всі 90 хвилин йшов дощ) і важкий газон не дозволили досягти бажаного. Натомість ці самі погодні умови зіграли на руку гостям. Топалов вибив м'яч майже від кутового прапорця в центр поля, Хрипчук послизнувся і дозволив Салабаю з Велетенем вибігти в контратаку. Останній її завершив - 0:2. Поздоровляти молодого "джокера" прибіг навіть головний тренер, який нарешті полегшего зітхнув.

"Колос" турнірне становище покращив, Вишняк роботу продовжить. Розмови про відставку - в минулому. Час готуватися до наступного іспиту.