Головний арбітр: Денис Шурман (Київська область)
Асистенти: Євген Петраков (Київ), Ігор Рибченко (Запоріжжя)

"Оболонь": Кичак, Дубко, Прокопенко, Мороз (Косовський, 46), Приймак, Осман, Мединський, Черненко (Запорожець, 74), Слободян (Суханов, 63), Грисьо (Лук'янчук, 74), Краснопір (Тарануха, 63)

"Полісся": Бойко, Чоботенко, Михайліченко, Шабанов, Кравченко, Крушинський (Кушніренко, 69), Козак (Эрнандес, 69), Танковський, Назаренко (Кравець, 5), Фортюне (Ндукве, 69), Будківський (Мустафаєв Раміль Огли, 75)
Тренер: Сергій Шищенко

Попередження: Прокопенко, 7, Черненко, 23, Дубко, 44, Грисьо, 58, Приймак, 70, Мединський, 84 - Козак, 50, Танковський, 51, Михайліченко, 56, Фортюне, 57
Вилучення: Чоботенко, 2

{{widget:lineup:25000}}

Події, які трапились у самому дебюті матчу, великою мірою зумовили долю протистояння. На другій хвилині захисник гостей Чоботенко, виконуючи підкат, збив Прокопенка, який вривався на оперативний простір. Головний арбітр матчу Денис Шурман розцінив це порушення як фол останньої надії та вилучив захисника.

Виконувач обов'язки головного тренера "вовків" Сергій Шищенко змушений був вносити корективи - замість вінгера Назаренка вийшов універсальний захисник Кравець (це був дебют Василя у складі нової команди). Але це не допомогло - вже на 10 хвилині господарі реалізували свою чисельну перевагу. Причому гол вийшов максимально неприємним для житомирян. Здавалося, що атака "пивоварів" захлинулась, проте м'яч в опорній зоні підібрав Черненко (ось вона перевага зайвого гравця). Руслан підлаштувався і завдав гарматного удару, знявши павутину з лівої "дев'ятки" воріт Бойка - 1:0.

Жахливий початок помітно позначився на психологічному стані "вовків". Потрібно було рятувати матч у меншості. За класом гравців "Полісся" хоч і переважає "Оболонь", проте кияни в цьому сезоні не раз доводили, що мало кому поступаються в характері та боротьбі. Безкомпромісна гра - дуелі спостерігались по всьому полю - мала свої негативні наслідки. Шурман раз по раз почав тягнутися в бокову кишеню за "гірчичником"...

- Це була справжня бійня, але це футбол, - скаже після матчу Сергій Шищенко.

І дійсно, емоції взяли гору, суперники, складалося враження, намагаються завдати максимальної шкоди своїм колегам-суперникам. Дивно, що в цьому "обміні люб'язностями" обійшлося без серйозних травм.

До честі "Полісся", команда до останніх хвилин шукала шляхи до воріт Артема Кичака і зберігала шанси на порятунок, але не вистачило останнього удару. Все-таки грати майже 90 хвилин у меншості, та ще й на полі суперника - надважке завдання.

Житомирський клуб програє третій матч підряд, а безвиграшна серія тепер складає сім поєдинків. Фактично це ставить хрест на медальних перспективах новачка УПЛ. Миттєвого ефекту від зміни на тренерській лаві не відбулось. Проте, повторюсь, великою мірою результат у Києві був обумовлений раннім вилученням центрального захисника, яке зламало всі плани на гру.

Пауза, пов'язана з матчами збірних, повинна піти на користь житомирській команді - перш за все в моральному плані, адже фізично, здається, команда готова. Провести весь матч у меншості на рівних із незручним суперником - цьому підтвердження.

"Оболонь" здобула три надважливих очки, які повинні допомогти команді Іващенка у боротьбі за виживання. Наступну гру "пивовари" проводять з "Шахтарем" і в цій грі вміння вести силову боротьбу і демонструвати характер може виявитись замало.

Читай також: Сергій Шищенко: "З "Оболонню" завжди такі ігри - суперник непростий"