Головний арбітр: Олександр Шандор (Львів)
Асистенти: Виталий Сухин (Одеса), Александр Павлинов (Одеса)

Голи: Кораблін, 48 - Буяльський, 4, Нємчанінов, 28 (авт.), Волошин, 86

"Минай": Бандура, Дмитрук, Кисіль, Скиба, Петько, Нємчанінов, Кораблін (Гунічев, 87), Вітенчук (Семотюк, 66), К.Попов (Ременяк, 46), Демиденко (Устименко, 46), Вакула (Корнийчук, 89)
"Динамо": Бущан, Д.Попов, Дубінчак, Дячук, Тимчик, Буяльський (Шепелєв, 61), Андрієвський, Ярмоленко (Діалло, 61), Кабаєв (Шапаренко, 46), Волошин, Ванат (Пономаренко, 89)
Тренер: Александр Шовковский

Попередження: Дмитрук, 60, Кисіль, 90+2 - Ярмоленко, 56, Ванат, 75

{{widget:lineup:25375}}

Цей матч мав відбутися ще минулого року - у вікно 16 туру. Проте тоді в Минаї гра спочатку була перервана через повітряну тривогу, а коли небезпека минула, матч не можливо було дограти через відсутність необхідного штучного освітлення. Думки сторін щодо подальшої долі грі були діаметрально протилежними. Представники гостей наполягали на технічній поразці, адже регламентними нормами передбачені певні вимоги щодо стадіонів УПЛ. Керівництво господарів апелювало до форс-мажорних обставин пов'язаних з війною. Згодом КДК УАФ прийняв компромісне рішення: гру буде дограно, але на полі "Динамо", яке вже витратилось на тривалу дорогу до Ужгорода.

До слова, в основі "Динамо" вийшов Назар Волошин, який напередодні отримав вилучення в матчі з "Олександрією". Річ утому, що Регламентом передбачені подібні випадки:  "Якщо перерваний матч проводиться не наступного дня, а після чергового туру Чемпіонату УПЛ, до списку рапорту арбітра "Cклади команд" дозволяється вносити футболістів, яких було дискваліфіковано після чергового туру".

Читай також: Чемпіонат України. "Минай" - "Динамо" 1:3. Відеоогляд матчу

Після виснажливої перемоги над "Олександрією" Олександр Шовковський дещо освіжив центральну ланку. В запасі залишились Шапаренко та Бражко, замість яких вийшли Буяльський та Ярмоленко. Причому останній діяв не на звичному правому фланзі, а ближче до центра поля. Тактичні задуми головного тренера, схоже, спрацювали. "Біло-сині" переконливо виглядали у стартові хвилини гри і забили швидкий м'яч після зразкової комбінації. Дубінчак зіграв на Буяльського, той обігрався з Ванатом, отримав пас у відповідь і завдав точного удару з лінії штрафного майданчика - 1:0. Гості виглядали статистами:  Нємчанінов спочатку тримав Ваната, а потім кинувся під удар Буяльського, але не встиг ні там ні там... Це були не останні неприємності для досвідченого центрбека та його команди.  На 28-й хвилині Дмитро, перериваючи простріл Ярмоленка на Ваната, випереджаючи центрфорварда, зрізав м'яч у власні ворота.... 2:0.

"Динамо" мало закривати гру у першому таймі, супернагоди не використали Ванат та Волошин (двічі). У першій 45 хвилині кияни завдали по воротах Бандури 13 ударів, з яких 4 - у створ воріт та виконали 4 корнери. "Минай" відповів одним (не точним) ударом і одним кутовим...

Проте відразу після перерви ужгородці ледь не перевернули гру. Так, хлопці Желько Любеновіча вже привчили вболівальників до певних футбольних чудес, але ж замахнутись на відбір очок у "Динамо", яке веде "золоті перегони" - погодьтесь, це було б занадто навіть за мірками УПЛ.

Кораблін втілив у гол передачу від Вакули і повернув інтригу вже на початку тайму - 1:2. Ужгородці заграли агресивно, більше часу проводили з м'ячем і загострювали гру. Пригадався недавній поєдинок з ЛНЗ, в якому "Динамо" також в "одну калитку" виграло перший тайм, але, не реалізувавши багато моментів, дозволило супернику зачепитись за нічию вже у компенсований час. Шовковський і компанія були близькими до того, щоб наступити на старі граблі.

На 71-й хвилині, після кутового у виконанні Вакули, Семотюк двічі (!) розстрілював ворота "Динамо", але спочатку на шляху м'яча стали захисники, а потім виручив Бущан. І все ж тренерському штабу киян вдалося втримати переможний результат. "Біло-сині" вчасно оговталися, згадали що саме вони є фаворитами, змогли знову взяти гру під свій контроль і забити третій  м'яч (Волошин реалізував флангову передачу Дубінчака).

3:1 - "Динамо" наближається до "Шахтаря" на відстань одного очка, проте "гірники" мають гру в запасі, яку проведуть вже у четвер проти "Зорі".  "Минай" залишається на останньому місці, але очевидно, що підопічні Любеновіча не склали зброї й останнього слова ще не сказали.